24 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,269
Puanı
1,061
Çeyrek finallerin başlamasıyla O Ses yine yükselişe geçti. :)

Yükseleceğini söylemiştik, boş teorilere gerek yoktu. :))))))))))))

Her sene aynı şey: Acun batıyor. :F Ama her sene duvara tosluyor bunu diyenler. :F

Kaçak yine iyi, Çalıkuşu yine hayal kırıklığı. :)
senin my yorumların geldi aklıma şu an :eek:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
isteidği ka ibret vermeye çalışsın pompy panpam gelir bir mesaj yazar onun tüm ibretlik mesajlarıx200 ibret alırız :)
Lordly daha ibretlik bir insan bence. :)

Gülben'im iyi konuk olunca çoşuyor AB'de umarım final yapmaz. Bakalım Yıl Başı'nda Ajda Pekkan gelecek ne kadar izlenecek nasıl oranlar alacak demi. Umarım final yapmaz. :( @semre yahu.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Biri açıklama yapabilir mi?

1. Ne değişti de Salıları 2 reyting alan Ekip 1 aniden 4 reytinge fırladı?

2. Ne değişti de İki Dünya Arasında anlıklarda 7 reyting toplamda 5+ reytinge uşaltı? Bu dizi de 2 almıyormuydu?

3. Ne değişti de Hiyanet Sarmalı aniden 5 reytinge yaklaştı?

4. Geçen sene bile bu kadar yüksek alamayan Şefkat Tepe aniden fırladı?

5. Küçük Kıyamet Perşembeleri 1 reyting alamazken artık ilk 25`e giriyor?

Bu maddeleri açıklayan birisi var mı? Yoksa Samanyolunun sinsi sinsi dizilerinin yükselişlerini hepsinin ultra kalitesine mi bağlayalım? Hayır yeni diziler bir yana kalsın. 120 bölümü aşmış dizileri de aniden yükseldi. Normalde hangi kanalda olursa olsun 100 bölümü deviren diziler düşer. Bunlar ultra kaliteye bilemeyeceğim. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
zaten biü gibi dizileri sırtım dönük izliyorum mecburen millet izlediği diziye benide çağırıyor şurda noldu burda noldu diyorlar anlatmak için anlamak gerektiğinden arada bir göz atıyorum:)
İyi bakalım izle valla ben denk geliyorum bazen dayanamıyorum değiştiriyorum uzun süre izlenmez insanın eli devamlı kumandaya gidiyor.

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,196
Puanı
1,061
bu sene izlediğim dört dizi var .. KARADAYI, Çalıkuşu ,VİCDAN, BUGÜNÜN SARAYLISI

İNTİKAM I berenin hatrına izliyorum aradabir

b.i.ü , diloş ve benzeri dizileri sırtım ekrana dönük, ev halkının hatrına izliyorum..

Yani aslinda AB'ciyim ama ev halki Total diyorsun :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
O Ses Türkiye tahmin ettiğim gibi bu hafta oranlarını arttırıp iki grupta da çok rahat şekilde zirvede yer almayı başarmış.

Seksenler totalde ortalama giderken, AB grubunda ise ani sıçrayışı büyük dikkat çekmiş, çok başarılı.

Çalıkuşu bu hafta oranlarını arttırmayı başarmış. Bu oranların biraz daha üstünü alabilmeli. Total 4 Ab 6 gibi.

Benim İçin Üzülme her hafta olduğu gibi totalde iyi, Ab grubunda ise yetersiz oranlar.

Kaçak geçen haftaya göre düşüş yaşayan dizi oldu. Haftaya nasıl performans sergileyecek bakalım.