22 Ocak 2024 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Safir - 21. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Kızıl Goncalar'ın reklamını yapan RTÜK'e teşekkürler :A Survivor olmasa 11-12 reytingler de gelirmiş ama yine de rakip tanımamış.

Boşlukta uçan Ömer ilk sağlam rakipte çakılmış :A

Safir 26'da final gibi duruyor.

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,805
Puanı
1,061
Bir avuç azınlığın (cemaat ve tarikatlar) kendini bu ülkenin sahibi sanmaları ve "manevi değerler" adı altında RTÜK'e baskı yapmalarına karşı HALK gereken cevabı vermiş. Tebriklerler Kızıl Goncalar.
Valla çok da azınlık değiller gibi :) zamanında fetüs ün 5 milyon mürüdi var diye övünüyorlardı tabi malum olaydan sonra hepsi inkar etti ama olsun :)))) bu manevi değerlerin de 7-8 milyon takipçisi vardır Totalde
------

Kızıl Gobcalar'ın reklamını yapan RTÜK'e teşekkürler :A Survivor olmasa 11-12 reytingler de gelirmiş ama yine de rakip tanımamış.

Boşlukta uçan Ömer ilk sağlam rakipte çakılmış :A

Safir 26'da final gibi duruyor.
Birileri perşembeye boşluk diyordu boşluk pazartesibdeymiş :F

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Düşüş yaşamış olmasına rağmen Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi hala daha iyi gidiyor. Biraz daha heyecanlı bölümler yazılsa eski oranlarına geri döner kolaylıkla. Bu arada TRT şişirmeyi bırakmış galiba. En büyük rakibinin döndüğü gün AB'de 5, ABC1'de 6 bandının altında kalmış. :F

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,110
Puanı
1,060
Valla çok da azınlık değiller gibi :) zamanında fetüs ün 5 milyon mürüdi var diye övünüyorlardı tabi malum olaydan sonra hepsi inkar etti ama olsun :)))) bu manevi değerlerin de 7-8 milyon takipçisi vardır Totalde
------

Birileri perşembeye boşluk diyordu boşluk pazartesibdeymiş :F
Boşluk senin kafanda. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,992
Puanı
1,061
Kızıl Goncalar çoğu dizi için olumsuz etki yaratabilecek upuzun bir aradan dönmesine rağmen şov yapıp RTÜK'ü zortlatmış. :Z Her şeyiyle kaliteli ve seyir zevki yüksek bir yapım olduğu için ceza olayı olmasa da tutacağı aşikardı ama RTÜK'e bu süreci hızlandırdığı (veya yavaşlattığı) için teşekkür edelim bari. :A Gelecek hafta ve daha sonra gelsin çift haneler. :bhr:

Ömer'in izleyici kitlesi sezon başından beri çok istikrarlıydı ama yeni senaristin dayattığı 3 saatlik bölümler, aşırı Tahir dozu ve genel dokuyla uyuşmayan şeyh amca/tarikat aksı nihayet patlak vermiş. Geçen hafta Kızıl Goncalar yokken de kayıp vermişti ama genel açıdan iki haftada 7'lerden 4'lere gerilemesi büyük şok. Senarist değişikliği kararının en başından beri hata olduğu barizdi ama yaşayarak görmek istediler maalesef.

Safir sonunda gün boşluğu bitince hak ettiği sonuçları almış zaten ekranda fazla bile kaldı hadi yallah. :A

Survivor özellikle Total ve ABC'de çok iyi gitmiş geçen yılki hezimetten sonra Acun göbek atıyordur. :A

Reaksiyon puanı
127
Puanı
44
dizi yap. ceza al. reyting 10 rakamını görsün. diğer yapımcılar nasıl ceza alabiliriz diye çoktan düşünmeye başladılar. reyting sisteminin bugunu buldular.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,992
Puanı
1,061
dizi yap. ceza al. reyting 10 rakamını görsün. diğer yapımcılar nasıl ceza alabiliriz diye çoktan düşünmeye başladılar. reyting sisteminin bugunu buldular.
Son dönemde başlayıp 4 bölümde yayından kaldırılan dizilere ceza verilseydi hiçbir şekilde reytinglerinde gelişme olmazdı. Cezanın etkisi olabilir ama dizinin kendisi kaliteli olduğu için bu oranları alabiliyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,805
Puanı
1,061
Cuma hariç her günde boşluk var eğriye eğri doğruya doğru ✍️🏻
Ard ardına yeni diziler yok olup gidiyorsa, olan dizi - program reytingini koruyorsa boşluk yoktur bence :)))
------

Sen benim kellemi hiçbir şekilde ve şartta götüremezsin onu bir hazmet artık. :F Sen de o dediğinden hiç yok işte. :(
Heyatım forumda düşman kalmadı işte şansına o yüzden yok etmiyorum seni, ileride düşman ihtiyacı olursa hazırda dur dlye :F

Reaksiyon puanı
127
Puanı
44
Son dönemde başlayıp 4 bölümde yayından kaldırılan dizilere ceza verilseydi hiçbir şekilde reytinglerinde gelişme olmazdı. Cezanın etkisi olabilir ama dizinin kendisi kaliteli olduğu için bu oranları alabiliyor.
bu alınan reytingde cezanın etkisi en az % 60 oranındadır. %40 iyi senaryo. ceza almasa bu kadar reyting alamayacağını herkes biliyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,992
Puanı
1,061
bu alınan reytingde cezanın etkisi en az % 60 oranındadır. %40 iyi senaryo. ceza almasa bu kadar reyting alamayacağını herkes biliyor.
Yoo gayet de alırdı. Belki görece uzun bir sürece yayılırdı ama yine de alırdı çünkü güçlü bir iş ve kitlesi daha da büyüdükçe reytinglerinin daha çok artacağı belli.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,110
Puanı
1,060
Ard ardına yeni diziler yok olup gidiyorsa, olan dizi - program reytingini koruyorsa boşluk yoktur bence :)))
------

Heyatım forumda düşman kalmadı işte şansına o yüzden yok etmiyorum seni, ileride düşman ihtiyacı olursa hazırda dur dlye :F
Kendin dışındaki tüm üyeler düşmanın ayol nereye yok. :F Yok edemezsin kendin yok olursun ama beni edemezsin. :Z

• İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,805
Puanı
1,061
Kendin dışındaki tüm üyeler düşmanın ayol nereye yok. :F Yok edemezsin kendin yok olursun ama beni edemezsin. :Z
Hiç de bile misal @Angelica @The_Erinch @Yakamoz-Asi ve @Dosi ye yaşlarına hürmeten yüklenmiyorum :X @ozmoturk bacım kara melek kardeşimdir:X @Emre Ozansoy @cookies parlakçı ; @DarkLegenD @Sherlock cıbırcılardan anlaştıklarım

Yani ufak at da @Carpe Diem yesşn datlum :F:F

Marul kafa gibi domestos dolu küvete yatırsan ölmeyecek biri bile gitti sen çok zor olamazsın :F