31 Ekim 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
aynen geçen haftayla aynı gelmiş izleyicimiz çok fena ya sırtımız yere gelmez aga rahat ol :D perşembe günü var ya gözü kapalı vadi izliyo millet bizzat gördüm :D
gözü kapalı nasıl izliyor takas

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
anladık leynnnnnnnnnn bende sana takılıyorum çok alemsin ya
dün arkadaş geldi beraber izledik o yüzden foruma giremedim pek ama yorum konusunu coşturmuşsunuz helal be :D

arkadaş illuminati sahnelerini izleyince tüylerim ürperiyo yav :kiki: müzikte korku müziği zaten :kiki:

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
dün arkadaş geldi beraber izledik o yüzden foruma giremedim pek ama yorum konusunu coşturmuşsunuz helal be :D

arkadaş illuminati sahnelerini izleyince tüylerim ürperiyo yav :kiki: müzikte korku müziği zaten :kiki:
ne yapalım kardeş senin yerin asla dolmaz baktık sen yoksun bizde elimizden geleni yaptık

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,983
Puanı
1,061
kvp geçen haftaki gbi almış reytingi
intikam sbt anlıklarına göre değişik bir onuç almış :F
aramızda kalsın ab de nasıl düşüyor anlamak müün değil
esra erol ve beni affet formunda unutma beni de hikmet in çapkınlıkları olumsuz etki etmiş :F @mrt-06 @xBUGRAx

ab dizisi olması umulan aramızda kalsın totalde 1 puan artırarak hızla total dizisi olma yolunda ilerliyor )) birol güvenin tek çocuklar duyması değil zengin kız diziside de artış var Allah bereket versi ne şanslı adam tüm dizileri birden yükseldi ))))
sihirli değnek değdi zaar :)

tuba büyüküstün rrolünü cansu deereye kaptırdı haberleri var ama @Yakamoz-Asi nin gazabından korkuyom haberi açamıyom :(

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,187
Puanı
1,061
kvp geçen haftaki gbi almış reytingi
intikam sbt anlıklarına göre değişik bir onuç almış :F
aramızda kalsın ab de nasıl düşüyor anlamak müün değil
esra erol ve beni affet formunda unutma beni de hikmet in çapkınlıkları olumsuz etki etmiş :F @mrt-06 @xBUGRAx

sihirli değnek değdi zaar :)

tuba büyüküstün rrolünü cansu deereye kaptırdı haberleri var ama @Yakamoz-Asi nin gazabından korkuyom haberi açamıyom :(

Cevabim belli: Tuba Büyüküstün kendi twitter hesabindan, Kara Para Yalan Ask'in iyi bir proje olacagini, ama kendisinin suan icin bir projede yer almayacagini duyurdu. Yani bosuna konuyu acmana gerek yok ;)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,518
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bence pakize sihir yaptı doğuş yayın grubunun açıklaması Dinimizde gerçeği yoktur sihirli annemin o yüzden sihirli annem hristiyanlığa özel bir dizidi Çocuklar duymasın zengin kız fakir oğlan doKSAnlar seksenler hepside klişe diziler ve bide konusu anlamsız bebek hiç tansel dermi inceliyorum bazen nasıl yükseldi diye burdaki fantastiklikten biri ikincisi bebek ilk konuştuğunda baba der kolaydan zora doğru gider burda en zordan başladı buna ben pek komik şaka demem halk arasında kötü şaka denir ve çok fantastik bir durum o zaman Sihirli annem totalde 1 olmalıydı pazarları salı çarşamba perşembe

@xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,983
Puanı
1,061
Cevabim belli: Tuba Büyüküstün kendi twitter hesabindan, Kara Para Yalan Ask'in iyi bir proje olacagini, ama kendisinin suan icin bir projede yer almayacagini duyurdu. Yani bosuna konuyu acmana gerek yok ;)
ben bilmem haber siteleri haber değeri görüp haber yapmışlar :) engin kayürek-cansu dere dizide oynıcam açıklaması mı yaptı da haberleri çıktı forumda :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,983
Puanı
1,061
bence pakize sihir yaptı doğuş yayın grubunun açıklaması Dinimizde gerçeği yoktur sihirli annemin o yüzden sihirli annem hristiyanlığa özel bir dizidi Çocuklar duymasın zengin kız fakir oğlan doKSAnlar seksenler hepside klişe diziler ve bide konusu anlamsız bebek hiç tansel dermi inceliyorum bazen nasıl yükseldi diye burdaki fantastiklikten biri ikincisi bebek ilk konuştuğunda baba der kolaydan zora doğru gider burda en zordan başladı buna ben pek komik şaka demem halk arasında kötü şaka denir ve çok fantastik bir durum o zaman Sihirli annem totalde 1 olmalıydı pazarları salı çarşamba perşembe
:F :F pompyceden türkçeye çevir bir de panpa

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,187
Puanı
1,061
ben bilmem haber siteleri haber değeri görüp haber yapmışlar :) engin kayürek-cansu dere dizide oynıcam açıklaması mı yaptı da haberleri çıktı forumda :F

Akillari iyi calismayan haber siteleri öyle ortami germek icin acar öyle haberler. Bizim forumda kilit vururuz olur biter ;)