Aşkı-ı Memnu, Unutulmayan Final Bölümüyle Teve2'de!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tuhaf mı? Beğenmedin mi? :A

Beni benzete benzete Serdar'a mı benzettin Serhanım.. Ss

sizinle olmaktan mutluyum iyiki varsınız :bhr:

Evet her gün böyle bir konu bulsak aslında. :Z Yakında @XanTier de döner bir ara gece sohbetleri yapıyorduk. :A @S.G.A.T. @Harunnn60 aynı ekip.:A
Gececi tayfamız vardı eskiden @Harunnn60 gece sohbetleri adında bir konu açalım demişti tamam dedim sonra sen destere ile konusursun vazgeçtim demişti :F :F :F @S.G.A.T.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,993
Puanı
1,060
Şimdi Harun destere geberdi diye gider konuyu açar onun şansına destere hortlayıp hogatha diye çıakr meydana sonra Harunu terapi merkezine götür işin yoksa :A :A :A
Destere gelsin de gerisi mühim değil,tımarhanede ben refakatçi olarak kalırım Harunla :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Niye topa mı dönüştü ben yokken. :A
Bak beni seven böyle Sever @Çiğdem- hanım :A
Destere gelsin de gerisi mühim değil,tımarhanede ben refakatçi olarak kalırım Harunla :A
xantier güzel bir enerji yakalamıştı ama geberdi :( eskici de sen yokken baya iyi aktif olmuştu Atacan ama oda geberdi :( şimdide @serhatt güzel bir enerji yakaladı ona sahip çıkalım :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,993
Puanı
1,060
xantier güzel bir enerji yakalamıştı ama geberdi :( eskici de sen yokken baya iyi aktif olmuştu Atacan ama oda geberdi :( şimdide @serhatt güzel bir enerji yakaladı ona sahip çıkalım :A :A :A
Beni el üstünde tutun ben olmasam bu kadar muhabbet dönmez ona göre :A
Finalerime çalışmadım sizle knuşmak için :A