Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Uyanış: Büyük Selçuklu | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Survivor 2021 | Tv8

• Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,161
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Uyanış Büyük Selçuklu
verdiği bir haftalık aradan sonra zirvede kaldığı yerden devam etti ve diğer tüm dizilerde düşüş söz konusu oldu.

Çukur dizisi bu hafta tüm gruplarda sert düşüş yaşadı fakat dizi günün en çok izlenen ikinci dizisi oldu.

Yasak Elma dizide sert düşüş yaşayan bir diğer yapım oldu.

Maraşlı dizisi bu hafta tüm gruplarda düşüş yaşadı.

Kağıt Ev ikinci bölümü ile büyük düşüş yaşadı ve dizi tüm gruplarda ilk 10 içerisinde yer alamadı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @BARON男爵 @offensive @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @serhatt @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @xdragxx @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @soo @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @DR @umuttanyel @Cervantes @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord @Ege Bartu @Klaus @A. Poyraz Bilgin @Bussy @781Ens ve ilgili herkes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,331
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çukur, Maraşlı, Yasak Elma'nın düşeceği belliydi ama Kağıt Ev oranlarını korur, hatta arttırır diye düşünüyordum yeni dizi olmasından. Ama AB ve ABC1'de çökmüş, haftaya daha da düşer.

Yasak Elma iyi bir yerde bitti, haftaya kadar iki fragman yayınlanır ve doğru tanıtım yapılırsa oranlarını arttır.

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,119
Puanı
410
Geçen hafta Kağıt Ev’in karnesi haftaya verilecek demiştim, öyle de oldu.
Uyanış gelince düşeceği aşikardı, öyle ahım şahım bir dizi değil çünkü.

Çukur’um tebrikler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,470
Puanı
860
Yasak Elma nın kitlesi nereye gitti (b)daha haftalar önce 6,7 leri gören dizi :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
Star yine hüsran yine hüsran. Birkaç aya kanalın başkasına satıldığını falan duyarsak maalesef hiç şaşırmayacağım. Gerçi reyting çıtası o kadar düştü ki Kağıt Ev gibi muhtemelen maliyeti fazla olmayan bir dizinin devam etmesi için 3 reyting yeter. Aslında Yasak Elma da düşüşteyken kadın izleyici için iyi bir alternatif olabilir bekleyelim görelim.

Onun dışında tüm diziler Uyanış'ın gelişiyle birlikte düşmüş. O değil de zaten akşamları sokağa çıkma yasağı olduğu için tam kapanma prime-time reytinglerini fazla etkilemeyecektir ama özellikle gündüz kuşağı programları ciddi bir çıkış yaparsa sürpriz olmaz.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,266
Puanı
1,060
Uyanış'ın gelişi ile tüm dizler düşmüş yine. :( Sıktı artık TRT ambargosu.

Yasak Elma birkaç bölüm önce 6-7 arası dolaşıyordu nereye gitti bu seyirci, final kararı yerinde oldu gibi, yeni sezon olsa erken final yapabilirdi, üzülsem de alnının akıyla final yapacağı için seviniyorum.

Özellikle ABC grubu Maraşlı'yı sevemedi. Dizinin oranları devam etmesine yetse de ilk bölümlerdeki yüksek reytingleri yok. Çukur'u bile geçiyordu bir ara. Yeni sezonda işi zor.

Kağıt Ev de sert düşmüş gelecek hafta da düşerse yazık olacak kadroya. O3 ve Star başarısızlığı devam ediyor.

Çukur finale doğru harika ilerlemeye devam ediyor, bir ara epey düşük gidiyordu ama sonradan ölümlerle toparlandı.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
Uyanış'ın gelişi kendini belli etmiş.

Kağıt Ev gerçekten farklı ve güzel bir işti. Neden böyle düştü bilmiyorum. :(

Maraşlı diğer gruplardan ziyade AB'de aşırı etkilenmiş. 7'leri görüyordu daha düne kadar bu senaryo için bu reytingler az da MahCel sahneleri arttı aksiyon azaldı deyince gidenler bi türlü geri gelmedi.

Yasak Elma daha geçen bölümlerde 7'lerde dolaşıyordu. Bu denli bir kayıp yaşaması aşırı kötü oldu. Finale kadar güzel gitseydi bari.

Çukur beklediğimden az etkilenmiş. :A

Uyanış Total'de düşüşle gelmiş ama AB'de çok fazla yükselmiş, aynı şekilde ABC'de de iyi kötü yükselmiş.