2016 SAG Ödülleri Sonuçları - Kazananları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
mad men ide izlememiştin :) mad men de alsa sevinirdim ama downton a dahada sevindim :)

veeeee brie larson hakettiği ödülü kucaklamış öpüyoruz kadını burdan :))
Nerden biliyon izlemediğimi? Cnbc-e de ilk 3 sezonunu izleyip bırakmıştım. :)

jennifer lawrence la roooney i izlemedim ama oscardada en büyük adayım brie larson :)
Oscar'ı da alacak gibi.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Brie Larson hak etmişti. Oscar'ı da alır. Hadi Leonardo ödülünü alsın en iyi castı da The Big Short'a versinler biz de yatalım.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Nerden biliyon izlemediğimi? Cnbc-e de ilk 3 sezonunu izleyip bırakmıştım. :)

Oscar'ı da alacak gibi.
o kadar lafı geçti bir kez dahi mad menden bahsettiğini görmedim :) nerden bilim gizlice izlediğini :)
downton abbey e de başla muhteşem dizidir seveceksin eminim baksana her yerde ödülle dönüyor bugün maggie smith de kazansa süper olurdu :)

brie larson ada sevindim ya izlediğim filmler arasında eli ayağı düzgün bir iki kadından biriydi diğeride brooklyn de ki saoirse ronan dı tabiki brie larson room daki performansı ile daha çok haketmişti :)

Brie Larson hak etmişti. Oscar'ı da alır. Hadi Leonardo ödülünü alsın en iyi castı da The Big Short'a versinler biz de yatalım.
brie larson u oscar da bende destekliyorum ama jennifer lawrence ı izlemeden son kararımı vermeyeceğim :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
o kadar lafı geçti bir kez dahi mad menden bahsettiğini görmedim :) nerden bilim gizlice izlediğini :)
downton abbey e de başla muhteşem dizidir seveceksin eminim baksana her yerde ödülle dönüyor bugün maggie smith de kazansa süper olurdu :)

brie larson ada sevindim ya izlediğim filmler arasında eli ayağı düzgün bir iki kadından biriydi diğeride brooklyn de ki saoirse ronan dı tabiki brie larson romm daki performansı ile daha çok haketmişti :)
En az 2 yerde söyledim sana da unutmuş olmalısın. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
leonardooooo di caprioooooooooo :)) hakettiği yerde

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
En İyi Erkek Oyuncu: Leonardo DiCaprio – The Revenant :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En İyi Erkek Oyuncu: Leonardo DiCaprio – The Revenant :Z

oscar ıda alacak başka bir sonuç imkansız :) bu seneki en iyi filminde the revenant seçilmesi lazım :)

spotlight a gitti ödül :)) içeriği kuvvetli sıkıcı film dediğim şey :) yine iyi sonuç ya the big short a gitseydi napacaktık :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ray donovan ın filme katkısını yok saymamak lazım spotlight ödül alıyorsa onun sayesinde diyelim bari öyle teselli bulalım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ona bakarsan kimse etkili değildi. Filmi öne çıkaran da senaryosuydu. :)
aynen aslında çok yetenekli oyuncular yanyana gelmişti ama filmin sıkıcı ve boğucu havası hepsini sindirmişti sanki :) bu tarz filmler ABD de iş yaparda seyir sevki düşük filmler :) oysa the revenant dünyanın heryerinde aynı zevkle izlenecek filmlerden :)

Gecede tek sevindiğim şey!
İzlemedim ama izlicem diye:A

the revenant
the hatefull eight
ex machina

bu üçünü izle yeterli bence diğerlerini izlemesende olur :)

neyse ben kaçar herkese iyi geceler

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sinemada ödüller doğru adreslere gitmiş genel olarak. Sadece Idris Elba kötü bir sürpriz olmuş. Bakın siyahilere de ödül verdik demek için yapılmış. :)

