TV Aşk-ı Memnu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Valla Sihirli Annem, Ruhsar, Acemi Cadı vs. hep baktım zamanında ama Selana - Bez Bebek - Kayıp Prenses bunlara hayır :D İyice abartı...

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
1.seLeNa oLcak xD
2.içLerinden tek birine bakmadım xD bi bazen Billur Yazgan için Acemi Cadı'ya bakıodum xD

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bitmeye çok çok yaklaşan dizi. Biraz sonra final bölümü başlıyor. Çok acıklı :D
İsteseler birkaç sezon daha uzatabilecekleri diziyi reytingleri zirvedeyken, en çok izlenen diziyken 2.sezonda bitiriyorlar. Sırf bu sebepten dolayı tebrik etmek lazım yapımcıları. Darısı Yaprak Dökümü'ne...

Şu an bütün Türkiye buna kilitlenmiş. Tüm zamanların reyting rekoru falan kırılabilir :)

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Fenomenleri olduğu gibi bir o kadar da nefret edenleri olan dizi.Çok fazla tepki almaları ve bana göre biraz hikayeden sapmalar olduğu için bitirilme kararı alınmıştır heralde.RTÜKün etkisi büyüktür bu kararda.Baya bir uğraşıyordu bitirilmesi için.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tahmin edildiği gibi rekor reyting getirdi.
Kanal D dün en yakın rakibini 6'ya 7'ye katlamış.
En yakın 6-7 rakibinin toplamının 2-3 katı kadar reyting almış...

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Dün dizi ile ilgili gözüme giren detaylardan bahsatmek istiyorum.

Varan 1: Dizi başlamadan önce finalin nasıl olacağı belli olmuştu zaten.Star Tv Haber yayınında 1982 de çekilmiş ilk Aşk-ı Memnu dizisinin final bölümünden kesitler yayınladılar.Orada Bihter'in kendini kalbinden vurduğunu ve birçok olayı göstermişlerdi.Onu izleyenler dizinin az çok nasıl bittiğini görmüşlerdi ama eskisi ile yenisi arasında fark vardı elbette.

Varan 2: Dizinin bitiminde konaktan çıkarken arkadan uçuşan sarı dökülmüş yapraklar oldukça komikti.Konaktaki ağaçlar yemyeşil ve mevsim yaz o yapraklar ne alaka.Sırf dizi için oradan buradan yaprak toplamışlar :D

Varanlı sayınca önemli birşeyler var sandınız değil mi ? :D :D

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Nerdeyse bu diziyi hiç izlemedim ama son bölümüne baktım merakla :D çünkü kitapla aynımı değilmi vs.. merak ediyordum...
Firdevs hanım benı kalpten etkiledi şuan halan şoktayım :D behlülün veda sözlerini biraz düşündümü gerçekten senaristler izleyiciyi etkilemek istemiş o uşak behlülün saldırısına uğramadan veda etti hayata :D:D nihal gözleri açık yatıyodu sonra kalktı falan fişman :D :hihi:

+

ben diziden 1 gün önce senaryoyu netten okudum her şe yi biliyordum :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben ara ara takip ettim. Gerçekten kaliteli bir final yapmışlar bence. Zaten en başından beri oyuncu kalitesini çok beğeniyordum. Gerçekten mükemmele yakın oynuyor Firdevs Hanımdan Beşir'e kadar hepsi... Romana da bağlı kaldılar büyük ölçüde.
Dün dizi AB'de 27 küsür rating almış. %67 küsür share yapmış. Uzun yıllar bu reytinge ulaşan başka birşey çıkmaz sanırım.
Belki milli takım dünya kupasına falan kalır finale çıkarsa anca :D

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Final bölümünün en süper sahnesi Bihter artist artist "Bu gece yine kaybedeceksin Firdevs hanım" falan fıstık derken Firdevs'in "Yeter be kes şımarıklığı" demesiydi yarıldım lan :D

Behlül'ün mağara adamı modu da iyiydi,Behlül kaçar diyemeyişi de fena şaşırttı.

Yaprak olayına ben de takıldım evet.

Finali de izledim,evet,inkâr etmiyorum.Bu kurtuluşu şereflendirmeliydim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tekrar tekrar izleyebileceğim sahnelere sahip efsane dizim. Canım sıkıldıkça izlerim.:D