2023 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

Hangi 3 üye, finale yükselsin?

• 12.Adam

Oy: 10 47.6%
  • cokiyitvci

Oy: 2 9.5%
  • Zeyno

Oy: 13 61.9%
  • kerem

Oy: 8 38.1%
  • Gizmen

Oy: 6 28.6%
  • batuhankaralar

Oy: 4 19.0%
  • Dante

Oy: 8 38.1%
  • Keith Long

Oy: 2 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060

Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden "Ayın en favori üyesi"devam ediyor. Her ay düzenli olarak belirli kriterlere uyan üyelerimiz arasından bir kişiyi seçeceğiz.
O ay ceza puanı almamış ve belirlenen mesaj sayısına ulaşmış olan üyelerimiz oylamada yer alacaktır ( Aday olunma kriteri forumdaki mesaj sayıları veya üyelerin aktiflik durumuna göre her ay değişiklik gösterebilir).

Ağustos ayı için Aday olma şartları:

- En yüksek mesajları yazan ilk 8 üye arasında yer almak
-Ay içerisinde ceza puanı almamak

ADAYLAR

@12.Adam
@cokiyitvci
@Zeyno
@kerem
@Gizmen
@batuhankaralar
@Dante
@Keith Long

Aday olan kişiler kendilerine de oy kullanabilirler.

Yapılan bir değişiklik sonrası Ayın Favori Üyesi seçilenler 1 ay değil, 3 ay oylamalarda yer almayacak.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
@Zeyno ne ara çenen düştü gızzz 🤣😂😅

Farklı isimler olmuş, keyifli gözüküyor ☺️
Aslında koca ay sadece 48 mesaj yazmış :A @Zeyno
Yöneticileri, uyarı cezası alanlar ve son 3 ayın kazananlarını aradan çıkarınca yeni isimlere şans doğdu. Bu tarz kurallar konulması iyi oldu. Adaylardan en çenesi düşük 316 mesaj ile @12.Adam oldu :A @Angelica

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,673
Puanı
560
Aslında koca ay sadece 48 mesaj yazmış :A @Zeyno
Yöneticileri, uyarı cezası alanlar ve son 3 ayın kazananlarını aradan çıkarınca yeni isimlere şans doğdu. Bu tarz kurallar konulması iyi oldu. Adaylardan en çenesi düşük 316 mesaj ile @12.Adam oldu :A @Angelica
İnsanlık için küçük benim için büyük bir adım o 48 yorum biliyormusun sen @Dosi cim öyle de me ama dalılılım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Yalnız @Angelica bu taçın keyfini baya sürdü yani öyle böyle değil :A bu süre içinde ikincisini çıkartıp müzesine koymuṣtur @Dosi :A
Kendisi sürekli finalden öteye gidemediğinde çok söyleniyordu, bizde hazır tacı almışken iyice sefasını sürsün dedik :A herkes 1 ay takarken o 3 ay taktı :A @Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,186
Puanı
1,060
Yalnız @Angelica bu taçın keyfini baya sürdü yani öyle böyle değil :A bu süre içinde ikincisini çıkartıp müzesine koymuṣtur @Dosi :A

Hak etmiştim uzun olmalıydı tabii :A
------

Kendisi sürekli finalden öteye gidemediğinde çok söyleniyordu, bizde hazır tacı almışken iyice sefasını sürsün dedik :A herkes 1 ay takarken o 3 ay taktı :A @Angelica

Yanii sürekli yarı finale gelen biri olarak hak etmiştim bunu :A