2010 (2.Tur) FF Dizi Oscarları: Geniş Aile vs Şen Yuva

Hangisi üst tura çıksın ?

• Geniş Aile

Oy: 9 90.0%
  • Şen Yuva

Oy: 1 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2.tur oylamaları 2 gün sürecektir. En çok oyu alan çeyrek finale yükselecektir.

Adaylar:

-Geniş Aile (Kanal D)
-Şen Yuva (ATV)

LeqeND KiLLeR

Emekli
Reaksiyon puanı
33
Puanı
269
Artık Bozulmuş,sıkıcı,sevmediğim ve izlemediğim Geniş aile yerine İzlediğim ve sevdiğim Şen Yuva dedim

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Rakibiyle kıyaslanınca kalite olarak Seinfeld'e yakın (rakibiyle kıyaslanınca bak,kalite olarak diyorum tarzı değil) Geniş Aile,birkaç kat üstün.

Berk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
139
Benim Bricik Geniş Aileemm.....xD

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Rakibiyle kıyaslanınca kalite olarak Seinfeld'e yakın (rakibiyle kıyaslanınca bak,kalite olarak diyorum tarzı değil) Geniş Aile,birkaç kat üstün.

Yok birader tarz belirttiğin gibi zaten olamaz kalite olarakta yakınından geçemez.Seinfeld başlı başına bir saheser bir komedi kültü.Türk dizileri biraz daha çalışacak bu konuda.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Yok birader tarz belirttiğin gibi zaten olamaz kalite olarakta yakınından geçemez.Seinfeld başlı başına bir saheser bir komedi kültü.Türk dizileri biraz daha çalışacak bu konuda.

Şüphesiz haklısın ama Geniş Aile ile Şen Yuva arasındaki kalite farkı,Seinfeld ile diğer komedi dizileri arasındaki farka yakın,onu diyorum.Şen Yuva'da kaliteli oyuncu kadrosu hariç hiçbir şey yok.

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Şüphesiz haklısın ama Geniş Aile ile Şen Yuva arasındaki kalite farkı,Seinfeld ile diğer komedi dizileri arasındaki farka yakın,onu diyorum.Şen Yuva'da kaliteli oyuncu kadrosu hariç hiçbir şey yok.

Demek istediğin Seinfeld hem oyuncu hemde komedi yönünde çok iyi.(Krameri tek geçerim ) Şen Yuva ise sadece oyuncu kadrosu yönünden başarılı.Evet sonuna kadar katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...