46: Yok Olan 4. Bölüm Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,980
Puanı
1,061
46-Yok-Olan-4.-b%C3%B6l%C3%BCm-620x320.jpg

Ekranların fenomen dizisi 46: Yok Olan'ın yeni bölümü bu akşam 23.00'te Star'da ekrana gelecek. Sürprizlerle dolu 4. bölüm ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler. :)

Özet:
Babasının ölümüyle ilgili daha önce hiç duymadığı gerçekleri öğrenen Murat için yolun sonu görünmektedir. Peki organ mafyası yakaladıklarını düşündükleri Murat’tan başka bir kişiyle karşılaştıklarını anladıklarında neler yaşanacak? Geceleri yaptıkları konusunda gittikçe daha da endişelenen Murat, amcası ve Salim’in de ısrarlarıyla tedavi olmaya karar verir. Ne var ki Murat’ın içindeki bastıramadığı öfkesi burada da ortaya çıkar.
Tehlikede olduğunu düşündüğü için Doğan’dan yardım isteyen Selin, yavaş yavaş kendisi hakkında bilinmeyenleri de anlatmaya başlar. İzleyiciler bu bölümde Doğan’ın hiç bilinmeyen bir yönüyle tanışacaklar.Ceyla, babasının ölümüyle ilgili Murat’ın sakladığı bir şeyler olup olmadığını öğrenmek için cesaretini toplar ve karşısına çıkar.

Fragman:

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Heyecanla bekliyorum. Alışverişimi yaptım. :Z Bu fragmana bence dizi azda olsa artış yaşar.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Doğu , @Polat Şaşmaz Ben daha önceden izlemiştim bu hanımefendiyi. :A O zamanlar da dikkatimi çekmişti tabi. Bu dizide olduğunu öğrendiğimde farklı bir sevindim. :A Değişik bir çekiciliği var. :)