FF ' :A ' Emojisinin Forumda Sık Kullanılması

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Geçen benim de aklıma geldi, uzun zamandır yok. :D

Rapor etseydin sen de. :D Aynen onu diyorum. :A
Bir keresinde çıplak kadın fotoğrafı paylaşmıştı, şikayet etmiştim, ceza meza almamıştı. Her mesajı cinsel, hepsini raporlamaya kalksam parmaklarım kopar, uğraşamam da zaten. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bir keresinde çıplak kadın fotoğrafı paylaşmıştı, şikayet etmiştim, ceza meza almamıştı. Her mesajı cinsel, hepsini raporlamaya kalksam parmaklarım kopar, uğraşamam da zaten. :D
Yahu o şakasına yapıyor ben senin ciddi olduğunu bilmiyordum ama bak onla takıl çok eğlenir gülersin. :D
Gerçek hayatta cinselliği forumda ki kadar sevdiğini düşünmüyorum zaten. :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yahu o şakasına yapıyor ben senin ciddi olduğunu bilmiyordum ama bak onla takıl çok eğlenir gülersin. :D
Gerçek hayatta cinselliği forumda ki kadar sevdiğini düşünmüyorum zaten. :F
Ben şimdi şakasına buraya +18 video atsam, olur mu böyle bir şey? Gördüğüm her mesajı cinsel içerikli, rahatsızım, foruma cinsellik görmeye gelmiyorum. Arada bir iki tane yaparsın ama o tadında bırakmıyor ki. Takılamam çünkü gitti geri gelmesini istemem gelirse de ''göz ardı et'' butonu paşalar gibi beni bekliyor orada.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben şimdi şakasına buraya +18 video atsam, olur mu böyle bir şey? Gördüğüm her mesajı cinsel içerikli, rahatsızım, foruma cinsellik görmeye gelmiyorum. Arada bir iki tane yaparsın ama o tadında bırakmıyor ki. Takılamam çünkü gitti geri gelmesini istemem gelirse de ''göz ardı et'' butonu paşalar gibi beni bekliyor orada.
@Çiğdem- oklavan nerede. :A

Yani senin fikrin saygı duyarız. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O kadar değildi leğenden dolayı böyle elemlenmişsin. Ben zaten çoğunu siliyordum @Harunnn60 iyi bilir. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- oklavan nerede. :A

Yani senin fikrin saygı duyarız. :)
Bu mesajım efsaneydi ya. :A
bu insanlar nekadar nankör ayoll @destere ne çok severdi @DarkLeqenD i calvin ile ne çok destek verirdi :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onun Calvin'e verdiği destek(!) bile cinseldi. Klipte çıplak kadınlar yoksa düşük veriyordu.
@destere forumun olmazsa olmazıdır ayoll şimdiden @mrt-06 @Harunnn60 özledik vlla :(

gelsinde herzaman olduğu gibi önce açık ara favori üye olsun sonrada yılın komik üyesi ödülünü alsın sende çatla ayoll :A :A :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sende ara sıra eleştiri aldın ama sonuç ortada :A
aylarımdan ayollarımdan eleştiri aldım ama şimdi çoğu erkek lan lun yerine ayy diyor :F çoklu smiledede benden sonra daha kullanılmaya baslandı yani ben eleştiri geldi diye kendimi değiştirmedim foruma kişiliğimi kabul ettirdim ve bulaştırdım daha cicili bicili bir forum oldu ayoll :Z:Z:Z