mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Baştan başlamasınada gerek yok bozdoğanların geldiğim bölümden itibaren başlasa yeter :A 4 kötü mü vede show kanalında yayınlanıyor star falanda değil hani :D Ab show dizilerinin hepsinin kötü oluyor genelde :A Bu hafta görücem yükselince seni :A 3.91 4tür :A
Nerde AB'miz kötü ya biri 13 reyting alıyor diğeri 5 reyting öbürü de 7 reyting alıyor. :A Ayrıca tam 6 aydır AB'de en çok izlenen ilk 3 kanaldayız ayıks. :X

@Billy Kane ben senin yanındayım artık. Haftaya Deli Divane'ye akıyoz mu? :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Nerde AB'miz kötü ya biri 13 reyting alıyor diğeri 5 reyting öbürü de 7 reyting alıyor. :A Ayrıca tam 6 aydır AB'de en çok izlenen ilk 3 kanaldayız ayıks. :X

Beni kandırmaya çalışma :A Aşk Laftan Anlamaz total 5 ab 4 küsür :A Gülümse Yeter ab 2.60 :A Sadece İçerdeniz var absi iyi olan ve oda normal :A Güldür güldür zaten komedi programlarını hepsi abde iyi alıyor çoğu zaman dizilerde öyleydi :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Beni kandırmaya çalışma :A Aşk Laftan Anlamaz total 5 ab 4 küsür :A Gülümse Yeter ab 2.60 :A Sadece İçerdeniz var absi iyi olan ve oda normal :A Güldür güldür zaten komedi programlarını hepsi abde iyi alıyor çoğu zaman dizilerde öyleydi :D
Nerede komedi programlarının hepsi iyi alıyor ya hiçbir komedi programı tutmuyor Güldür Güldür Show dışında. :A Neticede ilk 3'deyiz. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Bully de benim yanımda artık. :A Günlük dizileri takip etmiyorum üzgünüm. :A

hani zeynep ekrandan bakıcağın tek kişiydi ayoll KURDOĞLU :A :A :A
@EFE UYSAL @batuhankaralar
Bizimkiler sevmedi o dziyi açtırmıyolar maalasef. :A Sen konuyu caydırma bıraktın dimi SS'yi. :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Nerede komedi programlarının hepsi iyi alıyor ya hiçbir komedi programı tutmuyor Güldür Güldür Show dışında. :A Neticede ilk 3'deyiz. :A
Tutmasa bile hepsinin absi daha yüksek oluyor :A Cesur Yürek bu hafta yeni bölüm olunca lider olursa dediklerinin misli misli hatırlatacam :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Bizimkiler sevmedi o dziyi açtırmıyolar maalasef. :A Sen konuyu caydırma bıraktın dimi SS'yi. :A
Unutma Beni'yi birlikte izlediğimiz günleri unutmadım. :A

Tutmasa bile hepsinin absi daha yüksek oluyor :A Cesur Yürek bu hafta yeni bölüm olunca lider olursa dediklerinin misli misli hatırlatacam :A
Sonuç olarak tutmuyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hhahah aa yokk izliyorum ama yiğitin kardeşi falan batırdılar konuyu yiğitle denizde artık bğrbirini bliyor dizi final yapsa iyi olur yüksek sosyete gibi :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
hhahah aa yokk izliyorum ama yiğitin kardeşi falan batırdılar konuyu yiğitle denizde artık bğrbirini bliyor dizi final yapsa iyi olur yüksek sosyete gibi :A
Test edicem seni, Tuna'ya ne oldu son bölüm söyle bakalım. :A

Unutma Beni yeniden başlarsa izleriz ama. :F İnşallah gelecek sezon yeniden başlıyacak. :(
O zamanlar orta okuldaydım rahatça izlerdim artık ünideyim iş ve okul var o saatte. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Cesur Yürek bir lider olsun nasıl değişçeğini göreceğiz :A
Ben zaten bir şey demedim ki bizim tartıştığımız konu farklı ama lider olursa tabii ki değişirim. :F

O zamanlar orta okuldaydım rahatça izlerdim artık ünideyim iş ve okul var o saatte. :A
Gece netten izleriz. Yayınlanınca Youtube'ye yükleniyor 1 saat içinde. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

son bölümü henüz izlemedimki ayoll canlı hayat abzen tatlıdır izliyorum seviyor sevmiyoruda netten en son yeni bölümden önceki bölümü izledim bu hafta yokmus son bölümüde bakarım :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sonuç olarak sen idolüm Zeynebin dizisini netten izliyorsun bu mu idollük :A Cesur Yüreğe gelirsek reytingler düştüğü için bıraktığınıda biliyoruz :A
Ben SS'nin şu anki bölümlerinden zevk almıyorum Zeynep Çamcı olmasa direk bırakırdım alsana idöllük örneği. :A

Ben zaten bir şey demedim ki bizim tartıştığımız konu farklı ama lider olursa tabii ki değişirim. :F

Gece netten izleriz. Yayınlanınca Youtube'ye yükleniyor 1 saat içinde. :A
Ciddi ciddi başlıyor mu? :eek:

son bölümü henüz izlemedimki ayoll canlı hayat abzen tatlıdır izliyorum seviyor sevmiyoruda netten en son yeni bölümden önceki bölümü izledim bu hafta yokmus son bölümüde bakarım :A
Hahaha foyan çıktı orataya bırakmış birde bana satıcı der. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben SS'nin şu anki bölümlerinden zevk almıyorum Zeynep Çamcı olmasa direk bırakırdım alsana idöllük örneği. :A

Ciddi ciddi başlıyor mu? :eek:

Hahaha foyan çıktı orataya bırakmış birde bana satıcı der. :A
Deniz Yıldızı Kanal D'de başlayacakmış geçenlerde Mesut Yar yazmıştı ondan sonra umutlandım, umarım başlar. :A