4 - 10 Aralık 2017 Fav10 Senaryo Reytingleri

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bulmuşlar kolay yolu, koy konuyu gitsin :A Ama bizde öylemi biz güldürecez diye neler uyduruyoruz :A
bize teşekür yokmu la turp kafa :) @Çiğdem- le senin pis senaryonu desteklemek için kırk dereden su getirdik insan bir teşekür eder :)
ne kadar kaba ve medeniyetsiz bişey çıktı bu? bunun kızlara kaba davranması şaşırtmamalı bizi @Çiğdem- :)
bundan sonra dolaba çatıdaki kedileri anca sokarsın biz dolaba girmiyoruz açıkta evcilik oynayacağız hogathayla :))

@mrt-06 görümceğimi tebrik ederim açık ara beyaz bayrak ayna yapmış :)
Aaa doğru bize teşekkür etmelisin seni enrdeyse 1.yapacakmısız haftaya olma ihtimalide var :A

@mrt-06 beni transfer merkez müdürü yaptı seni transfer ettik tvEN'e:A
Keşke ne konusuyorsanız benide dahil etseydiniz toplantınıza :A :A :A @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Hani nereye bağladın reyting cihazını göremedim ben :A

Sen öçltüysen sorun yoktur :bhr:
Ölçümleri anlatayım istersen nasıl oluyor. :A

Aaa doğru bize teşekkür etmelisin seni enrdeyse 1.yapacakmısız haftaya olma ihtimalide var :A

Keşke ne konusuyorsanız benide dahil etseydiniz toplantınıza :A :A :A @mrt-06
@mrt-06 'nında haberi yok zaten :A
Evet gelecek sezon MS bizde adını da mrt-06 ve sokak sanati ile Artık Susma olarak değiştireceğiz. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
bize teşekür yokmu la turp kafa :) @Çiğdem- le senin pis senaryonu desteklemek için kırk dereden su getirdik insan bir teşekür eder :)
ne kadar kaba ve medeniyetsiz bişey çıktı bu? bunun kızlara kaba davranması şaşırtmamalı bizi @Çiğdem- :)
bundan sonra dolaba çatıdaki kedileri anca sokarsın biz dolaba girmiyoruz açıkta evcilik oynayacağız hogathayla :))

@mrt-06 görümceğimi tebrik ederim açık ara beyaz bayrak ayna yapmış :)
Haftaya katkı yaparsan thanks atarız :A Bu hafta taş atıpta kolun mu yoruldu :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Bu haftayı boş geçtik ama Fav10 Magazin sezon finali yaptıktan sonra yeni reality show'umuz reyting rekorları kıracak :F :F

Son düzenleme:

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,262
Puanı
410
@pompy Tek Devlet'i acilen yarın ki 6.Bölümle 70 mesaj yapmamız lazım bak 5.50 rtg aldım

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,511
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@mrt-06 eski Halkın Polisi yok artık umarım bu format değişikliği sıkıntı yaratmaz en son format değiştirdim 15 temmuz çıktı benim şansım mı yok @mrt-06

@Yiğitt Kanal d nin uyarlaması iyi çıktı forumda

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,511
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@mrt-06 sokak sanatini bence alma sıkıntı yaratır ben gezi eylemini işledim diye o zaman kanalımı terörist kanal diye boykot ettiler o Adalet Peşinde ilk versiyonunda eski Adı Sihirli annemdi 20 bölüm sürmüştü Kubilay bile aynısını düşündü hatta benim israil konusuna verdiği olmamış bitirir

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@mrt-06 sokak sanatini bence alma sıkıntı yaratır ben gezi eylemini işledim diye o zaman kanalımı terörist kanal diye boykot ettiler o Adalet Peşinde ilk versiyonunda eski Adı Sihirli annemdi 20 bölüm sürmüştü Kubilay bile aynısını düşündü hatta benim israil konusuna verdiği olmamış bitirir

Yeni yeni olmamıştır gelecek bölümlerine.:))