20 Şubat 2024 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,060
Puanı
410
Show tv çok güzel bir sezon geçiriyor seneler sonra...

Tebrikler Demet Evgar ve tüm ekip, bu oranları koruması dileğiyle 🧿👏🏻🎉🌹

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bahar'ın tutup iyi reytingler alacağından emindim ama cidden bu kadar büyük bir etki yaratmasını beklemiyordum. :eek: Doğru şekilde işlendiğinde böyle soft hikayelerin de ekranda alıcı bulabileceğini, yüksek reytingler için illa büyük büyük olaylara gerek olmadığını öyle güzel kanıtlamış ki sektörde bu tarz iş sayısının çoğalmasını sağlayabileceği için bile özel takdiri hak ediyor. 3 yıl sonra ekranlara bomba gibi dönen Demet Evgar başta olmak üzere tüm ekibe kocaman tebrikler. :Z

Senden Önce iyice mahvolmuş resmen Üç Kız Kardeş bir hiç uğruna yerinden edildi. Bu saatten sonra yeni bir değişiklik mantıklı olur mu bilmem ama Hayat Şarkısı olayı (yeni dizi için salıdan pazara alınıp iki hafta sonra eski yerine dönmüştü) tekrar ederse hiç şaşırmam. Kanal D'nin iç yapım şirketi de eskiden çok başarılı işler çıkarırdı ama yeni dönemde bir türlü yüzü gülmedi.

Yabani sezon başından beri istikrarlı bir performans çıkarsa da boşluktan 1. olduğu çok barizdi şimdi hem Bahar hem de Mehmed derken asıl sınavı başlıyor ve gelecek sezonu hak edip etmediğini böylece anlayacağız.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Aslında Bahar’ın bir kaç videosuna denk geldim, ben de TUS sınavı hazırlığı sürecindeyim ve marttaki sınava gireceğim. Ama dizilerdeki bu mantık hataları beni bitiriyor. 2 video izledim ikisi de hatalı.

22 yaşındakı biri hangi ara tıp fakültesini bitiriyor da asistan oluyor hastanede? Adam ordaki kızı çağırıp kaç yaşındasın diye soruyor o da 22 diyor. Yani 22 yerine bunu 25-26 deseler çok mu zor?

2 ay hazırlanıp 79 almak TUS’ta İM-KAN-SIZ. Yeni mezun olanlar bile taze bilgilerle o puanı almak için 2-3 sene hazırlanıyorlar ki 79 alıp da sıralaması 18000 olması da ayrı bir komedi. TUS’da 79 alırsan kesinlikle ilk 20’desindir.

Hiçkimse sizi hastaneye davet edip oylamaz. Ben o puanı yaptımsa ister karaciğer nakli olayım ister kalp nakli olayım o asistanlık benim hakkım. Karaciğer nakli olup da alkol alması da ayrı bir komedi.

Gerçekten doktor dizilerine şans vermek istiyorum ama bu basit ve komik hatalar çok sinir bozucu oluyor. Daha 2 sahnede bulduğum şeyler bunlarsa bölümü izlesem kim bilir neler var bölümde.

Tamam doktor olmayan insanlar bunu sorgulamıyor ama dizi yazarken de en azından bir doktor danışan alın yanınıza.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Bahar'ın böyle bir şey yapacağı az çok tahmin ediliyordu. Güne yeni bir soluk getirdi.

Senden Önce için en geç yarına kadar final haberi gelir. Mehmed'in gelişiyle birlikte diğer dizilerin de canı hepten sıkılabilir.

• Aynen
Reactions: AhmetBayram

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,935
Puanı
310
Bahar'a tebrikler, söylenecek söz yok, izlemesekde çamur atmaya gerek yok 👏

Yabani aynı şekilde, istikrarını sürdürüyor, gayet başarılı.

Ben Bu Cihana Sığmazam galiba kendine kemik izleyici oluşturdu geçen sezon 4 reytingle bitti, bu sezon 4-5 arası gidip geldi, önemli olan o kemik izleyeci Mehmed dizisi gelince de kalıcak mı ? Eğer kalırsa evet yeni sezon onayı alır, kalmazsa zaten sezon sonunda bitirilir. Gelecek hafta diziye yeni senarist ile son kez şans vericem :)

• Beğendim
Reaksiyon puanı
124
Puanı
44
Aslında Bahar’ın bir kaç videosuna denk geldim, ben de TUS sınavı hazırlığı sürecindeyim ve marttaki sınava gireceğim. Ama dizilerdeki bu mantık hataları beni bitiriyor. 2 video izledim ikisi de hatalı.

22 yaşındakı biri hangi ara tıp fakültesini bitiriyor da asistan oluyor hastanede? Adam ordaki kızı çağırıp kaç yaşındasın diye soruyor o da 22 diyor. Yani 22 yerine bunu 25-26 deseler çok mu zor?

2 ay hazırlanıp 79 almak TUS’ta İM-KAN-SIZ. Yeni mezun olanlar bile taze bilgilerle o puanı almak için 2-3 sene hazırlanıyorlar ki 79 alıp da sıralaması 18000 olması da ayrı bir komedi. TUS’da 79 alırsan kesinlikle ilk 20’desindir.

Hiçkimse sizi hastaneye davet edip oylamaz. Ben o puanı yaptımsa ister karaciğer nakli olayım ister kalp nakli olayım o asistanlık benim hakkım. Karaciğer nakli olup da alkol alması da ayrı bir komedi.

Gerçekten doktor dizilerine şans vermek istiyorum ama bu basit ve komik hatalar çok sinir bozucu oluyor. Daha 2 sahnede bulduğum şeyler bunlarsa bölümü izlesem kim bilir neler var bölümde.

