23 Ocak 2014 Perşembe Reyting Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 kadar olmasa da fena sayılmaz işte:D
intikamdan kopamam ama :( salı olsun, ya da perşembe olsun, ikisini izlemeye çalışırım. :A
İntikam'dan ben de kopamam. :( Ama her şey Ah'nin iyiliği için. :A Tabii Kurt Seyit Salı olsa iki grupta da zirveyi rahat alır ama Perşembe olması daha çok işimize gelir. :A Diziyi ben de izleyeceğim. İntikam'ı netten takip ederim Kurt Seyit Perşembe olursa. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
İntikam'dan ben de kopamam. :( Ama her şey Ah'nin iyiliği için. :A Tabii Kurt Seyit Salı olsa iki grupta da zirveyi rahat alır ama Perşembe olması daha çok işimize gelir. :A Diziyi ben de izleyeceğim. İntikam'ı netten takip ederim Kurt Seyit Perşembe olursa. :)
hem fikiriz bu konuda, ama ak'nin vazyeti iyi sayılır. star oynatır mı ki yerinden :A

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
kanal d, ah den sonra hayaletli evi vericeğine merhameti verseydi keşke. :A ab de 2 buçuklarda bi rakam alıp, shr de tavan yapardı :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
artık bırakın şu özeti geçme sevdalarını yeter ben sıkıldım özeti geçemiyosunuz işte :D bak 5 ay oldu özetin zirvedeki yeri değişmiyor :D
vadi yine süper gitmiş 15 reytingi geçerek şovunu yapmış o berbat reklam düzenine rağmen bu oranları alıyoruz ya harbiden çok sağlamız be :D göz ucuyla face e falan baktım millet reklamlara isyan ediyodu gene :D
reklam atv de izlenir :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Oynatsın belki Salı düşüş yaşar. :A Kurt Seyit Perşembe Salı kadar iyi gidemez ama Perşembe'ye gelsin. :A Pt-2'nin kralı ah'dir kimseye acımaz. :A
hadi bakalım, büyük bi heycanla star'ın yanlış bir hamle yapmasını bekliyoruz. :A

artık bırakın şu özeti geçme sevdalarını yeter ben sıkıldım özeti geçemiyosunuz işte :D bak 5 ay oldu özetin zirvedeki yeri değişmiyor :D
vadi yine süper gitmiş 15 reytingi geçerek şovunu yapmış o berbat reklam düzenine rağmen bu oranları alıyoruz ya harbiden çok sağlamız be :D göz ucuyla face e falan baktım millet reklamlara isyan ediyodu gene :D
reklam atv de izlenir :D
biz bırakıyoruz da, hiç kimse bi şey demezken özet mevzusunu açan sensin. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bakın anlıklarda neredeyse 10 reyting gören bir iş özeti geçemedi inanın arkadaşım hoşgeldin pazartesi hariç her gün zirveye oynayacak bir iş ama burda vadinin özetini geçemiyo
bu arada p2 de boşlukta yayınlandığını unutmayın tam vadinin reklam zamanında başlıyo p1 de bu oranları alması imkansız :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
bakın anlıklarda neredeyse 10 reyting gören bir iş özeti geçemedi inanın arkadaşım hoşgeldin pazartesi hariç her gün zirveye oynayacak bir iş ama burda vadinin özetini geçemiyo
bu arada p2 de boşlukta yayınlandığını unutmayın tam vadinin reklam zamanında başlıyo p1 de bu oranları alması imkansız :D
vadinin yayımlandığı saatte sanki karşısında 12-15 ler uçuşuyor da havada :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hadi bakalım, büyük bi heycanla star'ın yanlış bir hamle yapmasını bekliyoruz. :A

biz bırakıyoruz da, hiç kimse bi şey demezken özet mevzusunu açan sensin. :)
yakupçum yakupçum :D bazı arkadaşlar özeti geçelim süper olur diyor üste bakarsan :D
perşembe günü yayınlanan işleri diğer günlere koy alayı zirveye oynar :D vadi kolaj verdiğinde aramızda kalsını gördük :D zkfo ı gördük
arkadaşım hoşgeldinin tekrarları bile 5 alıyor nerdeyse

vadinin yayımlandığı saatte sanki karşısında 12-15 ler uçuşuyor da havada :D
öyle bişey olamaz :D onu yapsa yapsa özetimiz yapar :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tekrarı 5 alıyorsa yeni bölümü en az 6-7 alır. Bu da Kanal D için yeter de artar bile.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
yakupçum yakupçum :D bazı arkadaşlar özeti geçelim süper olur diyor üste bakarsan :D
perşembe günü yayınlanan işleri diğer günlere koy alayı zirveye oynar :D vadi kolaj verdiğinde aramızda kalsını gördük :D zkfo ı gördük
arkadaşım hoşgeldinin tekrarları bile 5 alıyor nerdeyse

öyle bişey olamaz :D onu yapsa yapsa özetimiz yapar :D
yapanlar olmuştu, ne çabuk unuttun :D