mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Harikasın Çiğdem- en güzel dizilerini öner böyle:bhr: Arrow'la birbirini tamamlayan bölümler oluyor hem Arrow hem de flashı izle @Harunnn60

Matt Bomer gay de asıl nerden tanıdıgını söylim. @xemrexxx kesin forumda resmini paylaşmiştir. Bilinç altına ordan girmiştir:F @mrt-06 @Harunnn60
Sesli güldüm. :F Zaten @Çiğdem-'in dediği gibi @xemrexxx in midir cin midir belli değil. :F Değişik amaçları var bu adamın, illucu olabilir mesela. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,908
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,563
Puanı
1,061
Hangi bölüm? Supergirldeki kız gleedekiymiş yaa laa:( bende diyorum herkes sevmiş kızı ben neden sevemedim diye şaşırıyordum. Nasıl o başrolü kapmiş. Nasıl görmezden geldiysem artık kızı:F

Oliver başrol olan
demiştim sana glee deki tüm oyuncular ergenik dizilere geçecek diye havada kapıyorlar hepsini :A
bulamadığın diziden görüntü atardım ama jeneriği bile +18 :F ayrıca @Çiğdem- in kalbine inebilir :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
flash supergirle konuk oluyormuş @Çiğdem- sevinçten duymaz seni :)
İçinde ne fırtınlar kopuyor senin:F bulamadım ne dediğini neyse imdbye iyi ki :A @Çiğdem- cw seneye bunu dizi yaparsa şaşirma :F şu çizgi filme bak.. www.imdb.com/title/tt4406248/
Sesli güldüm. :F Zaten @Çiğdem-'in dediği gibi @xemrexxx in midir cin midir belli değil. :F Değişik amaçları var bu adamın, illucu olabilir mesela. :A
ayy zaten kime göz koysak şey çıkıyor ayoll seksi erkeklerin hepsimi şey olur nedir bizim bu şansızlığımız :F:F:F

aaa bu arada süperglre kaçını bölümde konuk olucak flash acaba @xemrexxx
:Z:Z:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,563
Puanı
1,061
ayy zaten kime göz koysak şey çıkıyor ayoll seksi erkeklerin hepsimi şey olur nedir bizim bu şansızlığımız :F:F:F

bence tam tersini yapın artık önce @destere göz koysun parlaklara sen göz koyunca topik çıkıyorsa destere göz koyunca abaza çıkar belki :A

28 martta yayınlanacakmış flashın konuk olacağı bölüm bilmem kaça denk geliyor :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061

O bende de var şuana kadar kimi sevdiysem hepsi lezbiyen çıktı hadi gerçek hayatta geçtim artık dizide bile lezbiyen çıkmaya başladı. :F Mesela Clarke. :A Kız bizim şansımız yok, YOK!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
Aaa:confused::eek:
Ahahah yok artık. :Fbaktım şok oldum şimdi. :F Allahım ne diyeyiym yarabbim. :(
matt-bomer-simon-halls-pic.jpg

@destere @xemrexxx
ayy amerikan eski başkanı bush değilmi bu ayoll :F:F:F
@mrt-06 @xemrexxx @Harunnn60