Star 46: Yok Olan - Dizi Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Normalde bende öyle tv'dan bakmam ama uzun aradan sonra bu kadar merakla dizi bekliyorum:D.

Olsun ,yarın kesin bak bekliyorum yorumunu :D:D

Hani o Survivor izlemiyordu :pala:
Survivor'un olmadığı günler bile internetten tekrarını izliyor ne izlememesi :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@Since2011 aga dizi izlemeye zaman yok hele bugün hiç izlemeyemem erken yatacam ister tavuk de ister öküz ne dersen de sabah kalkamıyorum :D hee birde @Polat Şaşmaz sağ kolum biliyorsun :D aga kardeşlerimizin hatrına 15-20 yorum yaparsın fazla abartıya kaçma canlı anlatıma şimdilik gerek yok :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
@Since2011 aga dizi izlemeye zaman yok hele bugün hiç izlemeyemem erken yatacam ister tavuk de ister öküz ne dersen de sabah kalkamıyorum :D hee birde @Polat Şaşmaz sağ kolum biliyorsun :D aga kardeşlerimizin hatrına 15-20 yorum yaparsın fazla abartıya kaçma canlı anlatıma şimdilik gerek yok :D
Tamam aga zaten filme ayak saglayamadan canli yorum yapamam.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Erken kalkıyorum sabah dershane var o yüzden yoksa izlerdim. Benim de ilgimi çekmişti olmazsa netten bakarım :)
Aynen netten izlersin bu diziyi herkesin izlemesi lazım tutarsa dizi süreleri azalır belki en çok istediğim şeylerden biri bu süreler azalır kalite artar belki :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Dediğim gibi @Doğu bak takas tavuk gibi yatacakmış :D:D.Hafta sonu bitti tavukluk dönemine girmesi lazım :D:D.Kasma bu kadar @takas :kiki. Bu arada Polat Şaşmaz'ı elinden alırım bak ha :D:D.

Başladımı dizi unuttum valla. @Doğu @Since2011 nerdesiniz.))
Buçukta başlayacak aga

diziyi beklerken Müdür ne aptının tekrarını izliyoruz demi beyler :A
Yoooo :D:D