2023 Mayıs Ayının En Favori Üyesi - Final

Hangi üye ayın en favori üyesi olsun?

• Angelica

Oy: 11 44.0%
  • Cervantes

Oy: 8 32.0%
  • MasacRE

Oy: 6 24.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Sadece @MasacRE degil bence @Angelica ve @Cervantes 'de pek aglamiyor bu ay nedense :A
@MasacRE daha önceki tur ağladı, @Angelica desen her ankette her konuda yakındı, hatta burda bile, yani mağdur edebiyatına ikiside yattı :A
@Cervantes çok sessiz kaldı, bundan dolayı yine eli boş döne bilir :A

Artık en fazla 1-3 oy gelir ve kazananımız belli gibi :A
Saldım çayıra, Mevlam kayıra modundayım. :A Kazanan için şimdiden hayırlı olsun diyorum.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,655
Puanı
1,061
Bana böyle bir bilgi gelmedi. :A

🤣🤣Tüh nasıl haberin olmadı

Çekiṣmede son 24 saate giriyoruz. :A

Bu saatten sonra skor değişmez :A sabahtan beri kıpırdama olmamış. Zaten ilk tur 26 oy gelmişti.

@Dosi hanım ben burada yokken bile beni gömmeye devam etmiş...
Kuz ayın favori üyesine böyle ödüller isteniyor :X @Yakamoz-Asi bu ödül gelirse her ay favori olurum diyor ; @Maskeli Fedai ise @Sherlock ve @MasacRE yi anında satıp denize atarım geberdiklerinden emin olmak için diyor :A @DarkLegenD Sinan Engin gibi olan keliyle herkesi kör edip ödüle konarmış:A @serhatt @Angelica @Zeyno @Emre Ozansoy @Alos @cookies ise best Model of world versiyonunu istiyormuş ödülün yani artık halkın talebine kulağını tıkamazsın @Dosi :A :A @The_Erinch @ozmoturk @mrt-06

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,993
Puanı
1,060
Kuz ayın favori üyesine böyle ödüller isteniyor :X @Yakamoz-Asi bu ödül gelirse her ay favori olurum diyor ; @Maskeli Fedai ise @Sherlock ve @MasacRE yi anında satıp denize atarım geberdiklerinden emin olmak için diyor :A @DarkLegenD Sinan Engin gibi olan keliyle herkesi kör edip ödüle konarmış:A @serhatt @Angelica @Zeyno @Emre Ozansoy @Alos @cookies ise best Model of world versiyonunu istiyormuş ödülün yani artık halkın talebine kulağını tıkamazsın @Dosi :A :A @The_Erinch @ozmoturk @mrt-06
Bu gerçek mi? :eek:

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx