2024 Ocak Ayının En Favori Üyesi - Hazem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Laaa kopyala yapıştır yapmış pislüüüük :A :A @Dosi
Aaaa cidden öyle olmuş :F
Bu onun ilk vukuatı değil. Zamanımda benim ona açtığım kutlama konusunu kendisi için bire bir kopyala yapıştır yapıp açmıştı :A @Yakamoz-Asi

@Hazem 'e de yanlışlık yapıp bir gün boyunca foruma girememezlik yaptırmayın @Dosi :)
@bazinga ’dan kaynaklanan bir şeydi. Bu arada sana kıyak geçmiş. Bak daha etiketin duruyor. Telafi etmiş oldu :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,328
Puanı
280
Bu onun ilk vukuatı değil. Zamanımda benim ona açtığım kutlama konusunu kendisi için bire bir kopyala yapıştır yapıp açmıştı :A @Yakamoz-Asi

@bazinga ’dan kaynaklanan bir şeydi. Bu arada sana kıyak geçmiş. Bak daha etiketin duruyor. Telafi etmiş oldu :A
Sana dedim ama ben. Sonuna kadar sömürücem diye. 😅

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,347
Puanı
1,060
Laaa kopyala yapıştır yapmış pislüüüük :A :A @Dosi
Sen de mi brütüs ?

Sende beni reklam ettin. :(
illa bir vukuat cikaracak @12.Adam :A
Ben çıkarmadım olaylar beni bu noktaya getirdi.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,328
Puanı
280
Sen mi brütüs ?

Sende beni reklam ettin. :(

Ben çıkarmadım olaylar beni bu noktaya getirdi.
Ayın üyesi seçildiğim İlk gün, çok uçma dosidosi sana çaktırmadan gol atar çıkaramazsın demiştin bana. Aynı şeye sen düştün. Hemde ikili kontra atak ile. :) Ahahaha. 😅😅😅. Çok güldüm Allah da seni güldürsün..

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,328
Puanı
280
Aaa iftira atma. Nerde itiraz ettik :A hakkımda iyi şeyler yazıp şımartıyorsun dediğimize göre kıymet biliyoruz :bhr: :A
Bazen kendimi taca atılmış gibi hissediyorum ama ara sıra kıymet bildiğin doğru. ❤️ Zaman zaman takılıyorum ama çok şey yapma onları. Maksadım biraz forum hareketlensin. :)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bazen kendimi taca atılmış gibi hissediyorum ama ara sıra kıymet bildiğin doğru. ❤️ Zaman zaman takılıyorum ama çok şey yapma onları. Maksadım biraz forum hareketlensin. :)
Kimler tarafından taca atıldığını hissediyorsun? :A (beni deme kabul etmiyorum) :A
Takılmanın dozu hoşuma gitmezse pas vermeyip çelme takıp gol yedirtirim sjsjjs

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam