2024 3391 Kilometre - Film Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,085
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

GDuHreJWMAAD-FX

3391 Kilometre​

Yapım: Otto Entertainment & Böcek Films
Yönetmen: Deniz Enyüksek
Hikaye: Beyza Alkoç
Senaryo: Fulya Özcan

Tür: Aşk, dram, gençlik
Süre: 99 dakika

Oyuncular:
Derya Pınar Ak
Ahmet Haktan Zavlak
Cavit Çetin Güner
Selin Türkmen
Gülin İyigün
Ogün Kaptanoğlu

Konusu:
İsmini Ege’nin incisi İzmir’den alan 18 yaşındaki İzmir, bir gece aldığı mesaj sayesinde Ege ile tanışır. Sosyal medya üzerinden tanışan İzmir ile Ege sohbet ettikçe, birbirlerinin hayatlarına dokunduklarını ve birbirlerine olan aşklarını fark ederler. Fransa ve Türkiye arasında, tam 3391 kilometrelik mesafede bir aşka yelken açan İzmir ve Ege için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Birbirlerini görmeden ve duymadan, aylar boyunca gece gündüz yazışan, birbirlerine bu kadar uzak, ama bir o kadar da yakın olan İzmir ve Ege, hayatlarında yaşadıkları depremlere aşklarına tutunarak dayanmaya çalışırlar.

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Yeğenimle sinemada izledim bayıldık ikimizde o kitabını okumuştu nasıl iyi uyarlamışlarmı dedim iyi uyarlaşmışlar hala dedi tüm ekibin emeğine sağlık

• Beğendim
Reactions: Dante

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
375
Puanı
104
Yeğenimle sinemada izledim bayıldık ikimizde o kitabını okumuştu nasıl iyi uyarlamışlarmı dedim iyi uyarlaşmışlar hala dedi tüm ekibin emeğine sağlık
filmin - izleyici yorumlarina bir iki vidyo dolayli denk geldim.> ozel gosterimin yapildigi baku de - baku tv nin -youtube sayfasinda yer alan izleyici gorusleri bayagi olumluydu. filme dair bu ve diger youtube *soyleyisi vidyolarina da kismen goz attim, bayagi calisilmis bir proje hissiyatini aldim...
ayri bi merak ettim. < cast olarak zaten cok potansiyelli buldugum,yetenegi ile dikkati ceken *derya pinar -ki, kendisinin oyunculugu ve yetenegini *adim farah dizisi donemi bastan beri bolca ovdugum,
onunun cok acik oldugunu sezdigim ,parlayan bu yetenekli genc oyuncumuzun -bir filmde hemde basrol olarak yer almasi basli basina kirilma anidir kendisi kariyeri adina. bu vesile ile tebrik ederim kendisini.

*belirttigin kitap dolayli gorusune benzer yorumlari -basta dedigim baku tv sinema cikisi izleyici goruslerinde de benzer sekilde ovguyle bahsedildigini fark ettim. *kitabi > filme basari ile aktardiklari belirtiliyordu. < bu onemli veri bence.

yanilmiyorsam gozlemledigim kadariyla , ozellikle genc kitle nin daha bi merak ettigi bir kitap ve film - 3391 kilometre.

arti parantez - filmin yonetmeni ,hatirladigim kadariyla -derya pinar ak ile
*hukumsuz dizisinde de beraber calismislardi. cok kaliteli bir projedir hukumsuz dizisi,izlemediysen ayrica tavsiye ederim.

tanim : yerli sinema baglaminda bu yil izlemeyi istedigim filmler den.

