2023 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Zeyno

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
İlk sayfada seni bir mesaja etiket etmiştim, görmedin ya ondan bahsettim :A

@Zeyno sildiğiniz mesaj bizde görünüyor, iyi kaynatmalar :A

Ne sevindireceğiz kendisini, aylarca yılın favori üyesi etiketini taktı. Bir sene onu bu etkinlikten men etmediğime dua etsin :A @12.Adam

oy alıp almadığını final konusunda görürsün, hiç mi ankete bakmıyorsun :A kendini oylama hakkın var bu etkinliklerde. Bundan sonraki konularda en üste bakıp anketi oyla sana zahmet @The_Erinch
Birtürlü anketlere oy verdirme alışkanlığı edinemedi arkadaş 😊😊😊 @Mehmet Can ikizi ile öğretecrğim 😆

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,673
Puanı
560
Sağol canım gizlimiz saklimiz yok zaten onu biliyoruz malum.. Sadece mesajı bana değilde senin @Angelica ya hitaben yazdığını sonradan farkettim silmemin nedeni bu öküz altında da buzaga arama guzuum 😂😂 @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sağol canım gizlimiz saklimiz yok zaten onu biliyoruz malum.. Sadece mesajı bana değilde senin @Angelica ya hitaben yazdığını sonradan farkettim silmemin nedeni bu öküz altında da buzaga arama guzuum 😂😂 @Dosi
Sildiğin mesaj kötü bir mesaj değilki. Klasik eğlenceli bir mesajın, yani bir şey arama yok :A
------

Kız ayrıca, sonradan editleyip etiket edinceye bildirim gitmiyor aklında bulunsun :A böyle etiketli yeni mesaj yaz birleşsin öyle gelir bildirim :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: 12.Adam and Zeyno

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061

Ne sevindireceğiz kendisini, aylarca yılın favori üyesi etiketini taktı. Bir sene onu bu etkinlikten men etmediğime dua etsin :A @12.Adam

oy alıp almadığını final konusunda görürsün, hiç mi ankete bakmıyorsun :A kendini oylama hakkın var bu etkinliklerde. Bundan sonraki konularda en üste bakıp anketi oyla sana zahmet @The_Erinch

@Yakamoz-Asi 2024 te cezam belki biter. :A

Senin cezan ömürlük @12.Adam :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Tam dikkatli bakmamışım demek ki kafa anca toparlanıyor valla öyle bilerek yapılmış bişi değil :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam