19 Mart 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
totelde azda olsa 6 reyting iyi denebilir ama ab reytingi çok düşük 5 falan kurt seyit bile abde 9 falan reyting alıyor genelde kaliteli diziler totelde düşükte olsa abde iyi reytingle ayakta kalıyorlar ama kara para aşk abde o direnişi gösteremiyor 5 bölüm daha beklemek lazım sağlıklı yorum yapmak için o_Oo_Oo_O

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Muhteşem berbat replik ve senaryosu ve olağan dışı kötü oyunculukla felaket bir bölüm izletti.İzlemeseydim daha iyiydi.Total olma sebebi Kötü oyunculuk, günlük replik ve sıradan senaryo.Düşmesi normal.
Kara Para Aşk 2. bölüm beklenene doğru yükselmiş.
Ankara'nın dikmeni 2. bölümde aynı devam etmiş.Kazancıda kaybıda olmamış.
Diğerleri gün geçtikçe düşüyor hadi hayırlısı.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,664
Puanı
1,060
Bana bunlari yazmana gerek yok, ben biliyorum bunlari. Bu forumda TOTAL olmus, AB olmus laflarini baslatanlara söyleyeceksin bunlari ki, anlasinlar :)

Senin tepkin nedense ya pazartesi yada carsamba günü oluyor. Ilginc olan bu. :)
herkeze söyledim yorumumda sadece sana değil :) ayrıca sen başlatmadın ama kullanuyosun neden?

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,664
Puanı
1,060
A/B zengin kısım değil. Okumuş, dünyagörüşlü kişiler. Doğruyu seçen, herşeye inanmayan kişiler.

Normal TV seçimleri olsaydı Küçük Gelin, Şefkat Tepe falan izlemezdiler. ;)

°°°mobil mesaj°°°
ha okumuş ha zengin farketmez yani tüm türkiye yanlış seçim yapıyo öyle mi ben söylicemi söyledim yorumlarımda

Ben o birilerine inat olsun diye kullaniyorum :) :)
yinede bence kullanma iyi bişey değil

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ha okumuş ha zengin farketmez yanı tüm tükiye yanlış seçim yapıyo öyle mi ben söylicemi söyledim yorumlarımda

yinede bence kullanma iyi bişey değil
Çok gördük okuyup geçinemeyenleri de, okumayıp karanlık yollardan para kazananları da. :)

°°°mobil mesaj°°°

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
KPA nın yükselmiş olması sevindirici ama AB grubunda düşük almış en az 7 reyting alması lazımdı ..

MY standart mustafa öncesi reytingine ulaşmış zaten 16 ya çıkması mustafa etkisiydi 9 da kalması ise nurbanu etkisidir nurbanu olmasa 2 reytinge kadar düşerdi :)

sevadaluk coşmuş zaptedene aşkolsun:) @denizz19 sevinçten taklalar atıyordur :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Muhteşem Yüzyıl yine uzak ara zirvenin sahibi olmuş, tebrik ederim.. @sokak sanati niye beğenmedin.. :)

Kara Para Aşk 2. bölümü ile yükselmeyi başarmış, tebrik ederim..

Sevdaluk vasat altında, ne kadar iyi başlamıştı oysa ki, yazık oldu ne diyelim..

Umutsuz Ev Kadınları yine fiyasko.. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
MY düşüşe devam ediyor ama fark hala büyük, dizinin "ölü"sü geçilmiyor be, ne büyük dizi maşallah :))

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Kara Para Aşk çok iyi gitmiş :Z
Muhteşem Yüzyıl güçlü rakip gelince düşüşe geçmiş :) A\B`si çok düşmüş :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
kpa a müthiş yükselmiş diyenlere sesleniyorum görende 2 reyting yükseldi zanneder 1 reyting bile yükselememiş:D
Ayrıca geçen hafta en çok sbt de 5 görmüştü bir kere o da ama tns de 5.4 almıştı ama dün anlıklarda 6 larda dolaştı ve 1 kerede 7 yi geçti ama 6 .2 aldı...
Geçen hafta 5.4 bu hafta 6.2 almış yani 0.80 lik yükseliş var 1 değil:D
ab si de bence çok düşük ben totalden daha fazla oranlar alır diyordum...

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,445
Puanı
1,060
Esra Erol'un neden bu kadar düştüğüne gerçekten de anlam veremiyorum halbuki çok güzel ilerliyor program. Neyse sonradan açılır yine elbette. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,583
Puanı
1,061
KPA nın yükselmiş olması sevindirici ama AB grubunda düşük almış en az 7 reyting alması lazımdı ..

MY standart mustafa öncesi reytingine ulaşmış zaten 16 ya çıkması mustafa etkisiydi 9 da kalması ise nurbanu etkisidir nurbanu olmasa 2 reytinge kadar düşerdi :)

sevadaluk coşmuş zaptedene aşkolsun:) @denizz19 sevinçten taklalar atıyordur :)
Bolumde superdi oysa hele cerrahpasa sarkisi oncesi Tayyar ve Orhan sahnesi mukemmeldi. Orhanin kanser oldugunu ogreniyor Tayyar ve resmen icime isledi o sahne :( tek diyecegim gercekten bunca emegi gormezden gelen halkin kor oldugu.