30 Haziran 2014 Pazartesi Reyting Sonuçları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
@KayıpSehir aslında şimdi hemen izlemek istiyorum ama şu orucum iyice şiddetlenip baya acıktığımda açıyım ki zaman geçsin en gerekli anlarda. :A bu arafa ayta'nın uzun solukly karakteri canlandırması çok iyi olmuş. :D umarım çenebaz komşuyla partner olurlar :F

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
@KayıpSehir aslında şimdi hemen izlemek istiyorum ama şu orucum iyice şiddetlenip baya acıktığımda açıyım ki zaman geçsin en gerekli anlarda. :A bu arafa ayta'nın uzun solukly karakteri canlandırması çok iyi olmuş. :D umarım çenebaz komşuyla partner olurlar :F
İnşallah olur ama zengin bir karakter gibiydi :D havalı biraz da sessiz gibiydi sanki :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ulan Istanbul baya iyi gitmis tebrikler ben biraz Kacak Gelinlerin reklam aralarinda baktim guzel dizi.
Kacak gelinler cok guzel bir dizi ama kadin oyuncular cok iyi erkek oyuncular berbat hicbirinin dizisi tutmamis su ana kadar baska erkek oyuncumu kalmadi :( Ama guzel dizi ve yukselmis gecen hafta abde 2 lerde bisey almisti galiba bu hafta 4lerde almis diger gruplardada 1.5er falan reyting yukselmis :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Sonuçlar ne kadar şaşırtıcı Ulan İstanbul'u beğenmemiştim halbuki.:eek:

Ulan İstanbul fena halde sıçramış ama ben hala düşeceğini düşünüyorum.İlk bölüm güzeldi ama Kaçak Gelinler daha güzeldi ters tepmesi ilginç.Özellikle 8-7 alması baya ilginç.:D

Kaçak Gelinlerin 2. bölümünü izlemedim ama güel olacağından eminim.Bu oranlar neden düşmüş anlaşılması zor.Belki bölümdendir.

Avatar dediği gibi iyi gitmiş.Fox'takinden daha iyi gideceği belliydi.

Çarkıfelek Ben Bilmem Eşim Bilir etkisi yaratmadı ama güzel gidiyor.Zirveyi zorlayamadı ilker bu sefer.

Nihat Hoca ve Maçlar güzel devam ediyor.
KG in düşmemiş ki yükselmiş:DGeçen hafta KG tekrarı totalde 4.5 almıştı bu hafta 5 küsür
ab de ise geçen hafta 2.6 almıştı bu hafta 4.6

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Aynen yanlış yazmışım yani beklediğim gibi çıkmamış demek istedim.:(
Genelde Kaçak Gelinler Totalde zirvede olabilirdi.Ama erken bitti Ulan istanbul 50 dk rakipsiz gitti.Genelde dizilerin son 45 dakikası önemlidir ve rakipsiz de olunca o zaman kim tutaarki o diziyi Kaçak Gelinler de 23.15 e kadar uzasaydı totalde zirvede olurdu.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Genelde Kaçak Gelinler Totalde zirvede olabilirdi.Ama erken bitti Ulan istanbul 50 dk rakipsiz gitti.Genelde dizilerin son 45 dakikası önemlidir ve rakipsiz de olunca o zaman kim tutaarki o diziyi Kaçak Gelinler de 23.15 e kadar uzasaydı totalde zirvede olurdu.

Bölüm kısacıkmış zaten böyle bölüm olsun isterse ilk 10'un dışında yer alsın diyorum sadece.:DKısa bölüm olması iyi bence.:D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bölüm kısacıkmış zaten böyle bölüm olsun isterse ilk 10'un dışında yer alsın diyorum sadece.:DKısa bölüm olması iyi bence.:D
Nesi iyi ya :(Star inşallah özetini uztır ve geç başlatır.en azından 21.00 da başlatsın 20.41 de başlatıyor sonra hekes iftar zamanı(20.49)Eeee sonra ne oluyor zarar tabiki de :(Süresi de uzasın ve Selinime çok rol gelsin:bhr:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
TRT'nin yeni dizisi Hayat Yokuşu güzel bir dizi. Ramazan ayında saat geçirilecek bir dizi bence. :) Ama reytinglerde iyi başlamamış, totalde ilk 100'e giremezken, A/B'de 72. olmuş. Aslında reytinglerin bir önemi yok ne de olsa Ramazan ayı dizisi, her türlü devam eder. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
[HASHTAG]#UlanIstanbul[/HASHTAG] 'un bu reytinglerine kimse şaşirmasın:X Yaren'in videosu nete düştüğünden beridir bu reytingleri bekliyordum zaten:X AB reytinglerine bu sezon pek güvenim kalmadı ama ABC1'de de süper gitmiş :oley:

Bu arada Ulan İstanbul sakın dramaya bağlamasın olayı.Acayip kötü drama yapıyor adamlar.İzleyen görmüştür belki. "yumurta" sahnesi çook kötü "doğum günü kutlamam sahnesi" çook kötü. Eğer böyle drama yapmazsa yazın süper bi iş bizi bekliyor olacak:X

7'de7 kötü yarişma değil ama Şoray Uzun'a olan antipatim izletmemeye yetiyor.
Zahide iyice fırlamiş reytinglerde:X Bunun nedeni Nihat Hoca'nın oğlunun programa çıkması. Hatipoğulları çok seviliyor TR'de demek:X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ulan İstanbul özellikle A/B'de uçmuş. Kaçak Gelinler'in de durumu çok iyi. Yazın belki de en iddialı iki dizisinin aynı gün yayınlanması da ayrı bir şey. :):)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ulan istanbul 1568454 kez 1.bölüm tekrarı yayınlayarak 2.bölümde yükselişi yapmış :D gerçekten kanal d sabah akşam bu diziyi oynattı zorla izletti bi nevi diziyi :D
bende izledim güzel dizi yazın iş yapar yeni sezon zor