Tamam doktor olmayan insanlar bunu sorgulamıyor ama dizi yazarken de en azından bir doktor danışan alın yanınıza.
yerli dizi izleyeceksen mantığı bir köşeye bırakacaksın. çoğu dizide çok fazla mantık hatası var.

• Beğendim
Reaksiyon puanı
103
Puanı
44
Bahar beklediğim sonuçlar ... sosyal medyanin zirvesinde alt üst etti reytingleri show tv bu sezon showunu yapiyor tebrikler

Senden önce 6 bölümü görürse sevinsin gerzek bir hikaye Alp Navruz yazik ediyor hep ayni karakterler ayni senaryolarla

Bir kaç haftaya Bahar 13 reytinge dayanır

• Beğendim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Bahar dan aşk yeniden vibe ı alıyorum :X aynı gün aynı erkek başrol :X umarım onun gibi 60 bölüme yakın sürebilir
------

Bahar'ın tutup iyi reytingler alacağından emindim ama cidden bu kadar büyük bir etki yaratmasını beklemiyordum. :eek: Doğru şekilde işlendiğinde böyle soft hikayelerin de ekranda alıcı bulabileceğini, yüksek reytingler için illa büyük büyük olaylara gerek olmadığını öyle güzel kanıtlamış ki sektörde bu tarz iş sayısının çoğalmasını sağlayabileceği için bile özel takdiri hak ediyor. 3 yıl sonra ekranlara bomba gibi dönen Demet Evgar başta olmak üzere tüm ekibe kocaman tebrikler. :Z

Senden Önce iyice mahvolmuş resmen Üç Kız Kardeş bir hiç uğruna yerinden edildi. Bu saatten sonra yeni bir değişiklik mantıklı olur mu bilmem ama Hayat Şarkısı olayı (yeni dizi için salıdan pazara alınıp iki hafta sonra eski yerine dönmüştü) tekrar ederse hiç şaşırmam. Kanal D'nin iç yapım şirketi de eskiden çok başarılı işler çıkarırdı ama yeni dönemde bir türlü yüzü gülmedi.

Yabani sezon başından beri istikrarlı bir performans çıkarsa da boşluktan 1. olduğu çok barizdi şimdi hem Bahar hem de Mehmed derken asıl sınavı başlıyor ve gelecek sezonu hak edip etmediğini böylece anlayacağız.
Ay sendeki aksiyon dizisi yanıklığı şaka mı :X

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
yerli dizi izleyeceksen mantığı bir köşeye bırakacaksın. çoğu dizide çok fazla mantık hatası var.
Anlıyorum ama mantık hatası vardır düzeltmesi ve ya bilmesi zordur yani 22 yaşında asistan olamayacağını doktor olmayanlar bile bilir yani. 6 sene üniversiteyi hangi ara bitirdin de uzmanlığa hazırlandın bir de asistan oldun? :A

Ayrıca TUS sınavından çıktığın akşam zaten sorular ve doğru yanıtlar yayınlanıyor yani TUS kazananlar sınav sonuçları açıklandığında değil akşam doğru crvaplara bakarak zaten puanlarını hesaplıyorlar. :D

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bahar dan aşk yeniden vibe ı alıyorum :X aynı gün aynı erkek başrol :X umarım onun gibi 60 bölüme yakın sürebilir
------

Ay sendeki aksiyon dizisi yanıklığı şaka mı :X
Zaten şunu anlamıyorum ben. @Aserat 'e karşı çıkmak için demiyorum ama yani millette niye aksiyon olursa 9/10 reyting alır düşüncesi oluşuyor, anlamış değilim.
Gönül Dağına bakın. 8/9 alıyor, aksiyon fazla var mı yok. Ama alıyor mu alıyor. Normal hayat akışında giden dizilere tahammül yok. Görünce izlemeyi de sevmiyor izleyiciler. Hâlbuki çoğu hayat normal akışında ama. :)

Bu arada Bahar'a tebrikler. Senden Önce 4. Bölüm Final olur. Mehmed gelmesi ile BBCS'de biter. Yabani, Bahar ve Mehmed ile Salı günü için sezonu kapatırız. :)
Sonunda şu porsuk Salı gününe bir hareketlilik geldi be kardeşim. YAŞASIN. :)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Bahar dizisi adına çok sevindim. Diziyi henüz izleme fırsatı bulamadım ama Demet Evgar’ın dizisinin bu denli tutması sevindirdi. İlk fırsatta izleyeceğim. Ceren Moray ve Demet Evgar’ın ayrı projelerde de olsa dizi tutturması güzel.

• Beğendim

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Taşlar yerine oturuyor, sırada Cumartesi var. İnşallah o sıkıcılık da bitecek :-)

Hatice Aslan yıllar sonra yüksek reytingli bir iş tutturdu, deve falan kesebilir :A

Alp Navruz'un en kısa süren dizisi hayırlı olsun, buraya kadar iyi bile geldi ama zurna zırt dedi :A Sinem Ünsal'da Mucize Doktor'daki karakteriyle kalacak gibi duruyor.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,090
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Taşlar yerine oturuyor, sırada Cumartesi var. İnşallah o sıkıcılık da bitecek :-)
Geliyoruz. :bhr:

1000247485.jpg

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280

Hatice Aslan yıllar sonra yüksek reytingli bir iş tutturdu, deve falan kesebilir :A

Alp Navruz'un en kısa süren dizisi hayırlı olsun, buraya kadar iyi bile geldi ama zurna zırt dedi :A Sinem Ünsal'da Mucize Doktor'daki karakteriyle kalacak gibi duruyor.
Kardeşlerimi bilmem ama yarışacağı rakibin Gönül Dağı olacağını bilerek gelsinler 😅