''Aşk Yeniden'' Final Yapıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Aşk Yeniden'' Final Yapıyor!

f-1024x683.jpg

FOX'un sevilen dizisi ''Aşk Yeniden'' ekran hayatını sonlandırıyor!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerinde Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinççi'nin bulunduğu dizi Şubat 2015'de yayına başlamış ve salı gününün zirvesine oturmuştu. Aldığı reytinglerle çok konuşulan dizi için artık sona yaklaşıyor. Dizi, 59. bölümüyle 14 Haziran Salı akşamı final yaparak ekran hayatını sonlandıracak.

''Aşk Yeniden'' yeni bölümleriyle her salı 20.00'da FOX'ta!
Orijinal formatta oku

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İlk sezonu müthişti ama ikinci sezonda sınıfta kaldı. Zeynep'in zehirlendiği bölüme kadar izledim sonra dizi absürt, tuhaf bir şeye evrildi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
romantik komedi için ideal bir bölüm sayısı :D darbeli haydar, gergedan ayfer, derin şevket, kara meryem, şaziment unutulmayacak :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Yiğit,bu haberi nerden buldun?Kaynağın sağlam mı?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğit,bu haberi nerden buldun?Kaynağın sağlam mı?
Posta Gazetesi yazmış, onun haricinde Süreç'in yayında olan üç dizisinin ikisinin bu sezon biteceğini geçen hafta duymuştum. Bugün 'Evli ve Öfkeli'nin haberi geldi zaten, bunun kokusu da yani resmi açıklaması da birkaç güne çıkar. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu sezonun sonunda biteceği belliydi zaten, ilk 8 bölümüne falan bakmıştım ama Survivor'dan dolayı devam edemedim. Denk geldikçe izlemeye çalıştığım bir diziydi yine de. Tüm ekibin emeğine sağlık. :X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu sezonun sonunda biteceği belliydi zaten, ilk 8 bölümüne falan bakmıştım ama Survivor'dan dolayı devam edemedim. Denk geldikçe izlemeye çalıştığım bir diziydi yine de. Tüm ekibin emeğine sağlık. :X
O değil de 1 hafta içinde açtığım konuların 3'de 1'i ''final'' haberi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Her ne kadar Hayat Şarkısı yüzünden bırakmış olsam da ekranın en samimi dizilerinden biriydi, 60 bölüm de bu şartlarda çok çok iyi bir sonuç. Tüm ekibe yeni projelerinde başarılar. :X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Fox kolay kolay dizilerini bitirmez ama dogru ise tadinda bitmis olacak.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk sezonu müthişti ama ikinci sezonda sınıfta kaldı. Zeynep'in zehirlendiği bölüme kadar izledim sonra dizi absürt, tuhaf bir şeye evrildi.
İlk sezon süperdi.İkinci sezon yarısına kadar izledim ve bıraktım diziyi.Ne senaryo yazsınlar diye harcadılar diziyi.Bence ikinci sezon yarısında bitmeliydi. :)
Hayırlısı olsun. Hiç izlemedim ama iyi izlendi, güzel reytingler aldı ilk sezon.
Fox kolay kolay dizilerini bitirmez ama dogru ise tadinda bitmis olacak.
Bir sezon daha oynayacağını düşünüyordum..aslında fena dizi değildi.
Her ne kadar Hayat Şarkısı yüzünden bırakmış olsam da ekranın en samimi dizilerinden biriydi, 60 bölüm de bu şartlarda çok çok iyi bir sonuç. Tüm ekibe yeni projelerinde başarılar. :X
İzlemesem de ekranlardaki en sempatiyle baktığım dizilerdendi. Tadında bitirmesi güzel. :)
Teşekkür ederim
romantik komedi için ideal bir bölüm sayısı :D darbeli haydar, gergedan ayfer, derin şevket, kara meryem, şaziment unutulmayacak :D
Dizinin final yapacağı netleşti. 59. bölümüyle 14 Haziran'da ekrana veda edecek. :)