9 Mayıs 2017 Salı ABD Reytingleri

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
bence sen bir an önce izle cookies her an yumurtlayabilir :A :A :A
Aynen ben en iyisi gidip izleyeyim en son SuperGirl'lü bölümde kalmıştım. :A

Aria'dan mı bahsediyorsun.:F
Yok bu ikisi. :F Aria da çok fena oldu kızlara ihanet edecek. :(

pretty-little-liars-saison-7-episode-12-7x12-2-730x275.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hamile kalan Alison ama Emily'nin yumurtalarıyla kalmış. :A Açıkcası olayı tam anlayamadım acilen destere'nin bölümü izlemesi lazım. :F

Alison yoktu benim izlediğim bölümlerde. Sonradan hortlamış. O Alison mı şimdi. Vay dirildi ve hamile kaldı Demek.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Alison yoktu benim izlediğim bölümlerde. Sonradan hortlamış. O Alison mı şimdi. Vay dirildi ve hamile kaldı Demek.:F
Aynen biraz kilo aldı belki tabuttaki haline o yüzden benzetememişsindir. Dizide zaten kimse ölmüyor Kırgın Çiçekler'in esin kaynağı biziz. :A

Evet süperglr bölümüne sabret dahada düşük bölüm izlemicen cnm :A

@sokak sanati lezbiyense oda bir kadını hamile bırakmıs zaten :A :A :A
Olayı anlamak için anneme sordum nasıl şeyler izliyorsun diye beni kovaladı. :F

Yumurta yumurta ile olur mu hiç. Hamile kalamaz. Siperm bankasından alıp şapmışlardır.:F
Yumurtasını ona enjekte ettiler ama Alison'un erkek arkadaşı vardı belki o yumurtalarla döllendirilmiştir :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen biraz kilo aldı belki tabuttaki haline o yüzden benzetememişsindir. Dizide zaten kimse ölmüyor Kırgın Çiçekler'in esin kaynağı biziz. :A

Yumurtasını ona enjekte ettiler ama Alison'un erkek arkadaşı vardı belki o yumurtalarla döllendirilmiştir :F

Aynen kilo almış. Hannah'ın eski haline dönmüş.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yumurta yumurta ile olur mu hiç. Hamile kalamaz. Siperm bankasından alıp şapmışlardır.:F
Hhahah kadın kadından hamile kalmıs nasıl olur diyemi sordun iyiki annenin oklavası yok benim gibi yada varda olabilir sen odandan çıkma ayoll bugün :A :A :A

ilk 10 bölüm izlemiştim azıcık sevmeye baslamıstım şimdi tekrar soğudum diziden :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Aynen kilo almış. Hannah'ın eski haline dönmüş.:F
Değişmeyen tek kız Spencer mübarek vampir gibi ilk sezondan farkı yok. :A

Hhahah kadın kadından hamile kalmıs nasıl olur diyemi sordun iyiki annenin oklavası yok benim gibi yada varda olabilir sen odandan çıkma ayoll bugün :A :A :A

ilk 10 bölüm izlemiştim azıcık sevmeye baslamıstım şimdi tekrar soğudum diziden :F
Ablacım neden izlemediğini hepimiz iyi biliyoruz bahane üretmesek. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Prison Break izlerken sıkılan bir ben değilmişim demek :F ABD halkı da isyan etmiş yada ediyor? Keşke başlatmasalarmiş:T:

aaa çok güzel gelişme ama kapak fotosuna şu ecünnüleri koymasaydın keşke :A @destere @xemrexxx

flash düşük almış efsane bölümler oynanıyor savitarın kim olduğunu öğrenince şuana kadar hiç bukadar şok yaşamıcaksınız dizi durdu durdu turnadan vurdu vlla :F @mrt-06 @cookies @Forumdash

Flash güzel gidiyor. Arrow'un 3.sezonunda sıkılmıştım mesela:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Prison Break izlerken sıkılan bir ben değilmişim demek :F ABD halkı da isyan etmiş yada ediyor? Keşke başlatmasalarmiş:T:

Flash güzel gidiyor. Arrow'un 3.sezonunda sıkılmıştım mesela:X
flash son bölümlerle baya toparladı özellkle savitar olayında bukadar şaşırmamıstım ters flash ve zooma :F sende son bölümlerle alakalı yorum yap konuya ayoll kimse yazmayınca yorum yapasım gelmiyor :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
flash son bölümlerle baya toparladı özellkle savitar olayında bukadar şaşırmamıstım ters flash ve zooma :F sende son bölümlerle alakalı yorum yap konuya ayoll kimse yazmayınca yorum yapasım gelmiyor :A
Aynı olay bende de geçerli. Sen yorum yap beni etiketle illa öyle dizi yorum konularına giriyorum :F İçimden hiç yorum yapmak gelmiyor :X bu hafta çıkan bölümü de izle. Eğlenceli bi bölümdü :X