29 Eylül 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,636
Puanı
1,060
yst akşam çok iyidi ya hüsnü süperdi:Dbakın işte iyi yetenekler oldumu gb yi rahatça geçiyo iki grupta da:)total 8.29 reytingle çok iyi gitmiş ve rahat zirvede ab 8.58 almış
küçük gelin total 6.88 reyting alarak çok iyi gitmiş ama sbt çok şişiriyo
güneşi beklerken düşmüş geçen haftaya göre total 5.54 ab 7.22 alarak yine de gayet iyi gitmiş ama sbt'nin ab'sinde 2 reyting şişirilmiş
bülent ersoy show iki gruptada 2.02 almış kötü

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Adam kendine anlıkları yorumluyor sen ise saçma bir nedenden ötürü mesajı siliyorsun burası forum anladın mı forum herkes istediğini yapabilir

Önce anlıkları paylaşıp, daha önce paylaşıldığını görüp mesajı silip 'D Kanal iyi gitmiş' diye değiştirerek yorum olamaz. Kurallar dahilinde istediğini yapabilir.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Önce anlıkları paylaşıp, daha önce paylaşıldığını görüp mesajı silip 'D Kanal iyi gitmiş' diye değiştirerek yorum olamaz. Kurallar dahilinde istediğini yapabilir.
1- Mesajımı düzelttim silmedim
2- Benim tanıdığım onlarca üye var Örneğin Atv iyi gitmiş Atv'de ne var diyen :) Yani sadece benim yaptığım şey değil

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Sen kendini yorma anlık paylaşmayı bırak diyorum ben de. Ben yorulmam benim görevim bu. :)
Ben de paylaşacam diyorum bazı durumlar oluyor sen geç paylaşıyorsun :) Hem istediğimi yazarım ben silinmesi gereken durumlarda mod arkadaşlardan fks14 veya yakamoz agamı çağırıyorum siliyorlar veya darksaal.

Fazla konu dışına çıktık yalnız bunları silersin Buğra bu mesajlarımı elleyebilirsin

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Ben başarılı bulmuyorum açıkçası. Tamamen aynı format ve kendini tekrar ediyor.

Bu ne demektir abi. Aynı format nedir. :D Reytingler gösteriyor ki insanlar Yst'yi yıllarıdır beğenerek izliyor.

Ayrıca bunu sadece Acun yapmıyor ki. Başka ülkelerde de yıllardır devam eden formatlar var. Bu sadece Acun'a özgü bir durum değil.

Tutmuş bir format varsa kuruyana kadar yayınlanır dünya medyasında kural budur. :))

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu ne demektir abi. Aynı format nedir. :D Reytingler gösteriyor ki insanlar Yst'yi yıllarıdır beğenerek izliyor.

Ayrıca bunu sadece Acun yapmıyor ki. Başka ülkelerde de yıllardır devam eden formatlar var. Bu sadece Acun'a özgü bir durum değil.

Tutmuş bir format varsa kuruyana kadar yayınlanır dünya medyasında kural budur. :))
Bir köpek, bir dans gösterisi. :D Yenilik şart.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
atv'de Kayıp filmi Kanal D'de de Kayıp dizisi çok manidar duruyor listede:F Kaçak tkrr olmasına ve pt1'de yayınlanmasına rağmen iyi gibi.Kayıp AB'de çok iyi gitmiş ama izleyecek bişey yoktu o saatte hele 00:30'dan sonrasında:X Bilemedim bu dizi Kayp Şehir havasi veriyor bana:confused:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
küçük gelin süper gitmiş 7 ye dayanmış dizi harika oranlar alıyo ya o kadar şişirilen reklam manyağı yapılan diziler bunun yarısını anca alıyo helal olsun be :D
kaçak ın p1 deki tekrarı süper gitmiş iki gruptada salı günü dizi şaha kalkacak 8 reyting bekliyorum en az