26-4 Mart 2018 Haftanın En Çok Güldüren Mesajları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
@xemrexxx damganında damgasını vurmuşsun yine :F @kerem senide arada bırakmış :F
@xemrexxx topacı çaptan düşmüş:) zirvede yer alsada @kerem ile arasında burun mesafesi var yani alamancının nefesi topacın ensesinde :)
@xemrexxx lerin arasında kalmışsın @kerem :A :A :A
Şansa bak 1 güldürdün ile geçmiş beni.. Tüh keşke ona güldürdün atmasaydım, zirvede ben olurdum o zaman :A:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şansa bak 1 güldürdün ile geçmiş beni.. Tüh keşke ona güldürdün atmasaydım, zirvede ben olurdum o zaman :A:A
Aaa öyle kazanılan 1.cilik hiçbir anlamı olmaz :A Hilesiz hakkınla olucaksın cnm şuan 2.ciliğin daha kıymetli bence hileli 1.olsan okadar kıymeti olmazdı gözümde :A

@xemrexxx topacı çaptan düşmüş:) zirvede yer alsada @kerem ile arasında burun mesafesi var yani alamancının nefesi topacın ensesinde :)

@xemrexxx bana beceriksiz dediği size de laf soktuğu anlamsız paragrafıyla zirvede :F :F @Çiğdem- @eskici @Forumdash

Bütün forumu etiketleyince öyle oluyor kanka :A :A
Bu da bir beceridir şimdi birine laf hakaret edeni döver mahkemeye verirler ama @xemrexxx ediyor gülüyoruz yanı işin sırrı orada gibi yer cücesinin hakkınıda yemeyelim o yine benim kıymetimi bilmesin ayoll :A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa öyle kazanılan 1.cilik hiçbir anlamı olmaz :A Hilesiz hakkınla olucaksın cnm şuan 2.ciliğin daha kıymetli bence hileli 1.olsan okadar kıymeti olmazdı gözümde :A

Bu da bir beceridir şimdi birine laf hakaret edeni döver mahkemeye verirler ama @xemrexxx ediyor gülüyoruz yanı işin sırrı orada gibi yer cücesinin hakkınıda yemeyelim o yine benim kıymetimi bilmesin ayoll :A :A :A
Kimse uğraşmak istemiyor işte melunla :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Kimse uğraşmak istemiyor işte melunla :A :A

@gözlemci haini aynen demiş içerdeyi dışarıda izlerken üşütüp kafayı yiyen eskiciye neyse ben şu gözleriçıkasıca gözlemcinin defterini düreyim artık:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060