4 Ekim 2013 Cuma Reyting Sonuçları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
Tatar Ramazan ilk sezon ilk 3'e girerdi, şimdi baya gerilerdi dizi. Ah Burcu Kara ah, bu kadın hangi diziye girse dizi muhakkak düşüyor ve kısa zaman içinde yayından kalkıyor. :F Muhteşem Yüzyıl'a girse eminim oda düşer. :D

Burcu Kara gerçekten girdiği dizide uğursuzluk yaratıyor. Umarım Tatar Ramazan haftaya toplar kendini. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,636
Puanı
1,060
tebrik et diyosun da ilk dediklerini sen uygula ki sonra karşıya laf demeye hakkın olsun, geçen hafta kayıp 1. olunca " beklemiyodum, şaşırdım..." gibi yorumlar yazıcağına çok önemsediğin tebriği etseydin. laf söylemekle olmuyor demek ki bu işler. en azından ben sonuna kadar dizi mi savunuyorum, bazıları gibi dizisi düşmeye başladığında başka dizilere geçiş yapmıyorum. senin mi hayal kırıklığın olmadı ? :kiki: eminmisin ? my den 10 beklerken ab 6 aldığında mutluluk duygusu mu yaşıyodun acaba ? :kiki:
ben tebrik etmedim doğru ama senin gibi kışkırtıcı mesaj da yazmadım:)senin çok yanıldığın oldu ama yanıldığında hiç tebrik ettiğini görmedim işte tebrik edemiyosun kaybetsende yine tebrik etmiyosun niye böylesin hiç anlamıyorum ben ise en azından yanıldığımda kabul ediyorum ve tebrik ediyorum,sonra hangi dizi düşmeye başladığına bıraktım söylermisin dilayı diyosun bunun açıklamasını yaptım kaç kere ben 22:00 ve 23:00 te başlayan dizileri izlemem yani geç vakite kadar izlemeyi sevmiyorum o yüzden bıraktım bunu hep yazdım,ve ben muhteşemin 6ya düştüğü zaman zaten reytingleri düşüktü ben ozaman 10 falan beklemiyodum hem beklesemde bari ozaman bile 1.ci oldu hem en azından benim şimdiye kadar izlediğim dizilerde güne ambargo koyacak dediğimde koydu 3 almadı:)

Son düzenleme:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ben tebrik etmedim doğru ama senin gibi kışkırtıcı mesaj da yazmadım:)senin çok yanıldığın oldu ama yanıldığında hiç tebrik ettiğini görmedim işte tebrik edemiyosun kaybetsende yine tebrik etmiyosun niye böylesin hiç anlamıyorum ben ise en azından yanıldığımda kabul ediyorum ve tebrik ediyorum,sonra hangi dizi düşmeye başladığına bıraktım söylermisin dilayı diyosun bunun açıklamasını yaptım kaç kere ben 22:00 ve 23:00 te başlayan dizileri izlemem yani geç vakite kadar izlemeyi sevmiyorum o yüzden bıraktım bunu hep yazdım,ve ben muhteşemin 6ya düştüğü zaman zaten reytingleri düşüktü ben ozaman 10 falan beklemiyodum hem beklesemde bari ozaman bile 1.ci oldu hem en azından benim şimdiye kadar izlediğim dizilerde güne ambargo koyacak dediğimde koydu 3 almadı:)
Netice değişmez, totelde ambargo göremiyorum ben. Kayıp daha başlamadan bu dizi hayatta 1. Olamaz gibilerinden sözler söylüyodun, geçen hafta 1. Oldu ve sen yanıldım ama tebriği yine göremedik. Bence artık kanullenmek en iyisi.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,636
Puanı
1,060
Netice değişmez, totelde ambargo göremiyorum ben. Kayıp daha başlamadan bu dizi hayatta 1. Olamaz gibilerinden sözler söylüyodun, geçen hafta 1. Oldu ve sen yanıldım ama tebriği yine göremedik. Bence artık kanullenmek en iyisi.
ben en azından yanıldığımda tebrik ediyorum bu en önemlisi sen bunu yapmıyosun tamam unutmuşum tebrikler kayıpa geçen hafta 1.oldu diye abde ama sende bi kez bari et yanıldığını kabul et:)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ben en azından yanıldığımda tebrik ediyorum bu en önemlisi sen bunu yapmıyosun tamam unutmuşum tebrikler kayıpa geçen hafta 1.oldu diye abde ama sende bi kez bari et yanıldığını kabul et:)
Unutmuşsun öyle mi ? :D
Böyle kabullendiğini görmek mutlu edici :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,636
Puanı
1,060
Unutmuşsun öyle mi ? :D
Böyle kabullendiğini görmek mutlu edici :D
evet zaten söyledim ben bari kabulleniyorum yanıldığımda ama sende o yok işte yanılıyosun ama hep kendini aklı çıkarmaya çalışıyosun hep sen doğru biz yanlış gibi ama öyle değil işte:)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
Ben Bilmem Eşim Bilir'e Kanal D nasıl katlanıyor şaşıyorum. (b)