23 Mart 2014 Pazar Ygs Sohbet-Yorum Konusu

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sen streslenmişsin, stres atmalısın şu an :F Üniliyim siyorsun, kız arkadaşı olur insanın yani bu kadar olmaz ki :kiki:
Sınıfta yanlızları oynayanlardanım aslında 2 kız teklif etti ama ben onları istemedim...şuanlıkda benim istediğim gibi biri yok peşimden koşan kızdan ne hayır gelir...yarın birgün gözümün önünde diğer kişinin peşinden koşar...hiç olmasın daha iyi....

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,346
Puanı
561
Sınıfta yanlızları oynayanlardanım aslında 2 kız teklif etti ama ben onları istemedim...şuanlıkda benim istediğim gibi biri yok peşimden koşan kızdan ne hayır gelir...yarın birgün gözümün önünde diğer kişinin peşinden koşar...hiç olmasın daha iyi....
Günah işlemişsin haberin yok. Önce peşinden koşan kızlara açıl sonra düzgününü bulursun :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Ne çok iyiydi, ne de kötüydü. LYS'ye de epey çalışıp, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Bu arada süre de yetmedi maalesef.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İyi yinede çoğunuzun iyi geçmiş. Sevindim. :)

Benim sınavım pek parlak değildi. Türkçede geçen seneye yakın sorular vardı.(Daha önce çözdüğüm içim biliyorum.) 37 tanesini cevapladım. Dil bilgisiyle aram yok maalesef. 3 boş oradan geldi. :(
Sosyal tıpkı dershane denemelerinde olduğu gibiydi. Felsefe ve Coğrafya bilgim yok denecek kadar az olduğu için onlara pek dokunmadım. 22 tane soru cevapladım. Çıksa çıksa Din Kültürü sorularından yanlış çıkar. 1-2 sorusu çok çelişkiliydi.
Fen Bilimlerine gelirsek en kolayları Fizikti. Galiba 8 yada 9 soru rahat cevaplamışımdır. Kimya ve Biyolojiyi iyi yaptığımı düşnüyordum ama ikisinden 9-10 soru anca cevaplayabildim :(

Gelelim zurnanın en çok ses çıkardığı yere :D
Matematik tam bir faciaydı. Fonksiyon sorusu ile kuru üzüm sorusu beni bitirdi. O iki soruda o kadar zaman kaybetmişimki Geometri'ye göz atacak zamanım kalmadı :( Geometri soruları nasıldı onu dahi bilmiyorum :( 20 soru falan cevaplayabildim. Normalde 28 soruyu cevaplayabiliyordum 22 net falan geliyordu. Ama şimdi durum kötü gibi.
Tolamda 95'in üstünde soru cevapladım.
Neyse , uzun lafın kısası bu sınav benim için hayal kırıklığıydı. Umarım cavapladığım sorular doğru çıkarda bir nebze olsun beni rahatlatır. :)

Ne çok iyiydi, ne de kötüydü. LYS'ye de epey çalışıp, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Bu arada süre de yetmedi maalesef.
+1500 :(

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Günah işlemişsin haberin yok. Önce peşinden koşan kızlara açıl sonra düzgününü bulursun :)
Wıshhh beni günahkar yaptın beaaa...açılmasına açılıyımda... ben onları bacım gibi görüyorum...herşeyleriyle ilgileniyorum...belkide bu yüzden bana açıldılar .. ama yok ne bileyim :D

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060

Benim sınavım pek parlak değildi. Türkçede geçen seneye yakın sorular vardı.(Daha önce çözdüğüm içim biliyorum.) 37 tanesini cevapladım. Dil bilgisiyle aram yok maalesef. 3 boş oradan geldi. :(
Sosyal tıpkı dershane denemelerinde olduğu gibiydi. Felsefe ve Coğrafya bilgim yok denecek kadar az olduğu için onlara pek dokunmadım. 22 tane soru cevapladım. Çıksa çıksa Din Kültürü sorularından yanlış çıkar. 1-2 sorusu çok çelişkiliydi.
Fen Bilimlerine gelirsek en kolayları Fizikti. Galiba 8 yada 9 soru rahat cevaplamışımdır. Kimya ve Biyolojiyi iyi yaptığımı düşnüyordum ama ikisinden 9-10 soru anca cevaplayabildim :(

Matematik tam bir faciaydı. Fonksiyon sorusu ile kuru üzüm sorusu beni bitirdi. O iki soruda o kadar zaman kaybetmişimki Geometri'ye göz atacak zamanım kalmadı :( Geometri soruları nasıldı onu dahi bilmiyorum :( 20 soru falan cevaplayabildim. Normalde 28 soruyu cevaplayabiliyordum 22 net falan geliyordu. Ama şimdi durum kötü gibi.
Neyse , uzun lafın kısası bu sınav benim için hayal kırıklığıydı. Umarım cavapladığım sorular doğru çıkarda bir nebze olsun beni rahatlatır. :)

Beni anlatmışsın resmen. :(

Dediklerin kadar çözdüm ben de maalesef. Fonksiyonlar'dan 2 soru gelmiş. f(11)'i soranla mı uğraştın ? :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Allahtan ümit kesilmez...hayırlısıyla yerleşirsin bir yere,hem önemli olan LYS orada göster gücünü....Allah kolaylık versin çabaların boşa çıkmasın....

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,346
Puanı
561

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Allah emekleri boşa çıkartmaz ama LYS önemli bol bol ezber ile ls yi atlatırsın sınav stresi çok kötü birşey bide ben kalkmış dalga geçiyorum tabii ne demek odluğunu gçeen senelerde bilirdim ben... neyse uzun lafın kısası Allah yardımcınız olsun

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Genelde matematik herkesi zorlamış sorular kasıntı gibiydi....türkçe kolaydı onu halletmişsiniz... ben tm ciyim ama matdan baya baya yaptım fende kolaydı feninde arısını çözdüm boş bıraktım geri kalanını keyfime baktım....