3 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Saat 20:00 gibi açılıyor. :)

eskiden kuşluk vakti açılırdı yeni sayfa:) ne güzel akşama kadar yeni sayfada geyik yapardık millet niye geyiğe bu kadar karşıki açın işte günü değerlendirmem geldi:))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
eskiden kuşluk vakti açılırdı yeni sayfa:) ne güzel akşama kadar yeni sayfada geyik yapardık millet niye geyiğe bu kadar karşıki açın işte günü değerlendirmem geldi:))
Evet senin dediğin de mantıklıymış. :) Sormak lazım niye daha erken açılmıyor diye aslında? :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet senin dediğin de mantıklıymış. :) Sormak lazım niye daha erken açılmıyor diye aslında? :D

dark gece gelir duymaz şimdi, .... buğra buralardadır ama kimbilir hangi konuya daldı duysa bizi açar heralde:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Konu dışı sohbet etmeyelim lütfen. :) @Yakamoz-Asi :F

hayattaki en büyük sorunlarımdan biri konu içini bir türlü yakalayamıyor olmamdır konu içinde sohbet etmeyi becersem zaten mod arkadaşlarla papaz olmazdık ama huylu huyundan vazgeçmez yedisinde neysek yetmişine kadar oyuz

bu arada konu neydiki?

Bilmem uzun zamandır bu şekilde açılıyor artık. Ara vermezsen alışırsın. :bağır::D

pazartesiyi burda yorumlasak sorun çıkmaz o zaman:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Pazar konusu gecti artik :X az sonra Pazartesi geliyor :D
Hep bu mesajı yazmak istemişimdir tadını çıkarttırmadın. :T:

hayattaki en büyük sorunlarımdan biri konu içini bir türlü yakalayamıyor olmamdır konu içinde sohbet etmeyi becersem zaten mod arkadaşlarla papaz olmazdık ama huylu huyundan vazgeçmez yedisinde neysek yetmişine kadar oyuz

bu arada konu neydiki?

pazartesiyi burda yorumlasak sorun çıkmaz o zaman:)
Ne biliyim işte her gün aynı şeyler konuşuluyor. :) :) Ben de şaka yaptım zaten robot olmanın bir alemi yok konu dışına her daim çıkıyorum bende. :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...