23 Şubat 2016 Salı Reyting Sonuçları

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
yuh ya kısmetse olurun gerisine düşmüşler. hayat şarkısı tuttu gibi demekki neymiş bu zorlu günde zirveyle yarışılabiliniyormuş

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hayat Şarkısına büyük tebrikler. İzlemeye en kısa sürede başlayacağım bu kadar övgü boşa olmamalı. :)

Kış Güneşi kötü başlamış muhtemelen toparlanamaz daha da.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,866
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,017
Puanı
1,061
ıyyy hakaret ediyor pis.ss

belli olmaz dizi 4 kuşak reklam vermeye başladı mı kördüğüm gibi düşüşe geçmesin :A total d fox ya da star gibi sabretmez bitirir :A

Total D eskisi gibi değil, artık 3-4 reytinge bile tahammül etmek zorunda kalıyor. Müstahak ona. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Gün bitmeden reytingleri yorumlayayım :)

EDHO'nun reytingleri büyük tebrik hak ediyor. Victor geldiğinde bütün gruplarda 10 reyting bekliyorum. Tek rakibimiz özetimiz :F

Hayat Şarkısı reytinglerini bayağı yükseltmiş. Umarım Güneşin Kızları gibi yüksekten başlayıp düşmez bize de ciddi bir rakip gelir.

Survivor Salı günleri büyük hezimet yaşıyor :D Eski heyecanının olmadığı reytinglerden de belli oluyor.

Gecenin Kraliçesi'nin çekimleri bitiyor diye haber geldi bugün, kesinleşmedi diye haberini yapmadım ama durum onu gösteriyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,866
Puanı
1,061
Gün bitmeden reytingleri yorumlayayım :)

EDHO'nun reytingleri büyük tebrik hak ediyor. Victor geldiğinde bütün gruplarda 10 reyting bekliyorum. Tek rakibimiz özetimiz :F

Hayat Şarkısı reytinglerini bayağı yükseltmiş. Umarım Güneşin Kızları gibi yüksekten başlayıp düşmez bize de ciddi bir rakip gelir.

Survivor Salı günleri büyük hezimet yaşıyor :D Eski heyecanının olmadığı reytinglerden de belli oluyor.

Gecenin Kraliçesi'nin çekimleri bitiyor diye haber geldi bugün, kesinleşmedi diye haberini yapmadım ama durum onu gösteriyor.
murat yıldırım da tam setten foto atmış :A ay yapımın çöküşünü hazırlayan herkese karşı pek bir düşmansın :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hayat şarkısının daha da yükselebileceğini düşünüyorum aslında dün yazacaktım bu reytingleri beklediğimi ama boşver dedim bakalım ne kadar yükseğe çıkabilecek
edho 9 reyting almış niye yükselemiyor sorgulanmalı yeni bir dizi sonuçta yükselmesi lazımdı :)