Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi - 4. Bölüm | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Safir - 14. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
"Kadın kadının yurdudur" diye yapılan diziye bu başrolleri koyarsan alacağın max. reyting budur. Fazla bile almış. Kızıl Goncalar gelince ilk final haberi bu diziden gelir.

Kadın kadının kurdu mudur yurdu mudur bilmem ama @Angelica forumun dislike kurdudur, yine formunda basmış olmamışları, yorum yapmaya korkuyor insan :A

Aşk ve Umut'u da paylaşır mısın canım :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Bir Derdim Var'dan sonra Ne Gemiler Yaktım da Ay Yapım için hayal kırıklığı olmuş. Türk halkına biraz daha yakın bir hikaye olduğu için onun aksine yükselme ihtimali daha fazla (Kızıl Goncalar'ın bir hafta daha mühlet tanıması da önemli bir şans). Yine de bu süreçte ciddi bir momentum yaratamazsa sadece gemiler değil başı da çok fena yanar.

Bursa Bülbülü maç ve dizili günde iyi gitmiş ama dizilerin yılbaşı arası vereceği dönemde yayınlansa çok daha yüksek reytingler alabilirdi. Yine de pazarteside hala boş bir kitlenin olduğunu göstermesi ve yeni dizinin yerini yapması açısından üstüne düşeni yapmış.

Ömer AB'de 1 küsürden fazla reyting kaybetmiş haliyle bile gücünü sürdürüyor ama içine düştüğü kısır döngüden çıkıp daha radikal hamlelere imza atması gerek zira kendi kuyruğunu kovalıyormuş gibi bir havası var.

Selahaddin Eyyubi üç haftadır düşerek balon çıktığını kanıtlamış. Barbaroslar gibi sezonu ite kaka tamamlar, sonra kadro ve tema değişikliği ayağına yayından kaldırırlar. :A

Yıldızlar Bana Uzak'ın tutma ihtimali olmadığı için ATV'nin şimdilik Safir'le pazartesi varlığına devam etmesi daha mantıklı görünüyor.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,952
Puanı
310
Bir Derdim Var'dan sonra Ne Gemiler Yaktım da Ay Yapım için hayal kırıklığı olmuş. Türk halkına biraz daha yakın bir hikaye olduğu için onun aksine yükselme ihtimali daha fazla (Kızıl Goncalar'ın bir hafta daha mühlet tanıması da önemli bir şans). Yine de bu süreçte ciddi bir momentum yaratamazsa sadece gemiler değil başı da çok fena yanar.

Bursa Bülbülü maç ve dizili günde iyi gitmiş ama dizilerin yılbaşı arası vereceği dönemde yayınlansa çok daha yüksek reytingler alabilirdi. Yine de pazarteside hala boş bir kitlenin olduğunu göstermesi ve yeni dizinin yerini yapması açısından üstüne düşeni yapmış.

Ömer AB'de 1 küsürden fazla reyting kaybetmiş haliyle bile gücünü sürdürüyor ama içine düştüğü kısır döngüden çıkıp daha radikal hamlelere imza atması gerek zira kendi kuyruğunu kovalıyormuş gibi bir havası var.

Selahaddin Eyyubi üç haftadır düşerek balon çıktığını kanıtlamış. Barbaroslar gibi sezonu ite kaka tamamlar, sonra kadro ve tema değişikliği ayağına yayından kaldırırlar. :A

Yıldızlar Bana Uzak'ın tutma ihtimali olmadığı için ATV'nin şimdilik Safir'le pazartesi varlığına devam etmesi daha mantıklı görünüyor.
Bildiğim kadarıyla Bir Derdim Var, AyNA Yapım dizisi. Ay Yapım-Kerem Çatay değil sanırım (b)

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
IMG_0655.jpeg

Deniz Baysal - Devrim Özkan

Dizinin asıl afişi :A

@Emre Ozansoy @Angelica @offensive @ozmoturk @Carpe Diem @batuhankaralar @Aserat

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
Ahanda ranza @Çiğdem iki.
Formula 1 ci misin? Forever Ferrari mi? :A
F1, MotoGP, tekerleği olan herşey diyebiliriz.

Ferrari'nin kendine hayrı yok, takım - pilot tutmuyorum şu ana ama arkadakiler arada puan alınca mutlu oluyorum. Red Bull üstünlüğü varken diğerleri ayrı kümede zaten :A