24 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Biri açıklama yapabilir mi?

1. Ne değişti de Salıları 2 reyting alan Ekip 1 aniden 4 reytinge fırladı?

2. Ne değişti de İki Dünya Arasında anlıklarda 7 reyting toplamda 5+ reytinge uşaltı? Bu dizi de 2 almıyormuydu?

3. Ne değişti de Hiyanet Sarmalı aniden 5 reytinge yaklaştı?

4. Geçen sene bile bu kadar yüksek alamayan Şefkat Tepe aniden fırladı?

5. Küçük Kıyamet Perşembeleri 1 reyting alamazken artık ilk 25`e giriyor?

Bu maddeleri açıklayan birisi var mı? Yoksa Samanyolunun sinsi sinsi dizilerinin yükselişlerini hepsinin ultra kalitesine mi bağlayalım? Hayır yeni diziler bir yana kalsın. 120 bölümü aşmış dizileri de aniden yükseldi. Normalde hangi kanalda olursa olsun 100 bölümü deviren diziler düşer. Bunlar ultra kaliteye bilemeyeceğim. :)

Samanyolu başarılı bir şekilde ilerliyor işte? Kendi izleyici kitlesi oluşturmayı başardı zaten ve o kitleye göre projeler üretiyor ve başarılı oluyor.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yani aslinda AB'ciyim ama ev halki Total diyorsun :)

ben asla öyle bir ayrım yapmıyorum..

ev halkı total dizilerini daha çok izliyor çünkü 75 yaşında ninem var onun anlayacağı diziler genelde daha basit konulu diziler oluyor mesela bereni o da çok sever ama intikamda konuyu anlamadığı için diziden uzaklaştı nedenini biliyorum dizide basit iyi kötü kavramları yerine biraz ayrıntılı bölümler var oysa alışmış insanlarımız eski türk filmlerinde olduğu gibi kötünün üstünde kötü yazsın iyinin üstünde iyi yazsın:)
hal tavır ve davranışlarında iyi ve kötü ayrımnı senarist seyirciye bırakıyorsa total seyircisi o diziden uzaklaşıyor total seyircisi için genelde karışık kavramlar yerine net kavramlar olmalı, bas bas bağırmalı karakterler.... gri tonlar totale göre değil..

bana soracak olursan ben boş zaman geçirmek için total dizilerinide izlerim ama gerçekten kendi başıma kalırsam fırsatını bulduğum an kaliteli konuları olan diziler tercihimdir.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,922
Puanı
1,061
My batıyorrt 15'lerden 8'lereeee neredenn nereyeeeee. :F:F
15 i ilk sezon aldı hatırlatırım :) geçen sene 11-11.5 alıyordu sen o zaman batacak dedin şimdi 9-10 arası alıyor 8 i kim çıakrdıysa :) acun uçup koptuğu ab grubunu kaybetti bile geçen sene 14 reytinglik kvp 7-8 reytinglik intikam varkene 8 reyting almışlığı var bu sene karadayı ile mücadele edemiyor daha doğru düzgün :) küçük gelin e geçiliyor :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
My hep düşüyorrr düştükçe habeleri artıyorr artık böğğğğ. :F:F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı