2023 Ekim Ayının En Favori Üyesi - Final

Hangi Üye Ayın Favori Üyesi Seçilsin?

• Yakamoz Asi

Oy: 9 39.1%
  • xemrexxx

Oy: 4 17.4%
  • The Erinch

Oy: 4 17.4%
  • batuhankaralar

Oy: 6 26.1%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Heyatım oy verirken dikkat edin misal @Dosi bu @The_Erinch bunağı sana akıl verse düzgün yatırım yapsan şu an kapodokyada hanımağa olmuş dizinde küçük emrahlar sektiriyor olurdun ; @Angelica bu batuş @batuhankaralar ın vadiyi nasıl sattığı aklına gelsin oy verirken ; @Carpe Diem @serhatt @Emre Ozansoy @cookies bu @Yakamoz-Asi dört gözü her şeyin serbest olduğu ( :A) isviçrede gününü gün ediyor bir kere sizi misafir etti mi birazcık da siz özgür ( :A) takılırdınız :X aynı zamanda batuşun yasak elma kötülemelerini hatırlayın :A @Keith Long reyiz İsviçre li kötü moderatörün senin konularını kilitlediği günleri unutma :X
maxresdefault.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Beni bilerek almıyorlar oylamaya :A Siz kazanın diye. Ben girsem şansınız yok. :F

O günleri bir görelim, seni meydanda anketlerde :A
------

Heyatım oy verirken dikkat edin misal @Dosi bu @The_Erinch bunağı sana akıl verse düzgün yatırım yapsan şu an kapodokyada hanımağa olmuş dizinde küçük emrahlar sektiriyor olurdun ; @Angelica bu batuş @batuhankaralar ın vadiyi nasıl sattığı aklına gelsin oy verirken ; @Carpe Diem @serhatt @Emre Ozansoy @cookies bu @Yakamoz-Asi dört gözü her şeyin serbest olduğu ( :A) isviçrede gününü gün ediyor bir kere sizi misafir etti mi birazcık da siz özgür ( :A) takılırdınız :X aynı zamanda batuşun yasak elma kötülemelerini hatırlayın :A @Keith Long reyiz İsviçre li kötü moderatörün senin konularını kilitlediği günleri unutma :X

Gelmek isteyen buyursun gelsin. :A Almanya kapıları açmıṣ ama İsviçre değil. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
her ay aynı kişiler kazanacaksa bu formatı kaldırmak lazım bence lafım kazanana değil yanlışlık olmasın tercih edenlere söylüyorum yenilik iyidir rekabet getirir Türkiye gibi olmayalım :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
her ay aynı kişiler kazanacaksa bu formatı kaldırmak lazım bence lafım kazanana değil yanlışlık olmasın tercih edenlere söylüyorum yenilik iyidir rekabet getirir Türkiye gibi olmayalım :D
Bunun önüne geçebilmek için 1 aydan 3 ay katılmamaya çıkarmıştık, belkide bunu 5 aya çıkarmak gerekiyor :A
Ama şuda var, aynı kişiler en çok mesaj yazan isimler oluyor. Biz yöneticileri, ceza alanları ve son 3 aydır kazanmış olanları yarışa dahil etmiyoruz ve ön elemede ayda 50 mesaj yazmayan kişiler bile ekleniyor böylelikle ama finale çıkamıyorlarsa yapacak bir şey yok.
Çok nadiren sürpriz isimler olsada evet çoğunluk daha önce kazanmış isimler oluyor.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Hep aynı isimler birinci oluyor, değişik biri kazansın dedik.... 🤭🤭🤭🤭🤭
------

Bunun önüne geçebilmek için 1 aydan 3 ay katılmamaya çıkarmıştık, belkide bunu 5 aya çıkarmak gerekiyor :A
Ama şuda var, aynı kişiler en çok mesaj yazan isimler oluyor. Biz yöneticileri, ceza alanları ve son 3 aydır kazanmış olanları yarışa dahil etmiyoruz ve ön elemede ayda 50 mesaj yazmayan kişiler bile ekleniyor böylelikle ama finale çıkamıyorlarsa yapacak bir şey yok.
Çok nadiren sürpriz isimler olsada evet çoğunluk daha önce kazanmış isimler oluyor.
Bence değişik bir format yap, listeyi tersden çek 😆😆 En az mesaj yazanlardan gidilsin 🙃

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Hep aynı isimler birinci oluyor, değişik biri kazansın dedik.... 🤭🤭🤭🤭🤭
------

Bence değişik bir format yap, listeyi tersden çek 😆😆 En az mesaj yazanlardan gidilsin 🙃
O zaman millet mesaj yazmaz listeye girmek için :A
Belkide artık yine rafa kaldırırız. Bakalım. Yeni yılda yılın favori üyesine geçiş yapacağız.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
O zaman millet mesaj yazmaz listeye girmek için :A
Belkide artık yine rafa kaldırırız. Bakalım. Yeni yılda yılın favori üyesine geçiş yapacağız.
Aslında yapılan yorumlara isim veremediğim için tam yorumumu yapamadım ama sürekli aynı üyeler kazanıyor diye veryansın var ama bu 4 lüde ilk kez olabilecek biri vardı aslında...

• Beğendim
Reactions: Dosi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
o yüzden dedim zaten üyelerin reform yapması lazım ben her gördüğümde başka birine oy atıyorum ama artık fanboyluk oluşmuş hep aynı kişiler finalde bence format değişmeli yeni üyelere olsun ayın üyesi etkinliği hep yeni üyeleri kazanmış oluruz yada hiç olmayanlar olmalı :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
O zaman @Dosi cim Pp min altına ayın üyesi yazısını alayım hemen :J
Sen iki kere aldın yeter :A

o yüzden dedim zaten üyelerin reform yapması lazım ben her gördüğümde başka birine oy atıyorum ama artık fanboyluk oluşmuş hep aynı kişiler finalde bence format değişmeli yeni üyelere olsun ayın üyesi etkinliği hep yeni üyeleri kazanmış oluruz yada hiç olmayanlar olmalı :)
Yılbaşından sonrası için değerlendiririm bunu. Bir sonraki ay son kez bu formattan gidelim. Görüşleriniz önemli

• Aynen
  • Güldürdün
Reactions: Zeyno and Felon