Alicia Vikander için sevindim, artık Oscar'ın da net favorisi. DiCaprio, Larson, Stallone ve Vikander şeklinde oldu dörtlü. Bozulması sürpriz olur. :)

Travesti babayı izleyen var mı? Şuan evdekilerle diziyi yorumluyoruz.
İlk sezonu izledim, fena dizi değil ama abartılıyor ödüllerde. Jeffrey Tambor hepsini hak ediyor ama dizinin kendisinin tadı biraz yavan. :)

OITNB'in komedi olmadığını kabul etmeyen tek topluluğun SAG olarak kalması. :F
Şu dizinin ödül almasından bıktım. İlk sezonu seviyordum ama şu an en nefret ettiğim dizi olabilir, çok abartılıyor. :)

Bu arada asıl bombayı unutuyordum az daha. Spotlight'ın The Big Short'tan ödülü kapmasına çok sevindim. Eğer The Big Short kazansaydı büyük ihtimalle Oscar'ı da alacaktı. Şimdi durum yeniden dengede. :)

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sinemada ödüller doğru adreslere gitmiş genel olarak. Sadece Idris Elba kötü bir sürpriz olmuş. Bakın siyahilere de ödül verdik demek için yapılmış. :)

Alicia Vikander için sevindim, artık Oscar'ın da net favorisi. DiCaprio, Larson, Stallone ve Vikander şeklinde oldu dörtlü. Bozulması sürpriz olur. :)

İlk sezonu izledim, fena dizi değil ama abartılıyor ödüllerde. Jeffrey Tambor hepsini hak ediyor ama dizinin kendisinin tadı biraz yavan. :)

Şu dizinin ödül almasından bıktım. İlk sezonu seviyordum ama şu an en nefret ettiğim dizi olabilir, çok abartılıyor. :)

Bu arada asıl bombayı unutuyordum az daha. Spotlight'ın The Big Short'tan ödülü kapmasına çok sevindim. Eğer The Big Short kazansaydı büyük ihtimalle Oscar'ı da alacaktı. Şimdi durum yeniden dengede. :)
Dicaprio keşke önceki filmlerindeki oyunculuğuyla oscar olsaydı ama buna da şükür :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,998
Puanı
1,061
Ödüller genel olarak beklenilen yerlere gitmiş. Toplu performans ödülünü The Big Short alsa önünü kimse alamazdı muhtemelen, ama böylece durum eşitlenmiş ve yarışın Spotlight ile TBS arasında geçeceği belli oldu. :)

Leonardo DiCaprio ve Brie Larson Oscar için prova yapmış oldu, bir sürpriz olmasa BAFTA'yı da alırlar.

Yardımcı erkek oyuncuda Idris Elba'nın kazanması Stallone'un önünü açtı, çünkü Elba Oscar'a aday olmadı ve Mark Rylance kazansaydı Sly'ın işi bu kadar kolay olmazdı.

Alicia Vikander da yavaş yavaş Oscar'a koşuyor, ama bence ödülü o kadar garanti değil. Nedense Rooney Mara, Jennifer Jason Leigh ve İngiliz olmasının da etkisiyle Kate Winslet'tan herhangi biri BAFTA'da ciddi bir sürpriz yapacakmış gibi geliyor bana.

TV ödülleri hakkında pek fikrim yok, ama galiba #OscarsSoWhite'a nispet olsun diye neredeyse tüm oyunculuk dallarında siyahi isimler seçilmiş. Bu arada burada yazılmayan diğer dallarda kazananlar şöyle:

Erkek Oyuncu (Mini Dizi/TV Filmi): Idris Elba | Luther
Kadın Oyuncu (Mini Dizi/TV Filmi): Queen Latifah | Bessie
Dublör Performansı (Film): Mad Max: Fury Road
Dublör Performansı (TV): Game of Thrones

Ayrıca şunu da şuraya bırakmadan geçmek istemiyorum. Biz Titanic severler için bu görüntüyü Oscar ve BAFTA'da görebilme ihtimalinin yüksek olması mutluluk verici. :X