3 Aralık 2014 Çarşamba | Bugün TV'de Ne Var?

Hangi Yapımı İzleyeceksiniz?

• Zengin Kız Fakir Oğlan | TRT1

Oy: 3 15.0%
  • Günahkar | FOX

• Hayat Yolunda | Kanal D

Oy: 1 5.0%
  • Güzel Köylü | Star TV

• Yılanların Öcü | Show TV

Oy: 2 10.0%
  • Kara Para Aşk | ATV

Oy: 5 25.0%
  • Galatasaray - Eskişehirspor Maçı | ATV

• Hom Ofis | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Yetim Gönüller | Samanyolu TV

Oy: 1 5.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%
  • TV İzleyeceğim/İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    20

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Hadi hadi demiyor da boş senaryo kötü oyuncular o yüzden izlenmiyor :F Ama o zaman BBS 1 reyting alıyor demek ergen dizisi seninki. :A
Senaryoda hatalar olabilir ama asla kötü değil hatta başta karışık bile gelmişti insanlara :D oyunculara kötü diyen TAŞ olur be :) BBS kaç sezondur devam ediyor birde TRT dizisi o reyting çok bile :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senaryoda hatalar olabilir ama asla kötü değil hatta başta karışık bile gelmişti insanlara :D oyunculara kötü diyen TAŞ olur be :) BBS kaç sezondur devam ediyor birde TRT dizisi o reyting çok bile :A
BBS kalitesinden ödün vermediği için devam ediyor senin dizin bu sezon bitiyor. :A

Nisa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
BBS kalitesinden ödün vermediği için devam ediyor senin dizin bu sezon bitiyor. :A
TRT de olduğu için olmasın o :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ne kalite ne kalite :A benim dizim asıl kaliteli bir şekilde tadında bitecek :D
Kaç kere izledin arkadaş siz kızları da hiç anlamam hele seni de bir ayrı anlamıyorum Tuba hayranlığı nedir yahu insan bir erkeğe hayran olur ne bileyim bir kas yığınına hayran olur :F İzle valla öneriyorum sana Rehom bir tanedir o dizide senden tatlı olmasın. :A

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Kaç kere izledin arkadaş siz kızları da hiç anlamam hele seni de bir ayrı anlamıyorum Tuba hayranlığı nedir yahu insan bir erkeğe hayran olur ne bileyim bir kas yığınına hayran olur :F İzle valla öneriyorum sana Rehom bir tanedir o dizide senden tatlı olmasın. :A
BBS ilk bölümlerine bakmışlığım vardı :D
Murat Yıldırım,Kenan İmirzalıoğlu ve Engin Akyürek'i de severim ama burda Tuba fanlığımın öne çıkmasının nedeni forumda antilerinin çok olması göz göre göre sevdiğim isimlerin ezilmesine asla izin vermem yapıma ters :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
BBS ilk bölümlerine bakmışlığım vardı :D
Murat Yıldırım,Kenan İmirzalıoğlu ve Engin Akyürek'i de severim ama burda Tuba fanlığımın öne çıkmasının nedeni forumda antilerinin çok olması göz göre göre sevdiğim isimlerin ezilmesine asla izin vermem yapıma ters :A
Nasılsa Cumartesilerin boş git izle sonra gel Deniz'in yanına yorum at bana :F hiç iyi yorum atacak biride değilsin ama olsun umut benim ekmeğimdir der Tolstoy :A

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Ayy nurellan batsın hemi. Karagül izle diyeceğimde sen Nişantaşılı kızlar gibi konuşup köy dizilerini sevmem dersin kesin. :A
medcezir'den sıkıldığım zamanlarda bakıyorum arada ama o dizide hiç bana göre değil :A sanırım seninle ortak bir noktada buluşamayacağız :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
medcezir'den sıkıldığım zamanlarda bakıyorum arada ama o dizide hiç bana göre değil :A sanırım seninle ortak bir noktada buluşamayacağız :D
Yahu sen tek dizi seyrediyorsun belki müzik zevklerimiz aynıdır ben Sılacıyım. Sen sevmiyorum diyemezsin bak ortak bir noktada buluştuk. :A