3 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
valla even ne diyeyim haklısın çok enteresan sonuçlar alınmaya başladı
Yalan Dünya isterse totalde 2ye düşsün şike demem. Çünkü C, Dye hitap eden bir dizi değil buna şaşırmam. Espriler her geçen gün daha çok zeka gerektiriyor. Daha 3ün altına inmedi ama yine şaşırmam.

Ama ABde total dizilerine geçilmesini aklım almıyor. :bağır:

Gelecek hafta Yalan Dünya Cuma totalde Karagülü geçip zirveye otursun bakalım herkes normal mi karşılıyor? Bu da onun gibi bir şey..

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Yalan Dünya isterse totalde 2ye düşsün şike demem. Çünkü C, Dye hitap eden bir dizi değil buna şaşırmam. Espriler her geçen gün daha çok zeka gerektiriyor. Daha 3ün altına inmedi ama yine şaşırmam.

Ama ABde total dizilerine geçilmesini aklım almıyor. :bağır:

Gelecek hafta Yalan Dünya Cuma totalde Karagülü geçip zirveye otursun bakalım herkes normal mi karşılıyor? Bu da onun gibi bir şey..
+1

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu arada Total 2 olursa şaşırmam dedim umarım TNS bunu görüp 2ye düşürmez diziyi. :A

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Yetenek Sizsiniz cumartesi reytingleri düşük ama pazar çok iyi giymiş
Küçük gelin ne diziymiş abi 10`a yaklaşmış nerdeyse :eek: bu arada noluyor ya Stv`in ağır total dizileri A\B`de artmaya başlamışlar :T:
Güneşi beklerken totalde 6 çok iyi Kanal D`in totalını az bile olsa kurtarıyor A\B`si çok iyi dizinin :)
Sana bir sır vereceğim ve Babam sınıfta kaldı normal gitmişler :)
Shrek iyi gitmiş :A

cerebrumit

Üye
Reaksiyon puanı
67
Puanı
119
ani yükselişlerin kış saati uygulamasıyla da ilgisi olabilir...
sonuçta daha erken hava kararıyor...
hafta içi çok önemli değil ama haftasonu millet daha erken televizyon başına geçeceği için illaki etkisi olacaktır...
geçen seneki reytingleri inceleyip bir sonuca varacaktım ama geçen sene bu vakitler bayram tatiline falan denk geldiği için biraz karışıyor iş...

muffin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
388
Puanı
174
Kobra takibi listeye girmiş,geceleri favorim ama 1 gün çıksa 3 gün çıkmıyor,her gün çıksa keşke.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sana Bir Sır Vereceğim oranlarını arttırmış, çok iyi.

Babam Sınıfta Kaldı'nın dünkü bölümünü bu sabah izledim bomba bir bölüm olmuş tabii yayın saatinden dolayı dip yapmış..

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Tns yanlış mı ölçtü yine. :T Herkes hatalı ya bizim forum üyelerini işe alsın tns mükemmel doğrulukta ölçerler. :F:Z:gangnam:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
cumartesi akşamı sbt anlıklarında yüksek çıkan yetenek sizsiniz tns sonuçlarına göre reytinglerde düşüş yaşamıştı dün geceki sonuçlara göre ise tam tersi 10 reyting alarak yükselmiş

küçük gelinin sbt anlıklarına göre yükselmesini bekliyordum ama bu kadar da yükselmesi şaşırtıcı oldu,çünkü sbt karagüldeki artışı tns'de görememiştik.küçük gelini sbt şişiriyor sandık maalesef yanılmışız

güneşi beklerken 1 haftalık düşüşün ardından yine çok iyi reytingler alarak başarılı gitmiş,allah nazardan korusun kanal D'nin göz nuru

sana bir sır vereceğim artış yaşamış bu dizinin tek dezavantajı karşısında güneşi beklerken'in olması

Show'da Bülent Ersoy Show-kanal d'de ben bilmem eşim bilir fena gitmemiş-atv ise tam bir fiyasko

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,684
Puanı
1,060
yetenek sizsiniz yine çok komikti akşam:Dtotal 10.46 reytingle rahat zirvede abde 9.89 reytingle öyle:gangnam:
küçük gelin total 9.37 reytinge çıkmış vay be helal olsun diziye bende yst nin reklamlarında izliyorum çok iyi abde 3.59a yükselmiş:-)
gb total 6 reytinge çıkmış abde 7.91e çıkmış
sbsv total 4.17 ab 3.33 reytingle gayet iyi gitmiş

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,495
Puanı
1,060
Sana Bir Sır Vereceğim müthiş gitmiş! :Z

Babam Sınıfta Kaldı 2 hafta içinde artmazsa maalesef bitecek. Artması gerekiyor. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
reytingler artık gecemi açılıyor nerde pazartesinin başlığı ?

yokmu yakınlarda yetkili ve etkili bir arkadaş :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...