kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,659
Puanı
1,060
Kadın resmen AB dizisi olmuş. Totalde 12, AB'de 13, ABC'de 14 reytingle resmen tüm gruplarda kendi rekorunu kırarak harikalar yaratmaya devam ediyor. Durgun bir bölümdü açıkçası, şaşırttı gerçekten. Yalnız totalde UTC Kadın'ın özetini bile geçememiş. :A AB'de bile 3 reyting fark atmış. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
orası hiç belli olmaz:A:A
Sen Kenancı değil miydin :A :A
Kadın resmen AB dizisi olmuş. Totalde 12, AB'de 13, ABC'de 14 reytingle resmen tüm gruplarda kendi rekorunu kırarak harikalar yaratmaya devam ediyor. Durgun bir bölümdü açıkçası, şaşırttı gerçekten. Yalnız totalde UTC Kadın'ın özetini bile geçememiş. :A AB'de bile 3 reyting fark atmış. :A
Reyiz sen bu diziyi de mi izliyorsun :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,659
Puanı
1,060
Sana da mı alıştırdılar bu olmamışı be reyiz :A :A ben Survivor Söz ve Sen Anlat Karadeniz'i izliyorum hepsi de kaliteli yapımlar :A
5 aylık süreçte 100 olmamış yedim, and içtim her gün en az 10 tane atacam :A:A
Sen Anlat Karadeniz ksliteli olabilir, diğer ikisinin yakından uzaktan kaliteyle alakası yok :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yeni oyuncu sağlam bir isim olursa rahat görürüz 10 reytingi, bölüm durgun olmasına rağmen 9 reyting almışız. Kemik kitlemiz 8 reyting zaten. Gayet iyi durumdayız yani. Kenan daha çok senaryosu bozan UTC’yi etkileyecektir. :A
İstanbula bu bölümün son sahnesinde gelebilir yüzü görünür görünmez bilemem :A

En son öyle güçlü bir karaktere Davut Tataroğlu gelmişti o ayarlarda es ki bir vadici gelir yine :A Benim tahminim vadiden Aron Feller şuan Ertuğrulda oynuyor o gelir :A