• Harika

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
filmin - izleyici yorumlarina bir iki vidyo dolayli denk geldim.> ozel gosterimin yapildigi baku de - baku tv nin -youtube sayfasinda yer alan izleyici gorusleri bayagi olumluydu. filme dair bu ve diger youtube *soyleyisi vidyolarina da kismen goz attim, bayagi calisilmis bir proje hissiyatini aldim...
ayri bi merak ettim. < cast olarak zaten cok potansiyelli buldugum,yetenegi ile dikkati ceken *derya pinar -ki, kendisinin oyunculugu ve yetenegini *adim farah dizisi donemi bastan beri bolca ovdugum,
onunun cok acik oldugunu sezdigim ,parlayan bu yetenekli genc oyuncumuzun -bir filmde hemde basrol olarak yer almasi basli basina kirilma anidir kendisi kariyeri adina. bu vesile ile tebrik ederim kendisini.

*belirttigin kitap dolayli gorusune benzer yorumlari -basta dedigim baku tv sinema cikisi izleyici goruslerinde de benzer sekilde ovguyle bahsedildigini fark ettim. *kitabi > filme basari ile aktardiklari belirtiliyordu. < bu onemli veri bence.

yanilmiyorsam gozlemledigim kadariyla , ozellikle genc kitle nin daha bi merak ettigi bir kitap ve film - 3391 kilometre.

arti parantez - filmin yonetmeni ,hatirladigim kadariyla -derya pinar ak ile
*hukumsuz dizisinde de beraber calismislardi. cok kaliteli bir projedir hukumsuz dizisi,izlemediysen ayrica tavsiye ederim.

tanim : yerli sinema baglaminda bu yil izlemeyi istedigim filmler den.

Emin ol filmde de Deryayı çok seveksin :D

• Beğendim

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
375
Puanı
104
Emin ol filmde de Deryayı çok seveksin :D
kendisinin yer aldigi projelere ilginctir hep denk geldim. ilk izledigim de 6.hissimin sezisine guvenerek buyuk potansiyel barindirdigini hissettim sahsen. haliyle bu filme secilmesine de sasirmadim,iyi ki gec olmadi erkenden basamaklari saglam basarak ilerliyor. yolu acik olsun her daim.

suan yayinda olan -dizisi icin ne dusunuyorsun ? ,
ilk bolum resmen dokturduler partneriyle beraber.... performansi ve oyunculugu gunden gune parliyor...dedigim gibi , sans verilirse onu cok acik buyuk potansiyel genc yeteneklerimizden.

ps; hukumsuz dizisini izledin mi ?

• Harika

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
kendisinin yer aldigi projelere ilginctir hep denk geldim. ilk izledigim de 6.hissimin sezisine guvenerek buyuk potansiyel barindirdigini hissettim sahsen. haliyle bu filme secilmesine de sasirmadim,iyi ki gec olmadi erkenden basamaklari saglam basarak ilerliyor. yolu acik olsun her daim.

suan yayinda olan -dizisi icin ne dusunuyorsun ? ,
ilk bolum resmen dokturduler partneriyle beraber.... performansi ve oyunculugu gunden gune parliyor...dedigim gibi , sans verilirse onu cok acik buyuk potansiyel genc yeteneklerimizden.

ps; hukumsuz dizisini izledin mi ?
Harika Şelale olarak muhteşem valla şuan izliyorum zaten ☺️

• Beğendim

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
375
Puanı
104
Harika Şelale olarak muhteşem valla şuan izliyorum zaten ☺️
diziyi izlemene sevindim. :) . dizinin basliginda yorumlarini okumak keyifli olur. iyi seyirler bu arada.

yerli amelie filmi cekilse yazacagim ilk 3 onerim arasinda kendisi de olurdu.
------

İzlemek istiyordum çünkü müzikleri çok hoşuma gitmişti ama izleyemeden kalkmış gösterimden.
saglik olsun .

platformlara gelirse o sekil izliyebilirsin - umarim.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
diziyi izlemene sevindim. :) . dizinin basliginda yorumlarini okumak keyifli olur. iyi seyirler bu arada.

yerli amelie filmi cekilse yazacagim ilk 3 onerim arasinda kendisi de olurdu.
------

saglik olsun .

platformlara gelirse o sekil izliyebilirsin - umarim.
Yazacağım inşallah