9 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
bugünün saraylısı çok saçma bir günde başladı lale devri ile çakıştırmamak için ellerinden geleni yapacaklar şimdi
gerçi ikisi de totalde aynı reytingi almış )
acun ağır total günde zirveyi almış yine
şt-fh gibi ağır total dizilerin ab deki uçuşu karagül gibi son bulmuş umarım bugün küçük gelin de eski oranlarına döner
3 adam ilk başlardaki oranlarından çok uzakta kalmış
okanaın adı oklunmuyoır
aky show u idare edecek oranları almış :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Arka sokakların yükselme sebebi cuma namazında miting yapması imamın Dizi çarşınıında desteğinide aldı ve Arka sokaklardaki konuyu belirleyen bir hoca başbakanın Arkadaşı nasıl böyle konu yazdı anlamış değilim ATV de çıkan bir hoca sürekli işinden kovulur söylüyim Atv onu kovar

@xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Arka sokakların yükselme sebebi cuma namazında miting yapması imamın Dizi çarşınıında desteğinide aldı ve Arka sokaklardaki konuyu belirleyen bir hoca başbakanın Arkadaşı nasıl böyle konu yazdı anlamış değilim ATV de çıkan bir hoca sürekli işinden kovulur söylüyim Atv onu kovar

@xemrexxx
ateyizler neredesiniz biriniz açıklayın :T :T :T

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bugünün Saraylısı yarım saatlik kısmını izledim bence güzel hoşuma gitti. Haftaya yükselebilir diye düşünüyorum.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Fatih harbiye geçen haftaya göre adaletli bir reyting çizgisi çizmiş...arkak sokaklar yükselmiş daha da artması egrekirdi ehr zaman ki gibi konular çok iyi bir şekilde işleniyor YST yine birinci şefkat tepe harika gidiyor hadkeden bir diğer dizide bu işte.. bugünün saraylısının reytinglerini refit halit karay görse adamın kemdikleri sızlar ne orman yazdım izlenen şu duruma bak der...cumartesi akşamları arka sokalar ve yd peş peşe olsa bugünü rahat kurtarır veya karagül cuamrtesileri olsa fox daha sıkı rekabet başlar o zaman yst ve karagül arasında iyi olurdur cuamrtesiye sıkı bir rakip lazım acuna...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ben yurtta kalmıyorum artık oranın yurdu seyrediyordur dedim beşiktaş ve çarşıda seyreder diziyi artık haftaya dahada yükselir bence

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
biizim yurtta nhep acun açık seninki yine iyiymiş :T :T
Bizim yurtta Pazartesi O Ses Türkiye ve ben açarsam Beni Böyle Sev Var.
Salı Kaçak açıktır ki diğerinde de O ses Türkiye zaten benim dizim yok o gün.
Çarşamba Doksanlar ve ben açarsam Muhteşem Yüzyıl.
Perşembe Kurtlar Vadisi Pusu ve yine ne açılırsa o.
Cuma Medcezir ve Karagül
Cumartesi Yetenek Sizsiniz Türkiye
Pazar Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Güneşi Beklerken.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
ben yurtta kalmıyorum artık oranın yurdu seyrediyordur dedim beşiktaş ve çarşıda seyreder diziyi artık haftaya dahada yükselir bence
+1500

Bizim yurtta Pazartesi O Ses Türkiye ve ben açarsam Beni Böyle Sev Var.
Salı Kaçak açıktır ki diğerinde de O ses Türkiye zaten benim dizim yok o gün.
Çarşamba Doksanlar ve ben açarsam Muhteşem Yüzyıl.
Perşembe Kurtlar Vadisi Pusu ve yine ne açılırsa o.
Cuma Medcezir ve Karagül
Cumartesi Yetenek Sizsiniz Türkiye
Pazar Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Güneşi Beklerken.
bizde o yok hep acun :( artık kimse inmiyor acun yüzünden o yüzden görevli kadın istediğini açıyor :A

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Arka Sokaklar artmış of tns ya ne biçim ölçüyosun ya hiç güvenmiyorum sana Arka Sokaklar nasıl artar ya olamaz Tns gitsin. :bağır:

Pis Tns Kötü Tns Arka Sokakları arttırmış Acun'umu 8'e düşürmüş olamaz böyle bi şey. Bu işin içinde bi iş var şüpheleniyorum tns'den. Tns gitsin. :bağır:

:F:F:gangnam::gangnam::A:A:Z:Z:kiki::kiki:

Yuh oha Arka Sokaklar nasıl yükselmiş öyle artık şikeden iyice eminim nasıl bir anda arttı yuh. :) :)

+8383937383937384757493939399339

:F:F