25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Evet sezon sonunda final. :D

Tamam güzel bir dizi oldu ama çok bakmak istedim bakamadım :D o değilde bizim UTC nin fragman bomba ortalık karışıyor:Z

Bizim Hikaye pek totallik bir işe benzemiyordu ilk bölümünü izlemiştim sonradan bozmuş demek ki :A

Aaa ne bozması ilk bölümden beri çok güzel ilerliyo sus nazar değdirme dizimize:F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
@xBUGRAx kız naptın reyting sistemine, FOX'taki diziler bi anda 6-7'lerden 9'lara çıktı bu hafta. :A

Yuvamdaki Düşman kötü başlamış, hiç iyi yorum görmedim. Fragmanlardan da klişelik fışkırıyordu. Neboş daha iyi seçim yapmalıydı..

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Şimdi @xBUGRAx gelip değil diyecek ama kabak gibi Total olmuş. :A
Şükran intihar etti, TOTAL izleyicisi ekrana bağlanmış doğal olarak. :A @eskici
Zaten total reytingi daha yüksek gelmiş galiba öyle görmüştüm total olmuş demek :A

:FBen hepsiyim yaww hem totalci he ab ci
Olsun ben diziye bozmuş derken total olmuş anlamında dedim yani kötü bir şey değil :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Zaten total reytingi daha yüksek gelmiş galiba öyle görmüştüm total olmuş demek :A

Olsun ben diziye bozmuş derken total olmuş anlamında dedim yani kötü bir şey değil :A

:FAyy biliyorum kötü birşey olmadığını onu bırak sen daha izlemedinmi sen anlat karadenizi

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@xBUGRAx kız naptın reyting sistemine, FOX'taki diziler bi anda 6-7'lerden 9'lara çıktı bu hafta. :A

Yuvamdaki Düşman kötü başlamış, hiç iyi yorum görmedim. Fragmanlardan da klişelik fışkırıyordu. Neboş daha iyi seçim yapmalıydı..

Medyapım dizilerinden bekliyordum. :bhr: Şevkat, Savaşçı da yükselirse.. :A

Vatanım Sensin efsane bölümüyle sahalara dönmüş ve bu sezon ilk kez 10 reytingi geçmiş. AzCev kavuşması, Tevfik'in ölümü ve HiLeon sahneleriyle tam olması gereken bir bölümdü umarım sezon sonuna kadar bu ayarda devam eder. :Z

Mehmetçik bu bölüm 15'e falan dayansaydı şişirme olduğu ortaya çıkacaktı ama geçen hafta meraktan izlenmiş belli ki. Sonradan yükseltme operasyonu yaparlarsa bilemem tabii. :A

Bizim Hikaye'nin dünkü yorumlarına baktım da intiharlar, vurulmalar ve aşk üçgenleri gırla gidiyormuş. Reyting için kendini bozanlardan çıktı kısaca. :A @xBUGRAx

Yuvamdaki Düşman kötü başlamış, sanmıyorum yükseleceğini.

Kanatsız Kuşlar çabuk toparlanır umarım, 8. Gün başka gün yayınlansın. :(

Siyah İnci'den de final haberi gelir yakında.

Geçen hafta öyleydi de bu hafta aslanlar gibi toparlandı çok şükür. :Z

İntihar orijinalinde vardı. :A Aşk üçgensiz dizi de olmaz. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
:F:FAyy nasılda biliyorum seversin demekle hemcinsinide nasılda seviyo şuna bak hele osahneden sonrada seviyorsan eğerr tüü sanaa
Ben karakteri sevmiyorum ki oyuncuyu seviyorum çok iyi oynuyor yoksa oyuncuyu sevmeme rağmen karaktere baya sinir oldum yani o duyguyu geçirdi :A