30 Ocak 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Övdüm diye sonuna kadarda övücek değilim. Ayrıca çok güçlüsünüz ya hani, İçerde güçlü bir yapımının karşısında zirveyi aldı, 13 lü reytingleride gördü asıl sen o eli öpüceksin. :D
Canım haticeye değil neticeye bakacağız :A İçerde 70.bölüme gelsin bakalım 8 reyting alırsa o zaman öperiz :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,872
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekler ile Acun bey 2. savası veriyorken İçerdem sütlü kahvesini yudumlamış :A

totelde 9 altına düşmediğimiz sürece 1.cilik gitmez @Bully @EFE UYSAL :A :A :A

Kırgınlar ana haberlerle kapışsın biz Acun'u alırız :A

İçerde yine tüm kategorilerde zirvede yer almış büyük tebrikler. :)

Acun her Pazartesi olduğu gibi hüsran yaşamış. Bugün de EDHO karşısında şansı yok. :)

Bana Sevmeyi Anlat son bölümüyle reytinglerini yükseltmiş. Hala Cuma olsa şu an devam edebilirdi, yazık oldu.

Paramparça'nın reytingleri yine dip yaptı, gerçekten pazartesi olursa İstanbullu Gelin ondan daha iyi gidecektir.

İçerde'ye de tebrikler.

Bu akşam büyük kavga var, Eşkıya'ya darbeyi vuracağız :A

Konuya taraflı yorum yaptığımı düşünen İçerdeciler şimdi sesini bile çıkarmamış bu kadar da itici olmayın :)

Kırgın Çiçekler kan kaybetmeye başlamış :F 13 Reyting aldıkları dönem bitti kuduruyorlar kendileri kaybetti kitlelerini bizim Zaten sabit kitlemiz belli 7-8 arası gider geliriz çatlasın @batuhankaralar :A Hayır kudurtmaya devam ediyoruz Ya o beni çok mutlu ediyor. 70.bölümde bile korkutuyoruz herkesi :A

İçerde'ye tebrikler iki grupta da +10 almış.

Kırgın Çiçekler yavaş yavaş göçüyor yakında 3 lere düşmesi dileğiyle.

Bana Sevmeyi Anlat harcandı, yazık oldu. Ay yapım bir daha çalışmamalı kanalla.
oyuncu oylarinizi gönderin adami hasta etmeyin :bağır: