22 Şubat 2014 Cumartesi | Bugün TV'de Ne Var ?

Hangi Yayını İzleyeceksiniz / İzlediniz (DİKKAT: Lütfen Ankete Oy Kullanınız)

• Osmanlı Tokadı (TRT 1)

Oy: 0 0.0%
  • Fatih Harbiye (Show TV)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Perşembe Aramızda Kalsın ve Kardeş Payı var. :Z Versin Pazar günü tekrarını izlerim aklıma gelmiyor yoksa açıp Yalan Dünya izlemek netten. :A:A
Vermiyor işte Kanal D. :bağır: Sanki senelerin dram dizisi de tekrarı yok. Tekrar komedi dizilerine fayda ediyor. :(

Tabii izlemeyince koptun diziden. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sadece Cuma Ve Pazar Tv izliyorsun zaten yakında Zeytin Tepesi de geç saate geçince 5 günün boş kalacak. :D @Forumdash da bıraktı galiba hiç sesi çıkmıyor. :bağır:

Çok özledik Yalan Dünya izleyen Buğrayı. Çok özledik evdeki herkes Adını Feriha koydum izlerken mutfakta TV'de Yalan Dünya izleyen Buğrayı. :X

Showa geçene kadar bozar Karagül. :D Ya da FOX son 2 haftasını 19.45'te özetsiz başlatır düşürmek için. :A
Torrent'e düşmüyor eski sıklıkla:confused: Önceden yaynlandiği gün düşerdi:( Sonrasında unutuyorum 4-5 bölümdür (şu geçen haftalarda ara verdiği günlerden beridir):(

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Torrent'e düşmüyor eski sıklıkla:confused: Önceden yaynlandiği gün düşerdi:( Sonrasında unutuyorum 4-5 bölümdür (şu geçen haftalarda ara verdiği günlerden beridir):(
Ben de artık kullanabiliyorum torrenti sen kapsamlı aramıyorsun ben hep ertesi sabah indiriyorum. :bağır:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
KANAL D GECE KUŞAĞI
00.30 Yalan Dünya (Yerli Dizi - Tekrar)

:Z :Z @xBUGRAx

Kanal D'den başka prime timedaki dizi tekrarını bu saate koyan bir kanal var mı acaba? :bağır: Pazar 23.15'e koy bari biraz seyirci. Toplayalım. Tekrarı A/B'de 4'ü geçer Pazar akşamı. :bağır:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Hani TV'den izliyordun???
Haa Tv'den izliyorum tabii ki. Bir tek dün yorulmuştum yarım yamalak izledim bugün tekrar izledim netten. :D

Tv'den bütün izlesem bile her bölümü indiririm ben. 74 bölümün 74'ü de tek parça HD olarak var laptopta. Belki de ondan çöktü garibim. :T

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Haa Tv'den izliyorum tabii ki. Bir tek dün yorulmuştum yarım yamalak izledim bugün tekrar izledim netten. :D

Tv'den bütün izlesem bile her bölümü indiririm ben. 74 bölümün 74'ü de tek parça HD olarak var laptopta. Belki de ondan çöktü garibim. :T
İndirmeyle pc çökmez de 1'de 74.bölüme kadar hepsi pc'deyse olma ihtimali vardir:F:F