Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ya bir insan nasıl bu kadar güzel olabilir, sadece soru...

Bu arada Sherlock beyciğim H.E.R. kim? :A
Cevabı olmayan bir soru İsmail beyciğim ancak incelenmesi gereken bir durum olduğu kesin...

Gabi Wilson isimli şarkıcımız İsmail beyciğim. :A I Used to Know Her albümü güzel, onunla uçtu zaten duymamış olman şaşırttı. :A Birkaç yıla her yerde duyarız adını. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Cevabı olmayan bir soru İsmail beyciğim ancak incelenmesi gereken bir durum olduğu kesin...

Gabi Wilson isimli şarkıcımız İsmail beyciğim. :A I Used to Know Her albümü güzel, onunla uçtu zaten duymamış olman şaşırttı. :A Birkaç yıla her yerde duyarız adını. :A
Sorun bendeymiş demek ki bu değerli sanatçımızı tanımadığım için kendimden utanıyorum. :A Yarın ilk iş olarak albümü dinleyeceğim. :bhr:

Bu arada ikinci paragrafı ironi olarak algılayıp ona göre cevap verdim yanlış anlama. :A Sanırım ciddiymişsin. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sorun bendeymiş demek ki bu değerli sanatçımızı tanımadığım için kendimden utanıyorum. :A Yarın ilk iş olarak albümü dinleyeceğim. :bhr:

Bu arada ikinci paragrafı ironi olarak algılayıp ona göre cevap verdim yanlış anlama. :A Sanırım ciddiymişsin. :A
Ahahahaha sanırım senin ciddi olmadığını algılayamadım, saatlerimiz yaklaşık 6’ya geldiği için bu durumu ona bağlıyorum. :A

Normalde vermezdim böyle ciddi cevaplar, yok neden yanlış anlayayım İsmail beyciğim lütfen. :A

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Ahahahaha sanırım senin ciddi olmadığını algılayamadım, saatlerimiz yaklaşık 6’ya geldiği için bu durumu ona bağlıyorum. :A

Normalde vermezdim böyle ciddi cevaplar, yok neden yanlış anlayayım İsmail beyciğim lütfen. :A
Aynen Sherlock beyciğim uykusuzluktan galiba. Bu kadar önemli bir ödülün pek bilinmeyen bir isme gidişini anlamlandıramadığım için ironi yapmıştım, cevabı da o şekilde algıladım haliyle. :A
------

Best Pop Vokal Album: Dua Lipa - Future Nostalgia 🥂

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aynen Sherlock beyciğim uykusuzluktan galiba. Bu kadar önemli bir ödülün pek bilinmeyen bir isme gidişini anlamlandıramadığım için ironi yapmıştım, cevabı da o şekilde algıladım haliyle. :A
------

Best Pop Vokal Album: Dua Lipa - Future Nostalgia 🥂
Aslında şunu atacaktım ve bırakacaktım ama ciddi gibi gelince mesaj öyle oldu, neyse sonuç olarak o ödül de skandal kere skandal kategorisine giriş yapmış oldu. :A

Tam bu gece bizim yüzümüz gülmeyecek sanırım derken Dua Lipa’mız ödülü aldı... 🥳

• Harika

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Aslında şunu atacaktım ve bırakacaktım ama ciddi gibi gelince mesaj öyle oldu, neyse sonuç olarak o ödül de skandal kere skandal kategorisine giriş yapmış oldu. :A

Tam bu gece bizim yüzümüz gülmeyecek sanırım derken Dua Lipa’mız ödülü aldı... 🥳
Oo yalnız sesi aşırı iyiymiş, şu anki halini düşünemiyorum. :A

Aynen, ‘Yılın Albümü’ de Taylor’a verilirse her şey daha güzel olacak. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Oo yalnız sesi aşırı iyiymiş, şu anki halini düşünemiyorum. :A

Aynen, ‘Yılın Albümü’ de Taylor’a verilirse her şey daha güzel olacak. :A
Ahahahahaha yapma... :A

O kategoride ya Taylor ya da Dua kazanmalı ya bence net favori konumundalar, diğer bütün tercihler skandal olur. :A

