30 Ekim 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Söz çok yüksek bir reyting kitlesi var totelde çukur sözü geçmesi için biraz zamana ihtiyacı var ama artarak ilerliyor haftaya toteli yine artar ab grubunuda alır :Z

Kırgın Çiçeklere yorumumu unutmayayım bu hafta arasım geçmiş @denizz19 :A :A :A

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Kayıtdışı’nda sona gelindi bence. Medyatava’da zaten ya 8 de ya 13 de bitecek deniyordu. 8 değil de belki 10 yada 11 de biter diye düşünüyorum.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sana hayırdır @Yiğitt ? :A Tutsak'la ilgili yorumlarıma olmamış ya da gözlük atıyosun sanki Kanal D dizisi değil. :D

DemirAdam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45
Puanı
40
Cukurla soz pazartesiye oturunca diger islerin fanlari nie bir birine girio ben anlamiom iddali olan onde oluyorsa burda cekememzlik ne var?:Dyormlari okuyorum cidden komiksiniz bilmem 3 sezonda bu reyting bilmem 100 bolumde bu reyting eh karsina o zaman aski memnun yaprak dokumu muhtesem yuzyil koydurtma be onlarda izlendi hic bu kadar savas yapilmadi gorende kirgin ciceklerin kadrosunda beren saatle kivanc tatlitug sancak bakalim ciktiklari kirginlardan baska dizilerde ne yapcaklar onlar hepsi taninmadik yuzler Allahdan her bolum bagirib cagiriolarda 4-5 reyting aliolar

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Çukur güzel gidiyor ama dünkü harika bölüme birinciliği almalıydı. En azından AB grubunda.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Cukurla soz pazartesiye oturunca diger islerin fanlari nie bir birine girio ben anlamiom iddali olan onde oluyorsa burda cekememzlik ne var?:Dyormlari okuyorum cidden komiksiniz bilmem 3 sezonda bu reyting bilmem 100 bolumde bu reyting eh karsina o zaman aski memnun yaprak dokumu muhtesem yuzyil koydurtma be onlarda izlendi hic bu kadar savas yapilmadi gorende kirgin ciceklerin kadrosunda beren saatle kivanc tatlitug sancak bakalim ciktiklari kirginlardan baska dizilerde ne yapcaklar onlar hepsi taninmadik yuzler Allahdan her bolum bagirib cagiriolarda 4-5 reyting aliolar
Kim birbirine girmiş :D dur daha yenisin galiba. Her hafta Kırgınlara laf atıldığını görememişsin.
Bu arada ne güzel övmüşsün kırgın çiçekleri, bir Beren Saat bir Kıvanç Tatlıtuğ olmamasına rağmen ve dediğin gibi tanıdık oyuncu olmamasına rağmen 96. bölümüde 5 reyting üstü almak muhteşem :Z

Aşk-ı memnu ve Yaprak dökümünü defalarca izledim.Hala da izliyorum. Farkettiysen ben şu son zamanlarda dram olupta 100 bölüm bulmayan dizi dedim ;)
@denizz19

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sana mı soracaktık Kırgın Çiçekleri savunurken Aşk-ı Memnu ne yani dizi mi o da :F iki sevişme sahnesiyle Türkiye'yi ekrana bağlayan romandan tamamen uzaklaşan saçma bir diziydi. Kırgın Çiçekler en azından kendi tırnaklarıyla kazıyarak geldi bu günlere hadi yavrucuk sağdan :A hiç bulaşma KÇ'e zararlı çıkarsın :A

Kim birbirine girmiş :D dur daha yenisin galiba. Her hafta Kırgınlara laf atıldığını görememişsin.
Bu arada ne güzel övmüşsün kırgın çiçekleri, bir Beren Saat bir Kıvanç Tatlıtuğ olmamasına rağmen ve dediğin gibi tanıdık oyuncu olmamasına rağmen 96. bölümüde 5 reyting üstü almak muhteşem :Z

Aşk-ı memnu ve Yaprak dökümünü defalarca izledim.Hala da izliyorum. Farkettiysen ben şu son zamanlarda dram olupta 100 bölüm bulmayan dizi dedim ;)
@denizz19
Bunları bence KÇ antikleri kiralıyorlar gelsinler diye :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
1
2-Zeynep'in cevabı

@denizz19
3-Denizin cevabı
Sana mı soracaktık Kırgın Çiçekleri savunurken Aşk-ı Memnu ne yani dizi mi o da :F iki sevişme sahnesiyle Türkiye'yi ekrana bağlayan romandan tamamen uzaklaşan saçma bir diziydi. Kırgın Çiçekler en azından kendi tırnaklarıyla kazıyarak geldi bu günlere hadi yavrucuk sağdan :A hiç bulaşma KÇ'e zararlı çıkarsın :A

Bunları bence KÇ antikleri kiralıyorlar gelsinler diye :F
Biraz sert yazmadın mı? :A işte bir bayan ve bir erkeğin farklı cevabı :F kibar ve kabalık misali :F