7 Ekim 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
acun ve karadayı uçmuşlar ya
acun her iki gruptada zirvede yer almış hemde yüksek oranlarla(çift haneli yani:D)
karadayı iki gruptada yükselmiş beklediğim sonuçtu bu totalde 10 almış tebrik ediyorum haftalıklarda totalde 2 ab de 1 olur.
fatih yükselir diyenler görülüyor ki batık.Bakalım kanal d ne yapacak çok merak ediyorum.Büyük bütçeli bir dizi de öyle kolay kolay bitirilmez bence.
Kanal d fatihin gününü değişir artık bu gidişle.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
acun her iki gruptada zirvede yer almış hemde yüksek oranlarla(çift haneli yani:D)
karadayı iki gruptada yükselmiş beklediğim sonuçtu bu totalde 10 almış tebrik ediyorum haftalıklarda totalde 2 ab de 1 olur.
fatih yükselir diyenler görülüyor ki batık.Bakalım kanal d ne yapacak çok merak ediyorum.Büyük bütçeli bir dizi de öyle kolay kolay bitirilmez bence.

Bence de hemen bitirmez Fatih'i. Ama ben ümidimi kestim artık tamamen diziden. Artsaydı artardı çünkü bir şekilde. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
OST de Karadayı da 10 reytingi geçmiş tebrikler ikisine de :)
Fatih vasat başladı vasat devam ediyor.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
Karadayı totalde O Ses Türkiye'yi neredeyse geçecekmiş valla. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
O Ses iki grupta da şov yaparak zirvede yer almış yine tebrikler. :)

Karadayı bu hafta müthiş bir yükseliş yakalamış. Totalde 10 alarak çok iyi gitmiş.

Fatih bu oranlardan sonra yayından kaldırılır maalesef. :( Çok şeyler beklediğim bir diziydi ama olmadı. :( Açık konuşacağım dizi olmamış. Kanal D'ye hayal kırıklığı yaşattı. Yalan Dünya ya da Güneşi Beklerken'in Pazartesi'ye gelmesi yüksek ihtimal artık. Başka hiçbir dizisi bugünde tutunamaz çünkü Kanal D'nin.
eğer yalan dünya gelirse cuma aldığı oranlardan daha fazla alır çünkü medcezirle seyircileri aynı gibi geliyor bana ab de daha yüksek alır yalan dünya o zaman[

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Karadayı o müthiş bölüme rağmen 1. olamamış bu aralar epey bir formsuz yakında 1.liği alır gene İnşallah
O Ses 1. olmuş her 2 grupta da tebrikler
Fatih çok vasat gitmiş Kanal D bu işi de tutturamadı yakında yayından kalkar

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,831
Puanı
1,061
Karadayı o müthiş bölüme rağmen 1. olamamış bu aralar epey bir formsuz yakında 1.liği alır gene İnşallah
O Ses 1. olmuş her 2 grupta da tebrikler
Fatih çok vasat gitmiş Kanal D bu işi de tutturamadı yakında yayından kalkar
kanalla alakası yok hangi kanalda olursa oslun bu cast ve senaryo ile yapabileceği bu :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Demiştim demeyi sevmiyorum ama demiştim :X YST'de kaç anlık 10+ almişti ama 9'u zor geçmiş aynısı O ses için ümitlenmeyin dedim 10'u zor geçmiş:X AB'si zaten iyiydi çünkü AB izleyicisinin yarısı boşta. Karadayı'ya zap yapamıyorlar çünkü neyin nasıl oldugunu anlamıyorlar.Karadayı öyle zap yapılacak reklam arası izlenecek dizi değil :X Bi kere daha farkını gösterdi :J

Aa söylemeden edemiyeceğim O ses Özet 19:50'de başlıyor 20'de Karadayı özet veriyor. 19:50'den 20'ye kadar nerdeyse bir adet 15 dakikalık anlık eder, o kadar erken başlıyor:X Birde bitiş süreleri O ses 23:46'da bitmiş 24'e tamamlamadiği için Acun'a kızıyorum :bağır: Bu arada Acun hani 2 saat 3 'dakikaydı @mahoni?

Herneyse Karadayı'm başı dik hala iyi gidiyor :X

Gelelim Acun'un İllu konusuna akşama izleyecek bişeyim yok akşama bu konuyu irdelerim sizide İlluminati konusuna beklerim @xemrexxx ve @Μαнoni :F

Laa Adele derkes "kas" adelesinden bahsetmedim :F:F Sanatçi ADELE'den bahsettim :F Allah iyiliğini versin Koptum şuan :F:F Kulağimda yankılanıyor şu an "Adeleden değil yağdan verecek kiloyu)))) yağdan verecek kiloyu)))) yağdan verecek kiloyu)))) yağdan verecek kiloyu))))" :F:F:F:F
sana bi daha espiri yaparsam ne olayim))) katdes okadar parantez sence neden))) ardindan bu bu espiriyi anlamaz diye diyaframi buyuk olur diyorum.ve kilolu sanatcilarin daha iyi sarki soyledigini soyluyorum))) yani silanin ve adelenin kilo almasi benim icin sirunndegil diyorum. umarim anlamissindir)))))

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Arka Sokaklar ile yer değiştirmeli bence.