25 Ocak 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bu Şehir Arkandan Gelecek bi yükseliyor bi düşüyor. AB'de çakılmış geçen haftaya göre.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Ben dün dedimy sana bunlrdan bir halt olmz diye ayoll htta 1.bölümün sadece yarım saatine bakıp @Forumdash a demiştim :A

Ay yapımın kadro olrak en kalitesiz kadrolu dizisi başrolleri 2-3 oyuncu al kenara dizide oyuncu yok yan kadrosu güclü olmayan tek ay yapım dizisi bu galiba neden böyle birşey yapmıslaar aanlamadım seneye kenan buraya gelmeli ertuğrulun yokluğunda çarşambayı anca o götürür ayoll :A :A :A
Hadsiz sen Memati'ye iyi oyuncu değil mi diyorsun :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
@Billy Kane sence şişirme mi reytingler. Diriliş hakediyor mu.:A
Hak ediyor tabii ki. Özellikle bu sezon 18 19 bile bekliyorum. Parantez açmak gerekirse ben bu sezondan zevk almıyorum çünkü entrika üzerine kurulu gidiyor geçen sezon entrikasız full aksiyon üzerine kuruluydu. Ama Noyan çıktıktan sonra 3 4 bölüm entrika oldu ve rekor reytingini o entrikalı bölümde almıştı dizi. Yani entrikası seviliyor bu dizinin bu sezonda bu oranları alması beklenen bir şey. Sevmediğiniz diziler yüksek reyting alınca niye hep bi şişirme damgası vuruyosunuz? :D Şahsen ben my zamanında hiç böyle bir yorum yapmadım saçma yani. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hak ediyor tabii ki. Özellikle bu sezon 18 19 bile bekliyorum. Parantez açmak gerekirse ben bu sezondan zevk almıyorum çünkü entrika üzerine kurulu gidiyor geçen sezon entrikasız full aksiyon üzerine kuruluydu. Ama Noyan çıktıktan sonra 3 4 bölüm entrika oldu ve rekor reytingini o entrikalı bölümde almıştı dizi. Yani entrikası seviliyor bu dizinin bu sezonda bu oranları alması beklenen bir şey. Sevmediğiniz diziler yüksek reyting alınca niye hep bi şişirme damgası vuruyosunuz? :D Şahsen ben my zamanında hiç böyle bir yorum yapmadım saçma yani. :D

Neyse goy goy yapacaktık batırdın.:A