28 Ekim 2015 Çarşamba Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
yılanların öcü ve kocamın ailesi. :Z sıradakiler gelsin bakalım. :A
Yılanların Öcü sayılmaz o Makbuş kurbanı oldu. :A

Diriliş çok iyi gitmiş bu sezon ben bile arada izliyorum eğer çok olaylı bölümler olursa TOTAL'de 10 reytinge bile dayanır kendi kitlesinin dışında yeni izleyici de kazandı. Tebrikler..

AAA beklediğimden biraz daha iyi gitmiş bakalım haftaya ne yapacak. Eve Dönüş de iyi..

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Var izleyenler araştır internettten ikisinide . :A
Şöyle bir durum var eğer dizi bu sezon izlenilebilir senaryoya sahipse o her türlü izlenir diğer dizi etkileyemez ne olursa olsun yani alacağını alır. :D Mesela GK PARAMPARÇA KIRGIN ÇİÇEKLER üçlüsü başa baş gidiyorlardı ancak GK şimdi geriledi neden çünkü senaryosu düştü bunu diğer dizilere nasıl bağlayalım :D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
dirilişin dünkü sakin bölüme göre normal gelmiş reytingler yoksa artık 11 bekliyoz yeter gari.Kiralık aşk,edho gibi bizde en azından ab nin rekortmeni olarak 11 almalıyız. poyraz bu hafta kendine gelmiş tebrikler . kara svda yerini sabitledi artık.ben tutmaz diyordum ama tuttu. ulan foxhabere bak neredeyse dizileri geçecek.bu kadar izlenmesine şaşıyorum.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Diriliş artmış. Iyy midem kalktı.:A Poyraz'da toparlamiş ikiside haftaya çöker.:A Ama ikisini topla Kara Sevda etmez.:Z

dirilişin dünkü sakin bölüme göre normal gelmiş reytingler yoksa artık 11 bekliyoz yeter gari.Kiralık aşk,edho gibi bizde en azından ab nin rekortmeni olarak 11 almalıyız. poyraz bu hafta kendine gelmiş tebrikler . kara svda yerini sabitledi artık.ben tutmaz diyordum ama tuttu. ulan foxhabere bak neredeyse dizileri geçecek.bu kadar izlenmesine şaşıyorum.

Fatih Portakal geldiğinden beri hep 4+ :D Şaşırman ilginç.:X

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Sen çok düşük bekliyordun. :F

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Var izleyenler araştır internettten ikisinide . :A
yahu şimdi hakkaten kocamın ailesini biz gömmedik gömüleceği varmış gömüldü:D..illa az buçuk tesiri olmuştur dirilişin ama yani önemsenmeyecek boyutta.çünkü kitleleri birbirine uzak. kocamın ailesinin kendi bozulmuş bikere.seyirci artık sıkılmış. ee diriliş,poyraz,karasevda,eve dönüşün olduğu bir günde de tarumar olmuş.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
yahu şimdi hakkaten kocamın ailesini biz gömmedik gömüleceği varmış gömüldü:D..illa az buçuk tesiri olmuştur dirilişin ama yani önemsenmeyecek boyutta.çünkü kitleleri birbirine uzak. kocamın ailesinin kendi bozulmuş bikere.seyirci artık sıkılmış. ee diriliş,poyraz,karasevda,eve dönüşün olduğu bir günde de tarumar olmuş.
Ama ikisini izleyen insanlar var. :X