2023 Ekim Ayının En Favori Üyesi - Yakamoz-Asi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
"Ayın En Favori Üyesi" final turunda 4 finalistimiz arasında en çok oyu alan @Yakamoz-Asi , 2023 Ekim Ayının En Favori Üyesi seçildi.
Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketin @bazinga tarafından verilecektir.

Final oylamasına kalan @batuhankaralar , @The_Erinch ve @xemrexxx ’i kutluyoruz.

Not:
Ayın en favori üyesi seçilen diğer 3 ay aday olamayacak fakat 3 aylık aradan sonra tekrar aday olma şansı olacaktır.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Öncelikle bana oy veren herkese tek tek teṣekkür ederim. İyi ki varsınız. :bhr:

Doğum günü haftasına girerken güzel bir hediye oldu. :Z

En son Kasım 2021'de ayın favorisi seçilmiṣtim. 2 sene sonra tekrar olmak güzel. :D

Benimle birlikte finale kalan Kızılcıkcı @batuhankaralar Etkinlik ustalarından @The_Erinch ve forumun gevezesi ben gibi göbek kralı @xemrexxx 'i tebrik ederim. :D

Etiketimi almak için çarṣamba İstanbul'a geliyorum güzel bir tören beklerim saygıdeğer adminim @bazinga :A @Dosi yardım için börekleriyle İsveçten yoldadır. :D

Ayrıca tüm yaz etiketi taṣıyan @Angelica 'dan mantı beklerim. Geçen ay kazanan @12.Adam artık milleti dolmuṣlarla törene getirirsin. :A

Gelecek ay tören İsviçrede düzenlecek, herkesi beklerim. :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,672
Puanı
560
Finale kalan @The_Erinch @xemrexxx ve @batuhankaralar öncelikle üçünüzü de ayrı ayrı tebrik ediyorum ;)

Tebrikler @Yakamoz-Asi :ok:

Bravo Kalk Gidelim GIF by TRT

Vee son olarak @Dosi cim eline emeğine sağlık canım :love1: (Şu benim 3. ayın üyeliği bi kere daha düşün sen diyorum hee :J ) :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi seni tebrik ediyorum.Etiketini güle güle kullan.

Dolmuş bizim foruma yetmez, gezi gemisi lazım. :A @Dosi

Özel 2 katlı konforlu otobüsleri ayarlarız. Parasını sizden çıkarırım bir şekilde :A

Bu arada tebrikler @Yakamoz-Asi , sendende aylarca kurtulacağız artık :A

Senin görevin artık @12.Adam bir ṣekilde halledersin 2 katlı otobüs mü olur uçak mı olur bilmem :A

Kına yakarsın artık @Dosi kurtuldun seneye ancak. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Üst kat daha güzel bence sen bilirsin :A
Vee son olarak @Dosi cim eline emeğine sağlık canım :love1: (Şu benim 3. ayın üyeliği bi kere daha düşün sen diyorum hee :J ) :A
Senin görevin artık @12.Adam bir ṣekilde halledersin 2 katlı otobüs mü olur uçak mı olur bilmem :A

Kına yakarsın artık @Dosi kurtuldun seneye ancak. :A
bir sonraki ay zaten ikinizde yoksunuz sonra Yıllık favori üyeliği yapıp artık yeni kurallar ile geliriz. Zeyno yer alır ilk oylamada, diğer isimler bir süre katılım göstermeyebilir, yeni kurallar bu aydan itibaren hesaba katılacak (12 Adam’a da çelme takarım :A )

Neyse ben artık kaçayım, telefonumda dinlenmek istiyor :A
İyi geceler

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,347
Puanı
1,060
Teṣekkür ederim :bhr:

O kesin Aykut :D
Başka kim olacaktı ? @HeisenBerg olacak hali yok ya. :A Bilmem hatırlıyor musun ?
Üst kat daha güzel bence sen bilirsin :A

bir sonraki ay zaten ikinizde yoksunuz sonra Yıllık favori üyeliği yapıp artık yeni kurallar ile geliriz. Zeyno yer alır ilk oylamada, diğer isimler bir süre katılım göstermeyebilir, yeni kurallar bu aydan itibaren hesaba katılacak (12 Adam’a da çelme takarım :A )

Neyse ben artık kaçayım, telefonumda dinlenmek istiyor :A
İyi geceler
Yeni kuralları merak ettim.Çelme mi? Pisleşme mosi :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Öncelikle bana oy veren herkese tek tek teṣekkür ederim. İyi ki varsınız. :bhr:

Doğum günü haftasına girerken güzel bir hediye oldu. :Z

En son Kasım 2021'de ayın favorisi seçilmiṣtim. 2 sene sonra tekrar olmak güzel. :D

Benimle birlikte finale kalan Kızılcıkcı @batuhankaralar Etkinlik ustalarından @The_Erinch ve forumun gevezesi ben gibi göbek kralı @xemrexxx 'i tebrik ederim. :D

Etiketimi almak için çarṣamba İstanbul'a geliyorum güzel bir tören beklerim saygıdeğer adminim @bazinga :A @Dosi yardım için börekleriyle İsveçten yoldadır. :D

Ayrıca tüm yaz etiketi taṣıyan @Angelica 'dan mantı beklerim. Geçen ay kazanan @12.Adam artık milleti dolmuṣlarla törene getirirsin. :A

Gelecek ay tören İsviçrede düzenlecek, herkesi beklerim. :Z
Olur başka isteğin 🤣
------

Öncelikle Finale kalan @The_Erinch @xemrexxx ve @batuhankaralar öncelikle üçünüzü de ayrı ayrı tebrik ediyorum güzel yarıştınız ☺️🙏 @Yakamoz-Asi üyeliğin hayırlı olsun mantıyı en kısa zamanda hazırlıcam😂

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,625
Puanı
1,061
"Ayın En Favori Üyesi" final turunda 4 finalistimiz arasında en çok oyu alan @Yakamoz-Asi , 2023 Ekim Ayının En Favori Üyesi seçildi.
Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketin @bazinga tarafından verilecektir.

Final oylamasına kalan @batuhankaralar , @The_Erinch ve @xemrexxx ’i kutluyoruz.

Not:
Ayın en favori üyesi seçilen diğer 3 ay aday olamayacak fakat 3 aylık aradan sonra tekrar aday olma şansı olacaktır.

Kuz kazananın hediyesini versene :X hani demiştin ya :D