'46: Yok Olan'ın Final Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'46: Yok Olan'ın Final Tarihi Belli Oldu!

46-yok-olan-son-yeni-bolum-fragman-izle-star_ace16.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 46: Yok Olan'ın final tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Nunova Film'in üstlendiği, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Metin Belgin ve Suna Yıldızoğlu'nun paylaştığı yapım, beklenildiği üzere 13. bölümüyle ekranlara veda edecek. Dizinin senaristliğini üstlenen Ercan Mehmet Erdem ise gelecek sezonda Tims Productions'ın imzasını taşıyan yeni bir projeyle izleyici karşısına çıkacak.

46: Yok Olan, final bölümüyle 24 Haziran Cuma gecesi Star'da!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Küçük bir not daha: Final tarihi olan 24+6+16'nın toplamı da 46 çıkıyor. İşte sırf böyle tesadüfleri bile ayarlayabilen ilginç bir diziydi, çok yazık oldu.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Malesef beklenen son yazık oldu ekranlarda aynı tip bin tane dizi yayınlanmaya devam etsin boş boş ağlayan birbirlerini düdükleyen kimin elinin kimin cebinde belli olmadığı bilmem kaç kere tekrara giren diziler yayınlanmaya devam etsin @Master.1000 aga geç bulduk erken kaybedecez

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ben kanalın sahip çıkacağını düşünüyorum, 2. sezon olacak bence..

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Kampanya başlatıyorum!! Bu kadar da olmaz yemin ederim! 3-5 TNS ergenine yedirmem bu diziyi.. kampanyayı en kısa sürede başlatıp sosyal medyayı patlatalım. Dediğim gibi olsun boş çıksın.. en azından biz seyirci olarak elimizden geleni yapmış oluruz. Gider ayakta @Doğu'nun deyimi ile bu skandal sektöre bir ilki yaşatmış oluruz

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Kampanya başlatıyorum!! Bu kadar da olmaz yemin ederim! 3-5 TNS ergenine yedirmem bu diziyi.. kampanyayı en kısa sürede başlatıp sosyal medyayı patlatalım. Dediğim gibi olsun boş çıksın.. en azından biz seyirci olarak elimizden geleni yapmış oluruz. Gider ayakta @Doğu'nun deyimi ile bu skandal sektöre bir ilk yaşatmış oluruz
Aga ne kampanyalar başladı bitti sosyal medyada. Ergenler milyon tane tweetler attı yine de takan olmadı. Bizi kim takar ki. Bırak kılını bile kıpırdatma ne halleri varsa görsünler. Ulan şu dizi harcanır mı be Allahınızdan bulun.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Kampanya başlatıyorum!! Bu kadar da olmaz yemin ederim! 3-5 TNS ergenine yedirmem bu diziyi.. kampanyayı en kısa sürede başlatıp sosyal medyayı patlatalım. Dediğim gibi olsun boş çıksın.. en azından biz seyirci olarak elimizden geleni yapmış oluruz. Gider ayakta @Doğu'nun deyimi ile bu skandal sektöre bir ilk yaşatmış oluruz

Aga bu olayı 46'ya yapacağımıza Vadiye yapalım Vadi daha önemli :D

Yazık oldu diziye. 13 bölüm çok az be keşke en azından 30 bölüm olsaydi da dönüp dönüp seyredebilseydim. Dizidin tekrarını da vermediler duzgun saatte saat 2 de tekrar veriyolardı hangi kafaylaysa artık

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Umarım haber doğru değildir. Son zamanlarda ekrana gelmiş en kaliteli ve en orjinal yapım 46'dır sanırım. Bu kadar erken biterse çok yazık olur.

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Aga ne kampanyalar başladı bitti sosyal medyada. Ergenler milyon tane tweetler attı yine de takan olmadı. Bizi kim takar ki. Bırak kılını bile kıpırdatma ne halleri varsa görsünler. Ulan şu dizi harcanır mı be Allahınızdan bulun.

Bence kesinlikle yapalım. Öyle fazla büyük birseye gerek yok. Facebook'ta güzel bir yazıyla bir sayfa kurup devam etmesi için 'beğeni' toplayacağız. 46 kitlesini yakalarsak yeter. Youtube'da 10 saniyelik siteye yönlendirme amaçli bir reklam videosu da eklenebilinir.

Burdada haber konusunu açtık mı, haber kısa sürede bir çok yere dağılır.

'İzleyici 46 dizisi için hareketi geçti' başlılıklı haberleri tahmin edebiliyorum bile.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bence kesinlikle yapalım. Öyle fazla büyük birseye gerek yok. Facebook'ta güzel bir yazıyla bir sayfa kurup devam etmesi için 'beğeni' toplayacağız. 46 kitlesini yakalarsak yeter. Youtube'da 10 saniyelik siteye yönlendirme amaçli bir reklam videosu da eklenebilinir.

Burdada haber konusunu açtık mı, haber kısa sürede bir çok yere dağılır.

'İzleyici 46 dizisi için hareketi geçti' başlılıklı haberleri tahmin edebiliyorum bile.
Yok aga change.org'da imza kampanyası başlatalım hatta Taksim'de yürüyüş tertipleyelim :A

Bu kadar kasmaya gerek yok kimse bizi takmaz arkadaşlar. Mühim olan reyting listesindeki o tek haneli küsüratlı rakamdır. Gerisi tıraş.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Valla üzüldüm ne yalan söyleyeyim. :/
Ama en azından Star'da diziyi yarı yolda bırakmadı. İyi kötü 13'e kadar götürdü. Ne diziler gördük 4-5 bölümde finalsiz bitirdiler..

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Üzücü haber. İlk bölümü çok güzeldi. Diğer bölümlerini saatinden dolayı izleyemedim nettende zor geldi. Neyse keşke bitmeseydi ekranlarda nadir görülen kaliteli dizilerdendi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Senaryoyu 13 bölüme göre ayarladılarsa bence iyi bir süre 13 bölüm.

Senelik 40 bölümlük kalitesiz diziler yerine böyle 13 bölüm süren kaliteli dizileri tercih ederim. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Tadinda kaliteli bir sekilde bitecek. Yurt disinda özelliklede avrupada gösterilmesi icin ideal bir dizi. Hem kaliteli ilgi cekici hemde 13 bölum. Bunu 26 bölum olrak tam bir sezon yayinlarlar.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,932
Puanı
310
Bence Yanlış Karar Final kararı ! Sezon Finali olsun Ekim'de başlasın ! Yine reyting rekoru kıran dizinin arkasına ! Yada Kanal Değiştirip Vadi'den sonra yayınlansın