2023 Eylül Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

Hangi 3 üye finale yükselsin?

• offensive

Oy: 6 30.0%
  • batuhankaralar

Oy: 4 20.0%
  • The_Erinch

Oy: 8 40.0%
  • baron

Oy: 4 20.0%
  • 12.Adam

Oy: 10 50.0%
  • Dante

• Alos

• Keith Long

Oy: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden "Ayın en favori üyesi"devam ediyor. Her ay düzenli olarak belirli kriterlere uyan üyelerimiz arasından bir kişiyi seçeceğiz.
O ay ceza puanı almamış ve belirlenen mesaj sayısına ulaşmış olan üyelerimiz oylamada yer alacaktır ( Aday olunma kriteri forumdaki mesaj sayıları veya üyelerin aktiflik durumuna göre her ay değişiklik gösterebilir).

Eylül ayı için Aday olma şartları:

- En yüksek mesajları yazan ilk 8 üye arasında yer almak
-Ay içerisinde ceza puanı almamak

ADAYLAR

@offensive
@batuhankaralar
@The_Erinch
@baron
@12.Adam
@Dante
@Alos
@Keith Long

Aday olan kişiler kendilerine de oy kullanabilirler.

Yapılan bir değişiklik sonrası Ayın Favori Üyesi seçilenler 1 ay değil, 3 ay oylamalarda yer almayacak.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Geldi. :A @12.Adam
------

Oylarimi kullandim hayirli olsun bu arada :A
Son 1 senedir mobilden etiket kopyalamak başarısız oluyor. Biraz tek tek uğraşıyorum :/ idare edeceğiz artık :A
Forum bu kadar mı sessizleşti iki aydır aday gösteriliyorum :F
Daha önceleri Seçilenlere 3 ay yasak, yöneticiler yasak ve uyarı alanları ayıklayınca sürekli aynı isimleri listede görmemize gerek kalmadı :A
------

Bu arada birinci oyum @offensive , diğer isimler sürpriz olsun :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Son 1 senedir mobilden etiket kopyalamak başarısız oluyor. Biraz tek tek uğraşıyorum :/ idare edeceğiz artık :A

Daha önceleri Seçilenlere 3 ay yasak, yöneticiler yasak ve uyarı alanları ayıklayınca sürekli aynı isimleri listede görmemize gerek kalmadı :A
Sende mi aynı sorunla boğuşuyorsun?Etiketler bitişik ve boşluk olmadan kopyalanıyor.Tahmin oyunundan az çekmedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sende mi aynı sorunla boğuşuyorsun?Etiketler bitişik ve boşluk olmadan kopyalanıyor.Tahmin oyunundan az çekmedim. :A
Aynen öyle, eskiden mobil bilgisayara göre çok daha kolaydı. Hiç sıkıntı yaşamıyordum ama geçen sene aralık ayında foruma döndükten sonra o sorun ile karşılaştım. O dönem bilgisayar olduğu için etiket zamanı bilgisayardan giriş yapıyordum ama şimdi o şansım yok :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Aynen öyle, eskiden mobil bilgisayara göre çok daha kolaydı. Hiç sıkıntı yaşamıyordum ama geçen sene aralık ayında foruma döndükten sonra o sorun ile karşılaştım. O dönem bilgisayar olduğu için etiket zamanı bilgisayardan giriş yapıyordum ama şimdi o şansım yok :A
Okul pc ye el mi koydu? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060