25 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Sevdaluk çok çabuk düşmeye başlamış, beklemezdim açıkcası..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,922
Puanı
1,061
Lo gine bağlamışsın bizi anticilere lafta söylemiyoruz M.y'la her söylediğimize alınıyosun :)
sen niye alınıyorsun ben durup durup desterenin fok balığı gibi anti my cilik pırtlatan ancak my ye laf atarken kendi macunu tıfıl geline geçilmiş bir şahsiyeti ve de AÇIK VE NET her dizi çarşamba olsa my yi geçer diyen bir şahsiyeti kastettim özellikle :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
sen niye alınıyorsun ben durup durup desterenin fok balığı gibi anti my cilik pırtlatan ancak my ye laf atarken kendi macunu tıfıl geline geçilmiş bir şahsiyeti ve de AÇIK VE NET her dizi çarşamba olsa my yi geçer diyen bir şahsiyeti kastettim özellikle :)
Çok açıklayıcı oldu bu :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
My iki grupta da yine çok iyi gitmiş diğer yapımlara fazla reyting bırakmamış yine. Tns dünkü anlıklara cevabını vermiş. :)

Sevdaluk ilk bölümünü mumla arıyor ama tns'de yeni dizilerin kolay kolay tutmadığını düşünürsek oranları mükemmel. :)

Doksanlar ATV'yi idare etmiş. :)

Merhamet ab'de beklediğimden düşük gelmiş. Tns yine şaşırtmadı. :)

Vicdan büyük hayal kırıklığı. Yeni yıldan sonra kalkmalı yayından..

Kanal D haber totalde çok iyi gitmiş.

Arka Sokaklar ve Beni Affet iyi gitmişler.

İki Dünya Arası yavaş yavaş, alttan alttan yükseliyor. Yakında zirveye de tırmanır. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
la arkadaş bi dizi düşük alınca hemen tns ye suç atmakta nedir yav önce dizilerinize bi bakın
my reyting bırakmamışmış @Bully iyi güldürdün aga :))) 9 reytingle o işi nasıl yaptı acaba pazartesi o ses 12 karadayı 11 alıyodu daha düne kadar hey yavrum hey mantığa bak :D
iki dünya arasındaya gelince adamlar heycan manyağı yapmış diziyi selim bıçaklandı sahra ortaya çıkıyo esma ile selim evlenecekti falan filan ortalık karıştı iyice aldığı reyting çok az ben 7 yi geçmesini beklerdim
my yine düşmüş 9 zor almış :D
sevdaluk tutmaz demiştim 4 zor almış
doksanlarda 4 almış yetersiz
boş bi gün zaten her halinden belli 1.nin zar zor 9 aldığı diğerlerinin 5 bile alamadığı bir gün

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Vicdan gerçekten hayal kırıklığı oldu. Dizi artık tutmadı diyebiliriz..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
la arkadaş bi dizi düşük alınca hemen tns ye suç atmakta nedir yav önce dizilerinize bi bakın
my reyting bırakmamışmış @Bully iyi güldürdün aga :))) 9 reytingle o işi nasıl yaptı acaba pazartesi o ses 12 karadayı 11 alıyodu daha düne kadar hey yavrum hey mantığa bak :D
iki dünya arasındaya gelince adamlar heycan manyağı yapmış diziyi selim bıçaklandı sahra ortaya çıkıyo esma ile selim evlenecekti falan filan ortalık karıştı iyice aldığı reyting çok az ben 7 yi geçmesini beklerdim
my yine düşmüş 9 zor almış :D
sevdaluk tutmaz demiştim 4 zor almış
doksanlarda 4 almış yetersiz
boş bi gün zaten her halinden belli 1.nin zar zor 9 aldığı diğerlerinin 5 bile alamadığı bir gün
My reyting bırakmamış tabii ki. O zaman niye diğer yapımlar 5 reytingi görememiş? Pazartesi'nin iki hakimi var. O Ses ve Karadayı ama Çarşamba'nın tek hakimi my işte kabul et bunu aga. Çarşamba boş bir gün değil. Diğer yapımlar my karşısında reyting alamıyor açık ve net. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
VİCDAN dizisine tebrikler yine her iki grupta açık ara birincilikte helal olsun..

Sevdaluk bu hafta anlıklarda çok düştü kesinlikle haketmiyor bu reytingleri onu bilir onu söylerim. Tempo şart diziye ve mümkünse bir daha geç saate bırakmasınlar. Diziyi etkilediğini bu akşam ki anlıklardan ve geçen haftayı da kıyaslayarak anladım. Özetsiz ya da çok kısa bir özetle hemen başlatılsın ve mümkünse en geç 22:30 gibi bitirilsin.

demiştim demeyi sevmem ama demiştim :)

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
My reyting bırakmamış tabii ki. O zaman niye diğer yapımlar 5 reytingi görememiş? Pazartesi'nin iki hakimi var. O Ses ve Karadayı ama Çarşamba'nın tek hakimi my işte kabul et bunu aga. Çarşamba boş bir gün değil. Diğer yapımlar my karşısında reyting alamıyor açık ve net. :)
çünkü millet izleyecek bişey bulamıyo boş bi gün
boşuna boş gün demiyoruz my 9 reyting zor alıyo güldürme beni yav :D

o saatte 43 reyting varmış ekranda bunların 9 u my yi izlemiş kalan 34 reyting var işte bu kadar gereksiz konuşma be agam :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Merhamet yine ab de en çok izlenen 2. Dizi olarak farkını koymuş. :)

bu sefer katıldım kendisine adam bakışları ile bile konuşabilen aşmış bir insan :F

meryem uzerli,okan yalabık,filiz ahmet gibi isimlerin çıktığı dizi hala açık şekilde zirvede bu isimler çıkmışken zirveyi korumak çok zor bir iş @destere anlatsın :F olmadı pompy e bağlanırız :F

4.sezonunda da rahat ab hemi de totalin temsilcisi vahide teyze başrolkene :F

evet buradan anti my cvilere sesleniyorum bu da mı gol değil sevdaluk da mı işe yaramadı :F

my totalde 0.30 düşmüş ab 0.24 artmış bölümden bölüme olabilecek değişiklikler
sevdaluk kötü gidiyor en azından her iki grupta da 2.dizi olmalıydı
merhamet ab de 5 reytingi geçememiş şaşırdım @yakup09
Tns ayar çekmiş işte bölüm iyiydi diye. Bi de sistemin kanal d ye takmış durumunuda göz önüne aldığımızda olağan bi durum.. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Farkı Kalite, Farkı Muhteşem Yüzyıl, 1.liğin özdeşleşmiş ismi ve Muhteşem Yüzyıl yeni yine yeniden zirvede.:DTebrikler.:cool:

Vicdan kötü gidiyor Merhamet ise normal.

Sevdaluk düşüşe devam etmiş.Anlaşılan özette kazandığınıda özet vererek kaybetmiş.:Dyine Yeni ve yeniden Muhteşem Yüzyıl maduru.:D
Show Pis Yedili'yi tekrar bu güne koysun.:D

Haberler coşmuş.Allah'tan Fox düşmüş çok iyi.:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sevdaluk yine düşmüş ama dediğim
Farkı Kalite, Farkı Muhteşem Yüzyıl, 1.liğin özdeşleşmiş ismi ve Muhteşem Yüzyıl yeni yine yeniden zirvede.:DTebrikler.:cool:

Vicdan kötü gidiyor Merhamet ise normal.

Sevdaluk düşüşe devam etmiş.Anlaşılan özette kazandığınıda özet vererek kaybetmiş.:Dyine Yeni ve yeniden Muhteşem Yüzyıl maduru.:D
Show Pis Yedili'yi tekrar bu güne koysun.:D

Haberler coşmuş.Allah'tan Fox düşmüş çok iyi.:D
Pis yedili ab de o kadar alamiyor haftaya her sey belli olur.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Arkadaşlar abartmayalım. Sevdaluk o kadar da kötü değil. Pis yedili ab de 1-2 lerde alıyodu. Totelde de 3 lere düşmüştü. Show niye pişman olsun ki? Sevdaluk, pis'in son hallerinden daha iyi gidiyor şu an.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061