Bu arada Beyonce ödülleri toplamaya devam ediyor bir yandan biz konuşurken. :A

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Ahahahahaha yapma... :A

O kategoride ya Taylor ya da Dua kazanmalı ya bence net favori konumundalar, diğer bütün tercihler skandal olur. :A

Bu arada Beyonce ödülleri toplamaya devam ediyor bir yandan biz konuşurken. :A
Bence de zaten ikisi dışında biri kazanırsa büyük prestij kaybederler. :A The Weeknd olayından kalan son prestijlerini daha doğrusu. :A

28 ödülle en çok Grammy alan kadın sanatçı olmuş, helal olsun ne diyelim...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bence de zaten ikisi dışında biri kazanırsa büyük prestij kaybederler. :A The Weeknd olayından kalan son prestijlerini daha doğrusu. :A

28 ödülle en çok Grammy alan kadın sanatçı olmuş, helal olsun ne diyelim...
İsmail beyciğim bombalamaya devam ediyordu Grammy isimli pespaye kuruluşu... :A

Böyle giderse daha da ekler o sayının üstüne, kadın tam bir winner kabul etmek gerekir ki...

GÜNDE SADECE 4 SAAT UYKU...
DÖRT BİR YANI HAİN DOLU...
YORGUN BİTKİN AMA PES ETMEYEN BİR BEDEN...
HAKKINI ÖDEYEMEYİZ REİS...
YORULDUN BİLİYORUZ AMA...
BU DAVA SENSİZ OLMAZ REİS...

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
İsmail beyciğim bombalamaya devam ediyordu Grammy isimli pespaye kuruluşu... :A

Böyle giderse daha da ekler o sayının üstüne, kadın tam bir winner kabul etmek gerekir ki...
Taylor Swift de 3. kez “Yılın Albümü” kategorisinde galibiyet alarak bunu başaran ilk kadın sanatçı oldu...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
9D17FCE1-15A8-45D2-AA3E-F0237D4ECE51.jpeg

🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻 @dreamy

• Harika

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Belki 1 milyon tweet’lik bir performans değil ama objektif olmam gerekirse başarılıydı, haklarını vermek lazım. :A
Aynen ben de beğendim diyebilirim. Çok katmanlı olmuş, ilk saniyelerde klasik bir performans sanmıştım yanılmışım... :A

Uyku bastırmaya başladı yavaştan son ödüle geçsek artık :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aynen ben de beğendim diyebilirim. Çok katmanlı olmuş, ilk saniyelerde klasik bir performans sanmıştım yanılmışım... :A

Uyku bastırmaya başladı yavaştan son ödüle geçsek artık :A
Gecenin tamamındaki performansları düşünürsek daha bile iyi denilebilir, Taylor orada da açık ara önde bu arada. :A Üzerine çıkan olmadı. :A

Aynen öyle, reklamlarda bayılacak gibi oluyorum artık. :A Neyse geliyor... Dua veya Taylor, gerisini kabul etmiyoruz...

• Üzücü
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Gecenin tamamındaki performansları düşünürsek daha bile iyi denilebilir, Taylor orada da açık ara önde bu arada. :A Üzerine çıkan olmadı. :A

Aynen öyle, reklamlarda bayılacak gibi oluyorum artık. :A Neyse geliyor... Dua veya Taylor, gerisini kabul etmiyoruz...
Dua Lipa’nınki beklenti altı kaldı maalesef onu da iyiler arasında saymak isterdik. :A

Maalesef Billie Eilish’e gitti. Bence hak edilmeyen bir ödül...

• Üzücü
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dua Lipa’nınki beklenti altı kaldı maalesef onu da iyiler arasında saymak isterdik. :A

Maalesef Billie Eilish’e gitti. Bence hak edilmeyen bir ödül...
Dua Lipa çok güzeldi, pembe kendisine çok yakışmıştı ama net beklenti altı maalesef. :A

Tamam Billie’yi çok severim, sanatına saygı duyarım ama bu şarkısı bu ödülü hak etmiyordu ya... Kız iki senede kaç tane ödül aldı, Beyonce’yi geçerek sonraki rekoru kırar böyle giderse ne diyeyim...

• Olmamış
  • Üzücü